{MT} God of War Ragnarok

@jahalang0112 Ali bukvalno.

@NmY gna? Kako sam savladao sve bersekere, i naucio otprilike sve moguce poteze koje rade, Gna je bila varijacija na temu. Ubila me jedno 10 puta ali nista specijalno. Berserkeri su me urnisali.

Mene kontra, sa Berserkerima sam i izlazio na kraj, ali ova me ubila 15 puta sigurno i to sve zbog onog poise-a. Jos sam nju resio pre Berserkera tako da me dva njena udarca otprilike vec bacila na nulu sa healthom. Ali gotovo je sad. Dok ne izbace new game plus :joy:

Evo dva dana igram samo plave side questove i lootujem mapu. Ocistio sma skoro obe pustinje i oslobodio one dzinovske sipe. U Vanhaimu imam skoro 50% resene mape pa rekoh da se vratim malo prici da ne budem previse overlevelovan.

Ne mozes biti overlevelovan. Mozes da resis sve sidequestove pa kad nastavis pricu mobovi ce biti level 7 ili da slepo pratis pricu pa ce mobovi biti lupam, lvl 3-4

2 Likes

Nisam to znao… znaci mobovi prate level igraca?

A i ne mogu se rešiti ili očistiti mape odmah na 100% Jednostavno igra ne da jer kasnije mora da se vrati nazad još bar dva puta ako želi sve da počisti plus Berserker.

1 Like

Ovo ima logike, a taj level scaling je glupost.

Ako se svi zajedno leveluju, da li se iko zaista leveluje :thinking:?

3 Likes

Bas tako, glupost

Pao prvi Berserk u okviru side questa 1 od 12 u Midgardu. Next please

Taj najlakši :joy:

10-ak puta sam zaginuo da bih mu naucio patern. Ne zaboravi da igram na hard i kapiram da ce biti teze u nastavku ali bicu i ja jaci. Sada sam na sredini 4.levela i negde na 40 sati gameplaya. Osecam kako postajem sve bolji i pocinjem da igram svoju igru i da uzivam. Malo mi smeta switchovanje oruzja levo i desno. Lakse bi mi bilo da je na jedno dugme kao u DMC5. Ovako znam da pogresim u nekoj zahtevnoj borbi kada hocu da promenim ostrice za sekiru, umesto desno, ja stisnem levo i obrnuto kada hocu sekiru da zamenim sa ostricama.

Koji god level bio, ovo je jedini nacin da ih pobedis, svakog tezeg protivnika.

1 Like

3 Likes

Samo da naglasim da ima zanimljiv deo vezan za pricu koji su propustili svi koji su ugasili igru cim je glavna prica bila gotova.

Hint: idite u niflheim (gde su vrane), otvorio se novi prolaz. Sve dalje ce biti spoiler

Moras li pobiti sve vrane prvo ili ne?

Ne moraš

3 Likes

obican dan u kancelariji

Dok ne postujes klip na hard kako tabas Bodvar the Fierce i Starolfr the Bothersome, dzaba su ti ove limunade. I naravno kad postavis taj klip da priznas iz kog je to puta. :joy:

1 Like

ne brini, nisam amater kao mladen i padawan :smile:

1 Like