Koje gaming časopise čitate?

Ja gledam na IGN-u,ako ti nesto nije jasno imas google translate i te prevodioce tako da ti to nije problem.Jer pazi ja SF sam citao od 6 broja kada je bio 10dinara[pre 5 godina]secam se da je tada gta:sa bio aktivan…5 godina kazi ga po 60 dinara je negde oko 3700dinara,nije to nesto mnogo sad ali opet to je 37 diska za xbox[verbatim]

Ma nema price PREDLAZEM SVIMA DA CITAJU

[SIZE=“7”]SCREENFUN[/SIZE]

Screenfun od 1-og broja,i gameplay sam jedno vreme kupovao,al nije to to… :smiley:

Ebook : Free Download | Search results for ‘xbox’

Februar 2011.

Svet kompjutera, evo ima preko sedam godina kako ga redovno citam
a i ponekad naskrabuljam nesto za njih :slight_smile:

Prvo sam citao gameplay, a sada svet kompjutera

screenfun je bio zanimljiv dok sam bio tinejdzer,sada me sve vise nervira njihovo misljenje,uporedjivanje igrara jednostavno idu mi na qac…
A najvise mi odgovara gamespot…Samo imam problem da se registrujem?!

Citam ga od 5-og broja i mogu reci da je od 20-og pa na dalje kvalitet drasticno opada. Pre sam stvarno dobio neku zanimljivu informaciju, ali u zadnje vreme nista. Zato sam i presao na Gameplay dok nisu prestali da stampaju, sada citam samo Play! Zine, a gledam ovako sta ima od novosti.

@Dimbor Haha, dobra ti je signatura gde si je nabavio?

Inače čitam SK, da ne budem offtopic skroz =)

Stigao nam je i mart 2011. !!!

xbox-world-2011-03-mar.pdf

poklapaju nam se misljenja…

najvise me nerviraju sto uporedjuju igre,ova lici na ovu a ta je licila na onu…drugo sto preskacu vazne dogadjaje npr TGS…trece sto su poceli da omalovazavaju konzole,cetvrto ne ukljucuju Kinect i PS Move…eto to su ima najveci nedostaci…

Xbox 360 Achievement Generator • Index
ovo ti je sajt za pravljenje svog xbox achievementa

Xbox World Magazine. January 2011 UK. (download torrent) - TPB

Od casopisa koje kupujem citam samo SCREENFUN.
A ostale skidam sa neta (PC, Konzole)

Screenfun,citam ga od 42 broja,sve su bolji i bolji,bar po meni.

Download Xbox.World.360.June-2011-P2P.rar for free on Filesonic.com

Jun 2011.

Ux sta sve nije proslo kroz moje ruke od raznix gaming casopisa…pocnimo prvo od Sveta Kompjutera,do kojeg sam prvi put dosao u jeku NATO bombardovanja…i onda sa raznim preskocima kupovao i citao…dok vec sigurno 5 godina u kontinuitetu redovno prvog u mesecu pazarim i citam…sta znam istina je da su se godinama menjali…nekad bili bolji nekad malo ispod toga…u zadnje vreme se poceli kurciti kako su sve i svja…ali im se ne moze osporiti znanje i trud…pose prvog upoznavanja sa SK,na red su dosli legendarni GAMER I BONUS…casopisi po meni i dan dans ne procenjljive vrednosti…i dan danas cuvam po 10-tak brojeva…i jedini casopisi za kojima postoji velika zal sto i danas nisu sa nama,a mozete zamisliti kakvi bi danas bili…:)…posle su dosli ‘‘cro’’ Gameplay koji je jako simpatican i sveobuxvatan…pa PC play…i da bi se knjiga zavrsila sa nasa dva izdanja doduse jedno je ‘‘svabsko’’ licencirano…GAMEPLAY…koji je vise bio luksuzna dobro nasminkana manekenka…koja zeli mnogo toga reci ali malo joj teze ide od ruke…:P…i za kraj ostavljamo deciju slikovnicu Screenfun…ne vredi mnogo trositi reci…jednostavno taj magazin je namenjen tinejdzerima u bubuljicavim godinama,tako da fraze koje se tamo zastupaju mogu samo oni da razumeju…tako da im nemam sta zemriti…i da istaknem na kraju jos nesto:VELIKA JE RAZLIKA IZMEDJU SAKUPLAJNJA INFORMACIJA SA NETA…I SRICANJA SLOVA SA PAPIRNOG IZDANJA…:wink:

A da li mozda znate u kojim sve prodavnicama moze da se nadje Xbox 360 - The Official Xbox Magazine , nebitno da li je u Beogradu ili Novom Sadu …?

Mislim da je bilo pre nekoliko meseci u Ušću na zadnjem spratu, kod Sony shop-a. Koštao je oko 1500 dinara, a i ne znam da li još uvek imaju.

1500 din??? OMG.Nikada ne bih dao tolike pare za jedno parce papira,pa da za takva tri broja mogu da kupim dzoistik,a da ne pricam sta bih sve umesto ovih 71 broja mogao da kupim xD