{MT} God of War Ragnarok

Molim te ostani na hard kad budes radio endgame pa se cujemo :joy:

“Kad budem radio endgame”? Na sta se to odnosi, kada stignem do kraja price?

Zadnji nivo sto bi mi matori rekli. I kraljice :grin:

U poslednjih godinu dana sve igram na hard. Izutetan sam

Sve je to zbog Super Maria :grin:

1 Like

Kad budeš rešavao sve van priče kasnije. E tu je zezanje :joy: A i Hard nije najveća težina, najveća se otključava tek nakon prelaska igre ako se sećam dobro “give me god of war”. :thinking:

Evo bas vracam film, poslednjih 5-6 igara sve na hard. Bas sam podigao lestvicu. Videcu da strimujem nekad pa da naucite i vi nesto…

1 Like

Pa upravo se bavim time. Side questovima i lootovanjem sa strane.

Ma kakvi crni side questovi na početku igre. Posle kad odeš u cruicible na rešavanje challenge-a, valkire, berserker-i itd. To je tek tamo negde na 80% story mode-a.

Jebes mi sve ako meni ovo nije teze od Elden ringa a pricam o Normal tezini

1 Like

Elden nisam jos igrao ali od nekih sam stvari jednostavno odustao ovde jer ne mogu da se nerviram. :slightly_smiling_face:

Drz se xD Dokle si stigao…?

Ja se secam kako sam poceo prethodni deo na Give me God of War tezini i na samom pocetku oni prdavci sto me napadali, koje sam razbacivao po sumi - sada se upale kao i cim ih klepim sekirom eksplodiraju i maltene instant kill. I onda jedina opcija je da ih gadjam sekirom pa da ih mlatim dok se opet ne upale. Urnisali me sa tim :joy: A ja na pocetku igre :joy: Posle je zivot postao malo podnosljiviji kad su mi sklonili njih na kratko :joy:

1 Like

Trenutno sam u Valheim sa trenutnim saborcem. Nije bas pocetak.

Ma potamanio sam i odradio sve. Jos mi ostala kraljica valkyrie.

1 Like

Imaš da giljaš još dosta, pogotovo ako rešavaš i side questove za platinu.

1 Like

Pa kad igraš kao sorcerer u ER, ko ti kriv :grin:

I dalje sam u Vanehaimu, resavam plave side questove i cistim mapu. Dugo nisam usao u story quest, i kapiram da necu skoro. Na 4.sam.levelu i skupio sam delove armora koje mi je sklopila patuljka. Sada je sve bolje na hard tezini. Borbe su mi intezivnije, izazovnije i zahtevaju koncentraciju. Prica me uopste ne zanima jer se ne lozim na ove bajke. Jedva cekam sutra da nastavim

9 Likes

Jel te namucila ona guska…? Lebac joj se ogadio… :joy: