Medal of Honor

Pu bre,toliko sam se radovao novom MoH-u,i tako se razocarao kada sam video ovo sa IGN-a. :frowning:
Sada ostaje da nastavim CoD4 MP dok ne izadje Black Opsā€¦

Bas takoā€¦niko nista lepo nije imao da kaze o igri a moja ocekivanja su bas bila visokaā€¦

Mene čudi Å”to su izbacili samo jedan trailer iz koga se nije puno videlo. Nego, jelā€™ ga ima onaj baja sā€™ omotnice u igri?

igra je S M E Ć E,nemojte ljudi na ovo troÅ”it Dual layer dvd a nedaj bože kupovat :confused: igra po svemu sucka,naveliko pogotovo grafika

Znaci ne mogu da verujem ā€¦ 6.0 ??? Pa da li su oni normalni ?! :mad:
Ne ide mi u glavu sto su igru toliko nagrdili - IGN je toliko reklamirao MoH sa onim vojnicima sto su davali intervjue i sada 6 ?!
Ko ih !#%@ ā€¦ Ja igru skidam i rezem je, bez obzira sta neki debeljani sa IGN-a kazu ā€¦

Pa bre MoH i CoD su uvek pravili dobre igre,po meni i najbolje,ali sada samo je CoD nastavio koliko vidim,ali ipak ja cu skinuti MoH za PC i probatiā€¦mozda se meni ipak svidi jer sam joj se toliko radovaoā€¦ :slight_smile:

Ovi u IGN-u nisu normalni. Stvarno sramota kako ocenjuju igreā€¦

Samo jedno pitanje. Jesā€™ ti normalan? Smece su i tvoji postovi ovde al sta cesā€¦

Valjda svako ima pravo na svoje misljenje ?

ako je za njega smece, to je njegovo pravo, kao i njegovo pravo da preporucima svima da ne igraju (sto ne znaci da se slazem ili ga podrzavam)

irreal tako je care! svako ima pravo iznijet svoje miŔljenje
FATAL jel te ko Å”ta pita?A? tvoji također,ps.nauči se komunicirat sa ljudima

Au bre, covece. Moderatori sluze da sprece ovakve postove, a ne da ih sami praveā€¦ :confused:

To se deŔava kada neko prepukne :rolleyes:

Uvek sam se slagao sa ign-ovim ocenama ali ovakvu ocenu dati je smesno. Ne verujem da igra u mnogo cemu kaska za MW2 koji je dobio 9,5 ocenu dok moha samo 6. Rekao bih da ea nije platio do kraja reklamu ign-u pa im se ovi malo svete sa losim ocenama :slight_smile:

Nažalost, po meni IGN i Gamespot sve manje i manje vrede. Jedino ih cenim Ŕto redovno uploaduju videe demoa igara tako da vidim kako neŔto izgleda pre predhodnog skidanja, mada, u zadnje vreme viŔe cenim GameTrailers.

Ja jos nisam igrao igru pa ne mogu da kazem svoje utiske ali ono sto me definitivno nervira su review-oviā€¦Prosto mi je neverovatno da ign da igri ocenu 6.0 a gametrailers 9.0 Kako je to moguce? msm znam utisci se razlikuju i o njima ne treba rasparavljati ali oni treba da ocenjuju kvalitet igre a ne da li se njima licno samo svideo. Kako je moguce da je na jednom sajtu igra krt a na drugom u samom vrh? Pa sta su oni igrali razlicete igreā€¦daj nek se dogovore! :slight_smile:

A jel slucajnost da je IGN bas na dan kada je izasao opis igre usput izbacio i kolumnu pod nazivom : The History of Call of Duty :wink:

Mnogo kenjaju ovi kriticari(GameSpot,IGN,GameTrailers,ā€¦)!Podigli su kriterijum za ocene a pritom su zaboravili da je najbitniji gameplay i zabavu koju pruza igra a ne da li podseca na neku drugu, da li je prezentacija savrsena, da li kurac veci od palcaā€¦ Mislim kenjaju! Gomila igara koju su oni lose ocenili (istina igre su imale mane) meni su pruzili veoma mnogo kvalitetne zabave! SERONJE!

Izvinjavam se zbog recnika ali mislim stvarno seru kao foke i bas sam se iznervirao!

Ma to je relativno misljenje svakoga ili kod ovih ko da vise para za reklamu, evo u 360Zine-u igra dobila 91%.
GamerZines : Free Digital Games Magazines

Pa moje misljenje je da je njegov post smece isto kao sto je njegovo misljenje da je moh smece? Ne vidim razliku izmedju dva :smiley:

Covek bas komunicira lepo i kulturno tako sto je perfektno obrazlozio da je ova igra smece jer u njoj nista ne valja,

Ali sta se uopste cudim kad kad je napisano od strane clana sa imenom Maderfakerā€¦ :smiley:

mogu ja da se ne slazem i sa misljenjem i sa nacinom pisanja, ali cinjenica je da je jedna stvar nazvatu igru smece, a druga nazvati sve necije postove smece.

takodje, cinjenica je da bi ti prvi trebao da dajes primer kako se korisnik foruma ponasa, a ne da se spustas na bilo ciji nivo (posto to tvrdis da si uradio) i da mu dokazujes ne znam ni ja sta.

mislim, ako ti ne vidis problem sa time da dodjes i izvredjas nekog clana, sta god da je on napisao ili uradio, onda zaista nemam reci o izboru clanova administracije foruma.

Pa komuniciram kulturno,nisam nikoga vrijeđao samo sam iznio svoje OSOBNO miÅ”ljenje o igriā€¦ti si prvi napao da su moji SVI postovi smeće,Å”ta fali mom nicknejmu bolje je od tvogā€¦