MAN CAVE v1 & v2 by studiovpc - kompletan log + slike - 99% zavrseno v2

Platno i video bim garant!

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

Ram za sliku? Stylish polica za igre?

Znaci, jedini sam ludak :frowning: :stuck_out_tongue: hehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Aleksa je blizu, platno i projektor kostaju vise nego sve u sobi, ne razbacujem se pravim samo normalnu pecinu ne ultra mega giga cave hehehe a i bili bi overkill sa 3m daljine

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

na zahtev publike, postovi prebaceni u novu temu posto ce biti masa slika pa da ne trujemo temu Gde i kako igrate…

Ja velim da il’ planiras neke police da kacis na zid ili zvucnike. Toliko od mene, odoh ja sad da mastam o mom nerd havenu.

ni jedno ni drugo, bice slika u sledeci petak kada bude stiglo :stuck_out_tongue:

ali evo neceg treceg




U prvi post bi mogao da stavis ono sto si radio u google sketch up, skicu kako planiras da sve to izgleda :smiley:

Hocu posle zaboravio sam :slight_smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

hi hi hi … kad uleti žena i kaže: Menjaj to, ovo napolje, ovo mi se ne svidja … :smiley: :smiley: :smiley:

Aaaaa pa posto radim ceo sprat maltene, ona je zaduzena za spavacu sobu, ne mesam se kako ona hoce da je sredi tako se ona ne mesa meni, problem solved :slight_smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

evo sta se kaci na zid :slight_smile: ne mogu da ne podelim rados’ ehheheh


Deeeeeem! Lepo, lepo, nema sta. Samo cigani mu odneli gume, steta. :smiley:

prvo pucali pozadi na njega, ostale rupe od “metkovi” heheheh

jel neko izvalio koliko kostaju ove slike da li bese u Delta City ili u Uscu, ne secam se tacno koliko su vece, znam da sam platio malu sliku dimenzije 20x40cm 2300 dinara, slike 50x xx i vece imaju cene od 6k pa do tricavih 30xxx dinara

mene ova kostala 24.95e + 7.90e dostava zbog specijalnog pakovanja :slight_smile: a dimenzija slike je 200 x 100

Nista, kada se budem uselio u svoj stan, zovem te da mi udelis po koji savet. :wink:

no worries :slight_smile:

inace u samu komodu ugradjujem vise stvari i sitnica nego sto ima u celoj sobi bemu misa heheheh, mnogo mi te sitne stvar odvlace vreme, moram 200 rupa da izbusim na zadnjoj strani za sve sto hocu i to sto je najgore moraju planski da budu rasporedjene…

Gde cu da spakujem sve te kablove ne znam, samo znam da ce biti zestoko hehehe, slikacu sobu kad sve razvucem po njoj, ima preko 100m kablova sigurno ehhehe

Gde si kupio? Lepo izgleda? Daj neki link. Jel ima jos neka varijacija ove fore?

njihov sop http://www.amazon.de/s?ie=UTF8&field-keywords=B%26D%20XXL&index=kitchen-de&search-type=ss

rade i foto tapete i jos sto sta…

Za koliko ti stigne u nasu zemlju paket?

oko 10ak dana