{MT} Max Payne 3

Po meni ako je Uncharted 3 dobio 10-ku(sasvim zasluzeno), mislim da ju je i Max definitivno zasluzio…a to se zna da ima i u :cash: neceg pogotovo kada je IGN u pitanju.

Btw. Inaca igra me graficki skroz potseca na Uncharted 3, nekada imam osecaj kao da bas i nju igram, bez obzira sto nisu skroz istog zanra…pa cak i onaj zvuk oruzja je isti a pogotovo zvuk iz AK-47 pa i samo napucavanje, cover…

P.S. Sto se zanra tice da me nebi krivo neko svatio, da obe igre su TPS ali U3 je vise avanturisticki dok je ovo akcioni na to sam mislio “bez obzira sto nisu skroz istog zanra”

Da, igra mnogo podseca na Uncharted u nekim delovima, ali ne zbog grafike, nego zbog slicnog settinga i identicnog napucavanja sa 1000 protivnika, pa cutscena, pa napucavanje, pa cutscene, pa oh sh*t here they come, pa napucavanje, pa duhoviti komentar… :slight_smile: Narocito jedna misija sa zardjalim autobusima :slight_smile: Obratite paznju na to, isti Unch.

Yup, to i kazem :emoticon-0100-smile nije samo graficki

Inače, ABGX je danas dao “zeleno svetlo”…

U tom istom momentu je proradio mali crnac u mom kompu koji napravi dvd da radi :slight_smile:
i nisam se ni pokajao , za sad je igra fantasticna!

Ljudi dodajte me na live pa da nabacimo koju partiju Max Payne-a

Igra je neverovatna.Svaka pohvala za trud izradu :smiley: jeste da ubijaju sa cutscenama ali to je zbog price.

Inace jer postoji neka mogucnost zamene komandi.Da upravljanje linkom bude na levi stick a kamera na desni kao na svim igrama jer ovako nisam navikao jedva igram.

pa tako je po defaultu, s tim sto kad krenes igru i pita te za free aim, difficulty, trece pitanje je invert controls i ti si stavio yes :smiley:

Tako i jeste po defaultu, to si ti verovatno greskom promenio…

EDIT: damn :ninja:

HAhahahah znaci ja sam za***** stvar :smiley: Jos gledam ono posto ima vise Tier-a i svi su levi kamera desni kretanje ali reko ajd nema veze mozda je tako.

Dobro znaci da se posle zekim sa tim da nemestim :smiley:

A zašto drugi disk ne može da se instalira?

…Ti nesto pogresno radis.Ja sam instalirao bez problema…iz prve…

u kom smislu? stane na pola, ne moze uopste, ili nesto trece?

Nema install kada ubacim drugi disk dok sam u dashu, ima samo Rate kada udjem u disk na dashboardu. Disk je lepo i uredno narezan, procita ga iz prve (sve po parametrima)

Tapatalkin’ w iPhone 4s.

sve uredno i sa slicicom na dashu? i jel prestane da vrti? meni ovo smrdi na malo losije narezan disk kad mu nedostaje ono klik da pokaze install.

eject, inject:) par puta:) desava se.

Apsolutno je sve ok sa diskom, proverio ga preko kprobe2 3x, verifikovao ga, odmah pokazuje sliicu, odmah ga ita, ne gubi se i ne mui se sa diskom.

Ubaciu i izbaciu par puta…

EDIT: evo sada upalio konzolu iz lezeceg polozaja sa diskom u konzoli od sinoc i instalira se bez problema… Svasta

@Wahad da to si trebo odmah rec da ti je konzola u tom polozaju jer kad ona “stoji” i puno se igras zna se desit da laser oslabi pa ti zbog toga svi preporcuju da konzolu ipak za svaki slucaj imas u tom "lezecem"polozaju

Ne ne, ja sam bio u lezecem polozaju :smiley: ali hvala na pomoci, imacu to na umu za ubuduce

Tapatalkin’ w iPhone 4s.

U zivotu nisam cuo za ovo. Jel imas neki link sa malo vise informacija o ovome kako laser “oslabi” ako je u vertikali?