MT: Assassin's Creed Origins

Ni Microsoft ne daje ekspanzija u gamepassu… bukvalno niko.

Mislim da je sa ubisoftom posebna priča. Imam valhalla ultimate edition, sadrži ekspanzije iz season 1, ali ovaj zadnji veliki dlc ragnarok nije included

Sta mi predstavljaju ova dva znaka sa desne strane?

1 Like

Jedan je da imas resurse za upgrade, drugi da imas neiskoriscen skill point

2 Likes

Hvala ti @candyman .
Inace je bas dobra igra,iskreno zadnji ac mi je bio Rouge i Black Flag.I brzo sam usao u fazon, mehanika je ista.Samo mi se ne dopada sto ne mozes da radis samo main quest-ove,kao sto u vecini igara radim,nego mora dosta side quest-ova da se odradi da bi stigao do lvl sa kojim mozes da pariras protivnicima.Sad sam zabo ja 16 lvl i nema sile da predjem misiju gde su mi protivnici 19.

Uvek mozes i oruzje da nadogradis da prati tvoj nivo, samo sto to verovatno nije isplativo na nizim nivoima. Kasnije bude novcica da ne znas sta ces sa njima, ali opet - ja sam svaki kamen preturao i cistio znakove pitanja. I resursi su ti bitni, da nadogradjujes assassins’s blade, quiver, i slicno.
Kao sto je pisao N00dle, ima i zabavnih sporednih aktivnosti, ima i smorova. Svet je jako lep i onda meni nije ni smetalo toliko. Moje zamerke idu na sam kraj glavne price, pa da cujem vase utiske kad dotle stignete :slight_smile:

1 Like

Da, koliko sam se brinuo da ce biti smor juriti level koji igra zahteva, ispade na kraju da sam generalno 5+ nivoa iznad trenutne glavne misije jer stalno saram napred-nazad i cistim sporedan sadrzaj.

Dosad je bilo dovoljno zanimljivo, mada primecujem da mi opada lagano potreba da bas svaku ispostavu istrebim i svaki loot pronadjem. Vec sam negde 35 lvl, sad mi ni ability poeni ne znace toliko, jer sam otkljucao sve sto me interesovalo.

I dalje me trgne svaki put kad me igra vrati u sadasnjost, radje bih da ne postoji. Bice steta ako posle ovolike odiseje kraj ispadne bezveze… :expressionless:

Onda moras uzeti DLC … Oba :grin:
Znas vec kako to Ubi radi, jeste kraj, ali nije kraj, kraj :rofl:

1 Like

Nista ne komentarisem dok ne stignes do kraja :slight_smile: ali moje zamerke nisu vezane za animus/sadasnjost, svega dva-tri puta imas te flasheve.

I da, sto Steva kaze i sto smo ponovili sto puta, DLCovi su top.

1 Like

Kraj jeste zesce glupav, ali mislim da je gluplje objasnjenje odakle potice taj znak assassina.

3 Likes

Koliko delova ima ne možeš baš očekivati nema čuda od priče :smiley: