Konverzija Xbox Live Gold-a u Xbox Game Pass Ultimate (Turska regija)

Kupiš kod za mesec dana ultimatea nakon sto ubacis kodove golda za željeni period. Njega ubacis zadnjeg.

Jednom kada konvertujes moras cekati istek da bi mogao ponovo.

Lepo isprati, dakle ubacujes gold, imas recimo gold 2 godine, onda na kraju ubacis kod za ultimate i kompletan period golda se konvertuje u ultimate. Vrlo je prosto.

1 Like

Hvala na odgovoru. Samo mi jos jedno reci da li ultimate moram da uzmem za period za koji sam uzeo gold ili ako sam uzeo gold na tri meseca period mogu ultimate na mesec i imacu 4 meseca ultimate?

Ako si kupio gold 3 meseca i aktivirao ga uredno bez problema onda nastavi da kupujes gold kodove da imas aktivirano 33 meseca GOLD-a.

Onda na kraju kupis ULTIMATE code od 3 meseca i aktiviras ga kao poslednji kod. Time ce ti se 33 meseca GOLD-a prebaciti u 33 meseca ULTIMATE-a i imaces ukupno 36 meseci tj 3 godine ULTIMATE pretplatu.

1 Like

A koliko puta to smem da uradim? Ako sam sada uzeo 3 m i recimo uzmem ultimate mesec dana, da li bih to mogao opet kad istekne tih 4 meseca ili ne?

Neogranicen broj puta dok ima kodova za gold. Sacekas da ti istekne pa opet isto.

1 Like

Hvala na odgovoru. Poenta je da mozda nece vise biti gold ili ce biti skupljii zato se najvise isplati za sto duzi period.

Pa da. To niko ne zna.

Jos samo ne pitah da li sme ovo da se radi dok traje vec postojeca pretplata za game pass?

Ne možeš da radiš to dok imaš postojeću, moraš da pustiš da istekne. Inače ne konvertuje 1:1

1 Like

Daj 50, unucima nek’ ostane :grin:

Max 3 godine moze da ae konvertuje zato ide 33 meseca gold i 3 meseca ultimate. Ako imas pretplatu kao sto je receno radi se konverzija ali ne mesec za mesec nego manje. Ima negde ovde na forumu (ne u ovoj temi) koja je formula kad imas aktivnu pretplatu.

Sad pouplacujemo za cukun unučiće da imaju da ne brinu :laughing:

Ne znam sta ce biti sutra a ja cu Majkrosoftu ili Soniju davati novac za 3 godine unapred. Suk…cc :joy:

Gde imaju da se kupe godinu dana gold kodovi za EU?

I meni ce vreme uskoro. Mora nadjem nesto.

Na enebi ima Gold 12 meseci TR za 28e.

Bogami kod tebe se trenutno nista ne zna :grin:

Redeem sam 12 meseci GOLD a kada pokusam ULTIMATE dobijam gresku:

Jedino sto mi pada napamet da nije trial code. Validan je jer mi prodje onaj deo “What you will get - 3 months Game Pass Ultimate”.

Cekam odgovor i za kod gde sam uzeo (eneba).

Pokusao sam direkt kupovinu preko konzole 1 mesec i ista greska.

Da ti nije aktivan GPU trenutno?

Istekao juce.

Jedino sto nalazim na netu jeste da je mozda trial kod, ali ne pise nigde. 3 meseca regularno za postojece naloge.

Nasao sam i da je neko isti error imao za Hogwarts i rekli su mu da saceka jer nekad se resi samo od sebe.

Edit:

Evo proslo je sad. Dakle radi konverzija i dalje :slight_smile:

Kupio sam u ponedeljak Xbox Series S (prešao sa X360), pa reših da se počastimo i sa GPU.

Napravio sam novi nalog, kupio kodove preko Eneba i aktivirao preko VPN-a bez problema. Dobio 13M GPU za 32€. Bombona!

Hola VPN provereno radi za Tursku.

Jedino nisam mogao da aktiviram na starom nalogu ali mi je i onako bio nebitan pa sam napravio novi

1 Like