Ma salim se brate. Meni jedino smesno sto si pukao pare za 3 kopije BF2042. Ovo za AC i ne jer vecina nas ima kupljene igre koje mozda nikad nece ni odigrati ![]()
Posebno drugi dlc, sa bozanstvima. Izuzetna i nova lokacija i ceo spektakl. Kombat ne toliko, ali i nije red da se mucimo u AC ![]()
Dlc posebno hvale za ovaj AC da je jedan od boljih koji su odradili
Meni krivo sto nisam odigrao DLC-eve jer ih StiveQ dize u nebesa.
Da da, DLC za Odyssey su top, puno bolji od same igre, posebno Legacy of the First Blade koji je ustvari prequel za AC Origins ![]()
Jel probao neko ovu novu standalone ekspanziju za Valhallu? Ono gde se igra kao Odin ili šta beše, to mi je delovalo interesantno. ![]()
Inače Vallhalla mi je jedan od lepših delova nakon Black Flag-a. ![]()
Nisam probao ali sam pročitao na više mesta da nije baš zanimljivo za igranje.
Isto, skip ![]()
Ja cu sigurno igrati, ali tek nakon sto predjem osnovnu igru i prve dve ekspanzije, Druide i Pariz. Ne verujem nista ocenama, mislim da je Ragnarok odlicna i velika ekspanzija, vrlo je ambiciozno zamisljena i traje 35h, znaci na nivou Witcher ekspanzija, a mitologija je samo plus.
Valhalla je jedan od naslova koji planiram da igram od 13.06. kada krene nova pretplata. Nadam se da ce i taj DLC biti na snizenju.
Bice sigurno, mada treba imati u vidu da Ragnarok nece bas davati budzasto, jer je velicine standardne single player igre. To je i razlog zasto nije u season passu.
Malo da se prisetim kako je dobra igra, a i da nastavim ekspanzije…
Kažu kratka ekspanzija, kako lažu
Strava sreenshotovi, pola moze na gamewallpapers.
Gamepass verija pretpostavljam ne sadrzi ekspanzije?
Ja tek ukljucio juce, kako dobro izgleda u 4K na 60fps i oled ekranu. ![]()
Negde je neko pisao da ti treba deluxe verzija za ekspanzije koja je free uz GP. samo treba da odes na store i da “kupis”
Hm, nesto nije dobar taj info.
Deluxe edicija ne sadrzi (kao sto obicno i ne sadrze) season pass i ekspanzije, nego samo gold edicija.
Posto sam ja na ortakovom nalogu redemovao gamepass i delim ga, kada udjem u origins, nudi mi opciju samo da kupim ekspanzije preko ingame store-a.
Ali i na ortakovom nalogu gde je pass, gold edicija i ekspanzije se placaju. Pojedinacne ekspanzije su na 10% popusta, a cela gold edicija je na 80% popusta i kosta 800 dinara - bez dodatnog popusta za gamepass.
Samo za osnovnu verziju pise da je “included in gamepass”.
Pogledaj malo bolje sta ukljucuje deluxe pack. Ne ukljucuje ekspanzije nego neke ingame budalastine.
E to ne znam, znam da je deluxe ukjucen, ali ga treba naci posebno, e sad msm da isto instalira deluxe verziju iako ne nadješ, a u install pise samo base, tek kada odes da vidis sta je instalirano izlista kao da je deluxe verzija . Desilo mi se to sa par igara na XSX.
Ti bi od ubisofta da ti da ekspanzija free? ![]()
![]()
![]()
Mujo moja…
Ne, samo konstatujem da informacija nije tacna da su free u gamepassu (i da idu u deluxe verziji).






