Koju konzolu kupiti: Xbox Series S ili Xbox One X?

Pozdrav svima, kao sto naslov kaze, ne znam koju konzolu da kupim Xbox series S ili Xbox one X ??? Posto Xbox konzolu nikada nisam imao, potpuno sam nov, pa me zanima vase misljenje :slight_smile:
Od konzola sam imao samo PS3 i PS4 PRO, pre neki dan sam porucio BENQ EX2780Q WQHD 144Hz monitor i planiram da ga povezem sa nekom Xbox konzolom.

Series X, naravno

Od ponudjene dve ti predlozis trecu. Brat :rofl:

4 Likes

:rofl::rofl::rofl:

5 Likes

A zar Xbox one X nije jaca konzola od Xbox series S? Moze li neko obrazlozenje zasto uzeti Xbox series S? Hvala na odogvoru

Salim se malo za taj monitor, 1440p,144hz Xbox Series S kao stvoren .

Evo imas ovde sve navedeno .

Kupi Xiomi brate neces se pokajati!!

Salim se, izbor izmedju Series S i One X je veoma lak. Uzmi Series S. Ko kaze suprotno ne razume se. Series S je moderna konzola sa modernim procesorom i arhitekturom i bice godinama podrzavana. One X je iako dobra konzola, dinosaorus koji izumire i ima arhitekturu i cpu koji je i 2013 bio zastareo.

Btw imao sam obe konzole tako da ti iz prve ruke govorim.

Series S, i nemas brige.

17 Likes

Hvala ljudi na pomoci :slight_smile: A ima li neki sajt za kupovinu digitalnih igrica za Xbox ? Za Sony sam nasao brdo sajtova ali za Xbox i ne bas…
I jos jedno pitanje mozda malo glupo :grin: Da li se na Xbox kontroleru LAKSE igraju pucacine nego na Sonijevom? Na Sonijevom nisam vola mogao da ubijem, u igricama kao sto su BF, Call of Duty itd… zamo sam oduvek i voleo PC.

1 Like

Kad kupiš i sve povežeš samo isprati ovo upustvo i uživaj u igrama od 500 dindži :rofl:

1 Like

Pa igra na monitoru, samo poveže tastatura-miš, ako mu je tako lakše :grin:
I ps4 je radio na 30fps, kad skoči na 120fps i još tastatura miš ima kill ratio da skoči za 30% :laughing:

Onda bolje i da ne uzima xbox :grin:

Moze li uopste da rade tastatura i mis na ovoj novoj Xbox series S konzoli? I ako moze, da li radi na svim igricama ?

Pa dobro, pazi ne znam, ako hoće da gejminguje samo na Xbox-u, onda naravno, Series X je must have. Ako ima i PS5 onda je i SS sasvim korektan mašinica :smiley:

Da i da imas I posebna podešavanja na samoj konzoli, tj. predviđeno je da se povezuje sa tastaturom i mišem, i da 99% FPS podržava posebno u multiplayer-u .

Oprez, podrsku za tastaturu i misa zavisi od igre do igre. Ne bih se na to uopste oslonio.

1 Like

Ma dzoj u ruke i samo vezba. Svi su manje vise navikli na PC gaming kao klinci ali kad predjea na konzolu i udjes u stos bice ti svejedno. Bukvalno.

Ja recimo sad vise volim na dzoj, nekako mi veci merak.

1 Like

Još, ako nabaviš neki džojstik sa pedalicama ispod za slide canceling i aim assist ima bre sve da ih potepaš :rofl:

Khm… Neki su se navikli na džojstik, kad su bili klinci (daleko pre nego što je PC postao mašina za igranje). :stuck_out_tongue:

3 Likes

A neki i na tastaturu… :blush:

1 Like