MT: Assassin's Creed Origins

Ma salim se brate. Meni jedino smesno sto si pukao pare za 3 kopije BF2042. Ovo za AC i ne jer vecina nas ima kupljene igre koje mozda nikad nece ni odigrati :smiley:

Posebno drugi dlc, sa bozanstvima. Izuzetna i nova lokacija i ceo spektakl. Kombat ne toliko, ali i nije red da se mucimo u AC :slight_smile:

2 Likes

Dlc posebno hvale za ovaj AC da je jedan od boljih koji su odradili

Meni krivo sto nisam odigrao DLC-eve jer ih StiveQ dize u nebesa.

1 Like

Da da, DLC za Odyssey su top, puno bolji od same igre, posebno Legacy of the First Blade koji je ustvari prequel za AC Origins :grin:

1 Like

Jel probao neko ovu novu standalone ekspanziju za Valhallu? Ono gde se igra kao Odin ili šta beše, to mi je delovalo interesantno. :thinking:

Inače Vallhalla mi je jedan od lepših delova nakon Black Flag-a. :ok_hand:

Nisam probao ali sam pročitao na više mesta da nije baš zanimljivo za igranje.

1 Like

Isto, skip :grinning:

1 Like

Ja cu sigurno igrati, ali tek nakon sto predjem osnovnu igru i prve dve ekspanzije, Druide i Pariz. Ne verujem nista ocenama, mislim da je Ragnarok odlicna i velika ekspanzija, vrlo je ambiciozno zamisljena i traje 35h, znaci na nivou Witcher ekspanzija, a mitologija je samo plus.

1 Like

Valhalla je jedan od naslova koji planiram da igram od 13.06. kada krene nova pretplata. Nadam se da ce i taj DLC biti na snizenju.

Bice sigurno, mada treba imati u vidu da Ragnarok nece bas davati budzasto, jer je velicine standardne single player igre. To je i razlog zasto nije u season passu.


Malo da se prisetim kako je dobra igra, a i da nastavim ekspanzije…





Kažu kratka ekspanzija, kako lažu :smiley:

10 Likes

Strava sreenshotovi, pola moze na gamewallpapers.

Gamepass verija pretpostavljam ne sadrzi ekspanzije?

Ja tek ukljucio juce, kako dobro izgleda u 4K na 60fps i oled ekranu. :exploding_head:

1 Like

Negde je neko pisao da ti treba deluxe verzija za ekspanzije koja je free uz GP. samo treba da odes na store i da “kupis”

2 Likes

Hm, nesto nije dobar taj info.

Deluxe edicija ne sadrzi (kao sto obicno i ne sadrze) season pass i ekspanzije, nego samo gold edicija.

Posto sam ja na ortakovom nalogu redemovao gamepass i delim ga, kada udjem u origins, nudi mi opciju samo da kupim ekspanzije preko ingame store-a.

Ali i na ortakovom nalogu gde je pass, gold edicija i ekspanzije se placaju. Pojedinacne ekspanzije su na 10% popusta, a cela gold edicija je na 80% popusta i kosta 800 dinara - bez dodatnog popusta za gamepass.

Samo za osnovnu verziju pise da je “included in gamepass”.

1 Like

Dobar je info :sweat_smile:
Samo treba naći, nema na čemu :grin:
Sad vidim razlika 100 dinara :sweat_smile:

1 Like

Pogledaj malo bolje sta ukljucuje deluxe pack. Ne ukljucuje ekspanzije nego neke ingame budalastine.

E to ne znam, znam da je deluxe ukjucen, ali ga treba naci posebno, e sad msm da isto instalira deluxe verziju iako ne nadješ, a u install pise samo base, tek kada odes da vidis sta je instalirano izlista kao da je deluxe verzija . Desilo mi se to sa par igara na XSX.

Ti bi od ubisofta da ti da ekspanzija free? :joy::joy::joy::joy: Mujo moja…

Ne, samo konstatujem da informacija nije tacna da su free u gamepassu (i da idu u deluxe verziji).