{MT} Max Payne 3

e da,to se zvalo zabava…sutra i ja pocinjem da igram napokon,nego sta mi jos preporucujes da cepam od ekskluziva?

Pa ima 14 chapter-a, nije igra kratka, nego taman koliko treba da ne postane repetitivna, da bude pitka i dopadljiva, i da priča bude zaokružena… Sve preko ovoga bi bilo višak, vjeruj mi. Kad stigneš do kraja nećeš imati osjećaj da je bilo šta trebalo biti drugačije…

a uvek je tu multiplayer da ti produzi zabavu

Evo presao sam 2 i po chaptera, sta znam…posle toliko hvale ne mogu da kazem nista “spektakularno” - ali obzirom da me je Rockstar razmazio sa free roam world igrama tipa Red Dead i GTA ovo mi deluje kao da su radili levom rukom cisto u pauzi dok ne izadje GTA V - ne kazem, igra je stvarno u svom zanru top 3, ima sve sto je potrebno da ima jedna takva igra, ali je ipak malo “sakata” zbog jezive linearnosti…

Nabili su malo sebi krst na ledja bas kao James Gandolfini posle odigrane uloge Tony Soprano-a…

EDIT

E, da i WTF se desava sa achievementima, igram vec dobra 2 sata nisam dobio ni jedan jedini…???

Meni je kul što nema free roam, da ima izgubio bi se taj šmek Max Payne serijala… To mi je bila jedina mana kada sam čuo da se radi u GTA engine-u, mislio sam da će biti free roam zato što ga radi isti tim u istom engine-u. Skroz mi je ok nastavak, ispunjava svaka očekivanja, sve je ostalo isto, a ponovo tako nadograđeno i ubačeno u odličan engine koji je ispeglan do bola.

Max i treba da bude linearan, mislim ono, prati Maxovu priču od jednog perioda do drugog, striktno iz Maxove perspektive. Čudi me što tako pišeš, ti nisi igrao prva 2 dela? To je žar serijala, taj film noir feeling, naracija, pripovedanje događaja i sve ostalo što se tiče Maxa.

Kazem, u zanru koji predstavlja top 3 stvarno, izgleda neverovatno, e svi efekti i gluma su za 10…

ovo sa achievemntima uopste ne kapiram, bas nebuloza.

Možda čekaju release date… jeste glupost.

ma jok, nema to veze sa rd, nego su glupo rasporedjeni i napravljeni…dobio sam 30…po 20 se dobija za svaki predjeni “part” dakle na svakih 5 chapter-a, i plus ovo sto zakacis kroz igru, ali su bas nebulozni.

Glupo jer dobijas kao neke ingame glupe achievements nonstop… Mislio sam da ce se barem neki upisati kasnije. Odgovori na pm ako mozes vezano za parametre.

Tapatalkin’ w iPhone 4s.

volim kada se normalno igra igra bez huntovanja besomucnog i da dobijem 500-600 ach sto je realno kad predjes igru. ovo je idiotluk kao asura’s wrath, saints row 2 itd, max ce biti 150-200 ach.

Buraz, ako čekaš achieve, nemoj igrati dalje, ja sam prešao cijelu igru ne znam da li sam imao 100 sveukupno… Zeznuto za skupljanje baš…

MP oriented achievementi

Rockstar Games Presents Max Payne 3
Kratko-jasno!

Ma ne, zavrsicu igru u svakom slucaju, ja nisam ach hunter, ali me iritiraju glupi achievementi koje moras tendenciozno da juris, a kad zavrsis igru dobijes ukupno 10%, bas kretenluk.

Cisto info. igra je dobila 9-ku na IGN-u:Max Payne 3 - Xbox 360 - IGN

Btw. Ja bas zavrsavam 5 chapter.

ljudi nmojte se obazirat na ign i ostale reviewere je su oni svi potkupljeni jer onaj studio koji da vise para igra dobiva vecu ocjenu.Najrealnije ocjenjuje gameinformer i jos neki reviewer kojemu sam trenutno zaboravio ime.Pozz

Ja sam poceo sinoc nisam imao puno vremena nekih pola sata. Ono sto sam video mi se jako svidelo kao i vecini. Nemam nikakvih zamerki. Ali osecaj kad je poceo da prica i kad sam se setio prvog dela :slight_smile: ufff…neprecenjivo :slight_smile:

Čekaj, hoćeš da kažeš da igra ne zaslužuje 9.0 ili šta?

Ja bi rekao da ova igra zatvara pricu sa ovom generacijom konzola. Izvukli su maximum napravili sjajnu igru. Zato zasluzuje 10 :slight_smile: mada je nigde nece dobiti uvek ima sitnica koje smanje tu ocenu. Ali ako smo realni a ne prezahtevni kao sto jesmo nemamo cemu da zamerimo Rockstaru. Igra je jednostavno sjajna i to je to…

Preporucio bih SVIMA da skinu TU za Max Paine 3 i da s njim igraju. Rockstar je poznat po svojim zahtjevnim igrama i konstantnim TU (GTA IV, RDR…)

Max Paine 3 ima jedan od najvecih prvih TU koje sam vidio (10MB) koji, vjerujem, donose mnoge popravke pa da bolje i ljepse uzivate u igri :wink: