Medal of Honor

(da iskopam malo ovaj stari folder…)
Ako ikog zanima izasla je igra na Xbox360iso.com.
Samo jedan veliki problem… Trenutno ima SAMO NTSC verzija.

Javicu cim izadje Pal ili Region Free.
A do tada vi koji furate NTSC (ako vas ima…) navalite…

Jedva čekam. Izgleda mnogo bolje nego BC2 i MW2, doduše, malo šta se može videti u trejleru. Bilo kako bilo, znam da će me super zabaviti, samo da malo poduže traje.

Pa ne nisam siguran koliko je bolja,ja sam probao betu na PC i mogu reci da je igra za klasu slabija od BC2 i Mw2.
Napucavanje je jako lose uradjeno,gotovo nemas osecaj da te je neko pogodio a kamoli odakle je gadjao,zvuk oruzja je takodje na dosta losem nivou.
jedino sto mi se svidelo je koliko toliko lepa grafika i fizika rusenja kao u bc2.Mislim da svaka roba ima svok kupca tako da se se i ovo dosta prodati tj. igrati.

Koliko znam da MP radi DICE (BC2) a SP Activison (MW2), ako nisam pogrešno informisan, treba probati oba moda da bi nešto moglo da se kaže.

Singleplayer u MoH-u radi EA.

Uf meni se bas igra nesto ovako…jedva cekam da probam msm da ce mi bas leci…

I ja sam probao Betu na PC-u, sada ovo, pre neki dan dok je beta trajala.
Mogu vam reci da ce mozda i biti bolja od trenutnih dominatora (MW2 / BC) - Od grafike pa do Gameplay-a.
Ima jedan mali problem, ali se nadam da ce ga promeniti - Kada koristite snajper dovoljan je jedan metak da bi ubili nekog.Snajperi su jednostavno OP. Ja retko kada igram neki FPS na PC-u … Mogu vam reci da sam sa snajperom imao 18 Kill Streak.
Nadam se da su ovo promenili - Ako ne, neka ovo barem u patchu promene, posto ce MP biti dosadan.
Ostaje nam jos koji dan da vidimo :slight_smile: Kampanja me jako interesuje.

evo da ja objavim vest da se pojavila igra:

Medal of Honor PAL XBOX360-RRoD

pa nas kolega Purple4Stephen koji je obecao da se objaviti vest kada se igra pojavi se izgleda uspavao ili je u skoli ili mozda radi, he he. bilo kako bilo igru potrazite na mestima odakle ih inace nabavljate!

ajde pa javljajte utiske kakva je igra? jer ja cu igru ipak sacekati za pc da izadje.

Meni se mnogo svidja kako izgleda ovaj MoH…jedva cekam da mi izadje za PC! :smiley:

znas da imamo temu predvidjenu za ovakav tip informacija iako se radi o pc verziji

mislio sam na ovu temu

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/1599-igre-verzije-patchevi-banovanje-i-ostalo.html?highlight=verzije%2C+patchevi

znaci tu mogu i pc igre da se postavljaju i informacije o istima!? jer ja sam mislio da je to tema samo za xbox360 jer si je ponovo otvorio iz razloga zato sto je prosla bila zatrpavana svime i svacime. ok bilo kako bilo sad znam a ti ovo sto je ovde offtopic brisi a ja cu ono da prebacima tamo gde treba. hvala na informacijama!

pa generalno je ovo xbox forum, ali ako se bas potkrade neka informacija vezana za pc igru, moze da se stavi. ali necemo sad da pretrpavamo temu informacijama o tome kako se npr pojavio patch za CIV V

Jel probao neko (xbox verziju)?? Ja sam stavio davno da se skida ali me zeza mu pa jos nije ni blizu :frowning:

Evo ja danas ujutro snimio u 4 sata igru(za xbox 360),prosao sam prve dvije misije i moram reci da mi je igra skoz ok,nista posebno,grafika solidna,igrivost takoder,nadam se d ace tako biti sve do kraja.

Probao nekih 15tak minuta –

sta ja znam, ne razlikuje se nimalo od MW… ko da igram sledeci nastavak CoD. E sad kakva je kampanja ostaje da se vidi, ali ne verujem da ce nesto drasticno novo ili zanimljivo da nam pruze. MoH kao da je zapao u krizu identiteta, kao da nema sta da ga diferencira u odnosu na ostale military shootere. Single player ce izgleda biti kao CoD, dok ce multiplayer, sudeci po trejlerima, biti slican BC2. Cak isti engine koriste za mp. Malo mi cudna ta apatija, kako tacno ocekuju da pariraju liderima u ovom zanru…?

No, baziram puno pretpostavki na premalo direktnog iskustva. Ostaje da se vidi, mozda iznenade. Problem je u tome sto me tih prvih 15 minuta nesto ne privlace da nastavim dalje…

Ja sam takodje tek poceo da igram(na PC-u),u igri uopste nema recoil-a,ne znam kako su uspeli onako da odrade,sve ostalo je onako…Prosek.Nista posebno za sad.

Eurogamer 8/10

Po njima je multiplayer najbolji deo igre i podseca na BC2.

Znaci sve u svemu ne vredi da se proba?

sto se tice IGN-a dovoljno je pejstovati zadnju recenicu Medal of Honor is one of the bigger disappointments of 2010

Medal of Honor Review - Xbox 360 Review at IGN