Medal of Honor

Novi Medal of Honor ce biti u danasnjem vremenu i nadam se da ce premasiti MW2 jer cemo tada imati ekstra igru :smiley:
Igra ce se odvijatu u Avganistanu i radjena je po pravoj vojnickoj operaciji:

Medal of Honor, an all-new first-person shooter game, will introduce the Tier 1 Operator: a relatively unknown entity directly under the National Command Authority who takes on missions no one else can handle. The development team has been working closely with Tier 1 Operators from the US Special Operations Community since the earliest stages of development to create the most authentic modern war experience. Inspired by real events, Medal of Honor reveals the mission of today’s most elite soldier – his will, his mindset and his uncompromising professionalism.

Medal of Honor is being built with a best-in-class single-player campaign. The Medal of Honor development team at EALA has been hand-selected by the studio leadership of General Manager Sean Decker, Executive Producer Greg Goodrich and Senior Creative Director Rich Farrelly. To compliment the single-player experience, EALA has enlisted the multiplayer expertise at EA DICE. This team will develop the multiplayer experience of Medal of Honor. These two studios are coming together to deliver a world-class Medal of Honor that is poised to re-set and re-boot the franchise for a new generation.

“When we first set out to reinvent Medal of Honor, we wanted to stay true to its roots of authenticity and respect for the soldier but bring it into today’s war. The Tier 1 Operator is the most disciplined, deliberate and prepared warrior on the battlefield. He is a living, breathing, precision instrument of war.” said Greg Goodrich, Executive Producer, Medal of Honor. “We are honored to have the rare opportunity to work closely with these men to create a game that shares their experience.”

“EA has always been an advocate for telling the soldiers’ story. The new Medal of Honor follows that tradition. We felt it was important to tell the story of today’s war and today’s elite soldiers via today’s most relevant medium – videogames,” said Sean Decker, VP and General Manager of EALA. “We are so proud to bring together two powerhouse development teams to make this game a reality; EA Los Angeles and EA DICE. Medal of Honor promises to be an unforgettable entry in the modern shooter genre.”
Evo ga i debut trailer:
Spike TV Video Game Awards 2009 Video Game, Medal Of Honor Exclusive Debut Trailer | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

Ne verujem da ce premasiti MW2, mada nadajmo se.

Meni po grafici igra bas lici na bad company 2, ali ne treba jesti gvn i smisljati ove nazive (citao sam ih na drugim forumima) CoD: Bad MoH Company 2 i slicno, jer je ipak MoH otac FPS-a.

Ne svidja mi se sto nece biti WW2, ali necu odma da kakim, ima jos godinu dana do izlaska igre, ko zna sta ce biti. Iskreno bih voleo da se MoH vrati u WW2, jer sada svi smaraju sa modernim ratovanjem…ako moraju da izbace tu jednu igru u moderno doba da bi zaradili pare koje ce im trebati za buduce naslove, ja se slazem.

Inace najbolji FPS-ovi koje je Dzoni igrao u zivotu su: Medal of Honor (PSone), Medal of Honor: Underground (PSone), Medal of Honor: Allied Assault (PC), Call of Duty 2 (PC). Nikakav modern bad company warfare niti nista slicno…te igre mi uopste nisu zanimljive, ali koga to interesuje? :smiley:

Iako mi FPS igara ni malo ne nedostaje radujem se nastavku MOH-a.Jos nisam odigrao igru iz tog serijala a da mi se ne dopada sta znam nekako mi bas lezi tako da cu i ovo sigurno igrati.Cak i poslednji deo MOH:Airborne mi je super legao i presao sam ga u slast,a znatno veca nelinearnost mi je izuzetno prijala a poznat sam ko neko ko ne voli sandbox u igrama koje su stvorene za lineran dizajn.:rolleyes:

Nadam se da ce obaj biti dobar…

Igrao sam skoro sve delove ali mozda do pola ili manje samo zbog recoil-a na puskama… kako trzaju to nema smisla… ja nisanim, kliknem jednom za pucanje i ode nisan u svemir… :rolleyes: Pored toga odlicne su igre…

GamersSpace strikes again! :smiley:

Auh, a ja mislio da ne postoje ljudi kojima nije muka od WW2… :slight_smile: Pa ja ni saboteura posteno nisam krenuo da igram, dobrim delom zato sto je smesten u taj period. Dosta mi ga za zivota. :rolleyes:

@icelord94

odma sam te prepoznao :smiley: Pozz

@n00dle

ne znam sto nisi igrao saboteur ko covek, jeste WW2, ali ima sasvim drugaciji pristup. Meni WW2 nije bilo dovoljno ni kada su svaki dan izlazili, a ne sad na ovu nestasicu, kad svi prave moderno ratovanje, jer su videli da se deca na to loze.

Ne razmem zasto su skrenuli sa WW2 teme kada tu josh uvek ima dosta da se radi, npr nikad nismo videli drugu stranu rata, mislim na Nemce. :rolleyes:

Ja nisam ni igrao CoD:WaW, možda prvu misiju, dok nisam zaginuo. Lično, taj WWII setting mi je dosadan, verovatno zato što je sve predvidljivo i bez inovacija, posebno u noružanju, vozilima, o priči i da ne govorimo.

Saboteura planiram da igram, a za sve ostalo se slažem.:wink:

Lepo rečeno!

igra izgleda ljepo ali ne vjerujem da će premašiti mw2

Ja ne mogu ni da brojim vise koliko ima WW2 igra.
A tek koliko ima Call of duty i Medal of honor WW2 igra zajedno.
Mislim da je Saboteur poslednja igra u WW2 stilu koju sam igrao,ako ne onda je to poslednja igra u WW2 stilu da mi se svidela.
Vrlo mi je drago sto Medal of honor prelazi u moderno vreme samo se nadam da ne kopira Modern warfare. Ne kazem da je nekad kopirao, ali vrlo je ocigledno zasto Medal of honor krece u moderno vreme bas sad u ovo vreme (kad je vidjeno da je Modern warfare veliki uspeh).

Znam da je ovo malo van teme ali kad sam vec spomenuo Call of duty onda moram da pitam ovo.
Da li neko zna sta se dogodilo sa Call of duty 6 (NE modern warfare 2 jer to nije CoD6). Secam se da je Activision objavio da radi na Call of duty 6 i da se radi u Vijetnamu i da su bile neke screenshots,ali nakon toga nista novo…

Jedina informacija postoji da ce se pojaviti “negde u 2010”. Googlaj pod COD 7, to je working title.

Saboteur izgleda vrlo zanimljivo, bas mi se svidja crno beli fazon, malo me uhvatilo pod utiskom filma Inglorious Bastards da prelazim, ali WW2 tako smara…

Radujem se nastavku jedne od najpopularnijih fps igara i nadam se da ce biti nesto od ovoga,jer pre nekoliko godina MOHA je bila moj favo skoro 5 godina igranja :rolleyes:

ovako igra izlgeda fantasticna igrao sam puno iz MoH seriala jos prva 2 dela koja su bili na ps1 pa na pc skoro sve igrao sam i CoD 2, CoD WaW skoro sve pucacine i mogu da kazem da su ove waw2 extra ali naurozanje je shit nema znaci inovacija(npr ovi laseri nisani prigusivaci itd) kao sto je robotnjik rekao a prica je bolja od modernog ratovanja sve u svemu bice extra (najbolja igra modernog ratovanja CoD MW2 i Crysis i Crysis warhead sad nemogu da docekam Crysis2)

Iskreno drzim palceve igri. Nikad nisam bio prevelik fan CoD serijala, a MoH je kao sto ste vec napisali jedan jedini. Trejler mi nije izgledao bas nesto predobro. Sem ona sekvence na samom kraju gde vojnik gurne taoca vezanog za stolicu kroz prozor. To je bilo epic. :smiley:

Pa kad je bila bomba na njemu, sta covek drugo da uradi :smiley:

^ To me je odusevilo. Do sada takvu dramu nisam cesto vidjao u igrama. Ako ima bar jos par takvih scena definitivno cu uzeti igru. :smiley:

Evo novi trailer