MAN CAVE v1 & v2 by studiovpc - kompletan log + slike - 99% zavrseno v2

  1. Za ovaj projekat sam znao jos od prije ali sve se svodilo na teoriju i odprilike sta i kako
  2. Gledam i ne vjerujem sta covjek radi
  3. Sta god da uradi bice fantasticno (ocekujem pozivnicu)
  4. Dragi Vlado, pa gdje jadan ne bio zbavi ovolike HDD-ove? Sine pa ti skidas internet sav ili sto bi onaj rekao SVEEEE
  5. Jesu ti to stari rekli sta i kako da radis :slight_smile:

Nista…zenim se, pravim jedno malo za igranje i radim MAN CAVE v2 - nema druge :slight_smile:

  1. Inside info si imao nije fer heheh ali i dalje nisi znao detalje, to cak ni ja jos uvek ne znam do kraja hehehe
  2. A jbg budala covek :smiley:
  3. Naravno uz mesiste obavezno na zaru heehehe
  4. SVEEEEEEEEE heheheheh
  1. a jel ti pricali mozda da… hehehe oduvek je tako bilo :smiley:

a ovo drugo ja stvarno vise ne znam sta cekas koji djavo… Nemoj kao moj kolega, 10 godine sa devojkom ceka limun sto bi rekli heheh i ne zeni se, i sta se desilo rasturise se pre 2 meseca, jbg nece niko vecno da ceka

Ahhh cekam da se neke kockice sloze pa se zenim. Ako pukne - sta bih?! Da vidis sta je klinki sad jarane…auuu :wink:

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2


brate sto se tebe tice i zenidbe ziv bio ti pa kako bog kaze… klinki uvek ima heehhehe

ne cekaj nista nego zajedno u braku da slazete kockoce, od cekanja nista nema ne ide to tako, mozda jedino na filmu

Znaci do leta tuto finito, pa onda pivce :happy Sacekaj da ti mala prohoda, leleeee bice sve to pocupano :stuck_out_tongue:

od prilike tako planiram, a sve imam utisak da ce nesto da me koci duze… ne da mi se bre da uzivam, ama jok…

Najvise mrzim kada se kreci, pa izbaci stvari, pa cisti, pa vracaj ponovo…ma idi bre i tako prodje par dana zivota :smiley:

pazi sad moram da izbacim sve napolje jer cu svakako laminat da stavljam, kod krecenja moze i na sred sobe da se sve stavi pa da se prekrije, ovako jos gore… no ako vec radim da ga uradim sve ljudski i miran sam posle neko vreme :slight_smile:

Komso, ti si se bas bacio na posao. :smiley:
Ako, bas lepo, samo polako i jedno po jedno, ima da izgleda extra, imas dobre ideje. :slight_smile:

za sada samo ideje i imam hehehehe :smiley: treba ih samo sprovesti u delo ali bice bice

Pa kazem ti samo polako i jedno po jedno.
Ideja i volje treba imati za tako nesto, to je za pocatak jako vazno.
Ako ti treba neka fizicka pomoc, ti zovi. :smiley:

will do will do :slight_smile:

do sada su se mnogi prijavili samo za mesalicu eheheh

Hehehe, a ne znaju da je na kolica lakse. :d

a jbg neuki ljudi hehehe misle lako je sve to

@mirza82 Kako kome :smiley:

@predator

i to sto kazes, nekome mozda laksa mesalica nego kolica, nekome pa da nosi blokove itd itd

Btw, ovaj sig tvoj, svaki put kada zatekenem neki tvoj post stanem da gledam kako mu ovaj zavali samarcinu ehheheheheh smejem se svaki put :smiley:

update:

stigla slika, majko mila MONSTRUOZNO ogromna slika heheheh, pa na slici deluje mnogo fino, u prirodi ogromna!!! Ne mogu da je slikam posto nikako da je uhvatim u kadar heheheh, moracu kada je nakacim na zid pa da se udaljim dosta, nakacicu je na zid ovih dana pa cu okaciti sliku ovde…

Inace paket u kome stize slika je ogroman takodje kutija je 1m x 50cm x 15cm debljina, kao iz IKEA-e da je stiglo hehehe

sto se tice ostalih radova, ubi me vreme ne mogu nista da radim, cekam suncane dane pa polako onda jedno po jedno

Evo predlog za nesto nenoralno… :smiley:


@studio
Daj neku fotku ako si okacio onu sliku sa Amazona, bas me zanima kako izgleda na zidu.

e ljudi ne stizem bre nista, stisle neke druge obaveze…

sliku treba da okacim ovih dana, apsolutno se nema vremena :slight_smile:

fizicke radove krecem od prilike za 10ak dana… moram da idem da porucim i materijal i sto djavola pride…

bice slika :slight_smile:

a ovo ce biti sigurno ali tamo za koju deceniju, 100%, znam sebe