Koje gaming časopise čitate?

Screenfun,Gameplay i to po meni su nula u odnosu na SK. Džaba je,SK je bolji i u opisima i sve…A i onaj Official Xbox Magazine,nikad ga nisam čitao sem onog previewa,ali bih volio da ga kupim…

Uzmem ako naletim na GamePlay hrvatski i OXM,ok su mi textovi umeju da budu interesantni …Ranije sam uzimao EGM i to mi je bio najbolji casopis posvecen video igrama, u vreme dok jos nije bilo interneta to mi je bio skoro jedini izvor informacija …A bilo je i lepih momenata tipa da je recimo samo odredeni deo tiraza jednog broja imao drugaciji cover od standardnog i jos ga je naprimer jos radio Yoshitaka Amano,pa legendarne liste od stotinu njkbpljih igara u prethodnoj generaciji konzola pa razni intervjui i sl…Njih sam jedino sacuvao i mislim da imam negde oko dvestotinak brojeva :eek:

i decembar 2010

Ebook : Free Download | Xbox World 360 - December 2010

Reci mi gde nabavljas OXM trazio sam ga nema ga nigde … jel to samo za Bg ili ?

Eh kad se samo setim Bonusa, ubedljivo najbolji gaming casopis koji sam ja citao… Moj omiljeni broj je s naslovnicom Zelda: Wind Waker :slight_smile:

Bonus su pravili ovi sa Emulation Galaxy-ja, ali ga je ugasio Beosoft, koji polaže autorska prava na taj časopis… šteta…

OXM sam ja jedino video u Ušću da ima, ali košta 1200 dinara.

Na iso-u imate neke skenirane OXM-ove u pdf formatu. Januar, april, jun, jul, avgust i novembar 2010.

Od nasih mi je naj Screenfun,nekad uzmem i gameplay,od stranih uzmem hrvatski gameplay i pc play kad dodju u merkator ovde :smiley:

Screenfun,mada bi rado prestao da ga uzimam da postoji jos neki… :frowning:

Sta se desilo sa srpskim Gameplayem? Nema ga vise ovde kod mene na trafikama.

Ovo im stoji na sajtu odavno:

VAŽNO OBAVEŠTENJE

Poštovani čitaoci i ljubitelji Gameplay-a, obaveštavamo Vas da zbog tehničkih problema nismo bili u mogućnosti da izdamo junski (51) broj. Naredni broj koji će se naći u prodaji će biti julski. Svi pretplatnici će moći da nastave da koriste svoju pretplatu do tada.
Ukoliko se razlozi neizlaska brojeva nastave i u julu spremni smo da svim pretplatnicima vratimo novac za brojeve koje neće dobiti.

Propali su, znaci.
P.S. Sad znam odakle te znam! Ti si sa GP foruma, zar ne?

Steta sto su propali a taman sam poceo redovno da ih uzimam… :frowning:

Da su nastavili bio bi bye SF,welcome GP!!!

Pojavio se i Decembar 2010

Svet Kompjuter-a iako slabo citam review za igre xD

Decembar 2010, Januar 2011, + Christmas 2010

Ebook : Free Download | Search results for ‘xbox’

Nista,bacanje para…Imate SF forum,bacao sam i ja pre pare,sf je nekad bio i 10 dinara pa je poskupljavao polako…Imate sve na netu imate gameinfusion nas sajt dobar je.Gamespot zatim imate dosta kvalitetnih stranih i domacih sajtova tako da msm da je to bacanje para realno…

Ako me secanje dobro sluzi jedan njihov broj je bio i dzabe,ne secam se koji :slight_smile: Ja nista od gaming casopisa ne citam,a citao sam dosta.Ima brdo odlicnih sajtova.

evo da se nadovezem, i ja vise volim gaming portale,a za trailere i intervjue koristim Game Trailers…Odlicni su…Nego nemam stalnu net konekciju pa moram da citam sta se pojavljuje u papirnom izdanju… Dajte neki nas najaci gaming portal???