MAN CAVE v1 & v2 by studiovpc - kompletan log + slike - 99% zavrseno v2

Auh, šta sve tu ima… Bolje da nisam video, sad imam želju da nabavim tako nešto :slight_smile:

hehehe nisi jedini, ima tu jedan, Ryu Hayabusa valjda… :smiley:

Pa nije ni preterano skupa postarina a i ne ceka se dugo.

Ali ideja sredjivanja enterijera jeste skupa mastoviti vlada se lepo setio :slight_smile: xexe

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

A jbg uvek kosta, ali ti posle sve lepo hehehe

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Vlada otvara igraonicu :slight_smile: hehehehehehe :slight_smile: ? Salim se super ce to da bude kad zavrsis :slight_smile:

Hehehe ja bih se na svakog drao, sta pipas taj gamepad sa masnim rukama, ne udaraj te dugmice i toliko hehehehe, nemam ja zivaca za igraonicu… Nije losa ideja inace :slight_smile:

Nece ovo skoro, kolju me druge stvari dok se odrade, u principu kraj se boze zdravlje ocekuje tek za 2 meseca… Da se ja pitam bilo bi vec sutra gotovo ali zivot je drugaciji malo

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ja ti skidam kapu za to sto si uradio do sada, a to se tice igraonice, tu smo slicni, i ja cuvam konzole ko da sam ih rodio tako da ni kod mene nema toga. Juce odnesem moj bicikl na servis i izmedju kormana i zida stavim malo jastuce a majstor me gleda cudno i jos mu naglasim da pazi he he he he he he :D. Vlado svaka tebi cast za to sto radis, ja ti se divim :slight_smile:

blagodarim drugari :slight_smile:

bice jos slika naravno, sutra bi trebali da stignu cooleri za pozadi…

sve stize, a samu komodu jos nisam napravio, propas’ eheeheh, no bice, prvo da se zavrse ostale stvari posle sve ide extremno brzo

evo je neka lista koju treba odraditi

  1. Prvo moram da cekam zidare i ostale majstore da srede drugi deo kuce, bez toga ne mogu da krenem dalje, oni me koce
  2. E onda krece ono moje… Prvo izbaciti sve napolje, ali sve da u sobi nema ic nista
  3. Laminat da postavim
  4. Vracaj jedno po jedno u sobu
  5. Imam jedan stari trosed, na kome sam odrastao, trosed je od bukve, prva liga, 30 godina star tacno koliko i ja, uzecu da ga prefarbam u drugu boju i da tapaciram sundjere takodje u drugu boju (btw za 30 godina nemaju ni trunku naznaka da imaju toliko godina, kvalitet je bio nekada majku mu, niti su sundjeri smeksali niti napravili udubljenja od guzice, ic nista, kao novo sve), tako da eto njega da sredim da uzivam na njemu, nisam hteo da ga bacam uopste kada sam sredjivao dnevnu pre toga, sacuvao sam ga
  6. Vratiti onaj kozni dvosed sa prethodnih slika, ako se vidi, ici ce pored troseda
  7. Napraviti komodu, e tu rodjaci ide najtezi deo od svega, nema gora stvar, znam samo da cu posle toga biti kao “ispuvan balon”, trebace mi jedno 3 dana odmora
  8. Ubaciti sve uredjaje u komodu, sprovesti sve kablove, ujedno ih sakriti i slicno, postaviti sve “zezalice i gluposti”
  9. Okaciti onu sliku :stuck_out_tongue:
  10. Videti ako treba jos nesto
  11. Valjda sad treba i da uzivam :smiley:

Bogami dosta questova ili mision objectivsa :smiley:

za 1000G mora covek da se pomuci, a posle obavezno ide i neki DLC :smiley: :smiley: :smiley:

edit:

na listu gore zabroavio sam KRECENJE, fuck

eto ga DLC hehehe

:lol: krecenje ide u content pa 16 nula , ma znas vec :stuck_out_tongue:

ma da a i ovo mora na Xbox Backup Creator da se radi… e muke muke :slight_smile:

kako se zivot u sekundi okrene kad covek dobije dete, znaci neverovatno, momentalno kuca postaje mala, sve postaje tesno, da se rauzmemo ne zalim se, ali znao sam da me to kad tad ceka da moram da stvorim jos prostora…

posle ovog projekta za par godina, moracu da sredim potkrovlje, bice valjda jos dece, i njima trebaju pecinice heheheheh

Samo ti bacaj slike, meni je ovako nesto uvik zanimljivo, pogotovo kad se vidi napredak iz dana u dan :slight_smile:

bice u toku dana neke slicice :slight_smile:

za realni napredak u samoj izgradnji rekoh zasto mora da se ceka malo duze…

ajmo jos neke slicice, stigle jos neke stvari za projekat, za fanove sam pojeo govna kad moram tako da kazem, iako znam da je Cooler Master krs od kulera, ajde rekoh i onako mi ne trebaju nista specijalno samo da vuku vazduh kroz komodu, a oni cvrce cim ih upalis, fcking CM… rasturio sam ih kompletno sredio osovine, podmazao sa BOSCH mascu, nema da zucnu sada rade kako treba heheheh, toliko o tome… Noctua zakon, ali ljudi 20e x 4 kulera mnogo mi je to, moram da dam na druge stvari pre nego na kulere… zato sam se snasao :slight_smile:

idemo…




a onda najlepse potrosenih 19.95e IKADA U ZIVOTU, isplatili su se 200x do sada :slight_smile: obozavam ovu spravu :). Menja kompletan HTPC koji bi npr eto trebao da uguram negde ovde, zato ovo zauzima tricavih 10x10 cm i nesto se u njega gura heheheh, ima mnogooo konektora :), ispod slike govore vise od 1000 reci

Jel sam rekao da sluzi i kao USB hub? I da pusta svasta cak i sa memorijskih kartica?
Sve to direktno na TV, wooow za samo 19.95e ovaj uredjaj moze biti vas ako potrazite na google Sharkoon QuickPort eSata Station :smiley:




Moving on, sati i sati i satiiiiii zabave u tako malim uredjajima :), koji ce kasnije biti zapakovani u jednu malu kutiju koja bi trebalo da bude sakrivena negde i da se zove NAS, ali otom potom, to mi nije primarno jer mi ne trebaju aktivni svi hardovi odjednom, dovoljan je Sharkoon za filmove i serije…

pa ide 1, 1.5, 2… itd itd itd itd








Koliko se secam od tih sitnijih stvari valjda nista vise mi ne treba, mozda jos po koji kablic ili neka skretnica. uticnica ili tako nesto… Videcemo :slight_smile:

Woah, jel ja to vidim 6HDDova ? I to 2x po 1, 1,5 i 2 TB ? Svi mi kazu da sam lud sto imam oko 3TB filmova i muzike…al kad ovo vidim…pa moje je smesno :smiley:

7.5 TB je na slici trenutno, ukupno imam 12.5 za sada, nesto se i ne vidi na slici heheheh, ali nije to nista, ima i boljih od mene hehehe

Jesu svi puni ili ima i praznog pa kad zatreba :smiley: ?

prazno je za sada ovaj od 2.0 TB, tj ima oko 200 GB muzike na njemu, prazan je jedan od 1 TB kompletno, ovaj od 1.5 ima jos 70 GB prazno, ostali svi puni hehehhe