Koje gaming časopise čitate?

ja SF svaki mesec

Svet Kompjutera vec vise od 15 godina, njihove recenzije su za svaku pohvalu!
SF od prvog broja, evo vec sesta godina, i sve su bolji i bolji.
Gameplay dok je izlazio…Ne tako dobar, ali trebalo je podrzati bar jednog “malog” izdavaca.
Sve ostalo pogledam na NET-u, mada je to vise skupljanje informacija. Po meni, nista se ne moze meriti sa “pravim casopisom”.

SK i samo SK vec 2 decenije.

Koji vam se najvise svidja

ScreenFun


XBOX 360


GamePlay


Ja samo Hrvatski Next Level čitam. Nekada Gameplay od istih autora a prije njega PSX. Srbijanski Gameplay sam uzeo dva puta i više nikad. Preskup a nekvalitetan. Čit’o sam nekad i Bonus ali mi se nikad nije sviđ’o ali bili su jedini koje sam mog’o kupiti na kioscima u svojoj vuko****ni. Screenfun takođe sam uzimao ali ni on mi se ne sviđa, ali je jeftin.

Definitivno : [SIZE=5]ScreenFun[/SIZE]

ScreenFun i Next Level.

E sto bih voleo da vidim da neko ponovo otvori redakcije za dva najbolja casopisa o video igrama u Srbiji…Bonus i GameR…
Kad se setim,kad god bih kupio Bonus ili GameR,imao sam osecaj kao da sam kupio gomilu igra,ili cak konzolu…
Tada nisam imao internet :stuck_out_tongue: pa su mi sve vesti o igrama dolazile odatle.
Bonus sam kupovao zato sto sam imao PS1 (a kasnije PS2),a GameR sam kupovao jer mi je bio zanimljiv za citanje (imao sam kompijuter ali bio je dosta slab da bi potrzavao sve tada novije igre).
I kvalitet casopisa je bio ubedljivo mnogo bolji od Screenfun-a ili Gameplay-a.

Ja čitam SCREENFAN fale mi samo prva 3 broja voleo bih kad bi i njih nabavio .

Ja mislim da imam prvi ,ali nisam siguran

Da, da imam i ja Svet kompjutera od prvog broja pa sve do sad, negde 1984. je izašao prvi broj. Ukoliko je neko zainteresovan za kolekcionarstvo može ponuda na PM.

Dok sam bio klinac u osnovnoj i srednjoj, poslednje pare od dzeparca sam stekao sa strane da kupim Bonus i Gamer, tad su 150 i 200 din bili wooow… :eek: ScreenFun sam uzeo par komada, casopis za decu predskolskog uzrasta. Poceo sam da uzimam Next Level, ali i njega cu da batalim, jer distributeri u Srbiji strasno kasne. Odigram igru i za 2 meseca citam njen opis. Nisam kolekcionar gamerskih casopisa, ali sam kolekcionar jednog mnogo boljeg… :devil Da mi gori kuca, ovo je jedina stvar koju bih skocio da spasem pre XBOXa.:lol:


Dobar razlog da SE ULETI U VATRENU STIHIJU ,ali ipak obuci neko vatrogasno odelo pre toga.

Nijedan. Pocetkom prosle decenije sam redovno kupovao Gamer i povremeno SK. Danas reviewe igara koje me interesuju pratim na netu.

ScreenFun još od 4. broja (i meni fale prva tri), mada se može reći da ga u poslednje vreme kupujem iz navike…

Kakav je next level i kolika mu je cena? Primetio sam ga pre mesec dana prvi put u svom gradu

Screen fun

Po sredjivanju polica negdje na dnu jedne nadjoh GAMEPLAY 10/2006 (ruku na srce odkuda se i kako kod mene naso nemam pojma, uglavnom nisam ga citao, jeste staro kao Biblia ali ja nisam to citao). Sve u svemu opisi su bogati u tekstualnom smislu, bogato ilustrovan i ljepota za oci. Kako sam se nalozio na isti ubrzo utvrdim da GP vise i neizlazi. Da napomenem da sam apsolutno i totalno bio off po pitanju ikakvih game magazina u zadnji barem 10 godina. SF mi djeluje kao Vesela Sveska za osnovce do 5. razreda OS.

Za one koji imaju neki link ka online ebook izdanjima gamerski magazina kako za citanje tako i za skidanje (PC/KONZOLE) neka budu ljubazni i suljnu na PP.

Takodje i meni na pp ako neko ima link. Obozavam da citam stare casopise o igrama, prvo sto pronadjem gomilu igara za koje inace ne bih cuo/igrao, a drugo zato sto to ima neki svoj smek. Sjecam se da sam kupovao stare casopise na Zelenjaku, trosio svake sedmice gomilu para.

Sf citam vec jedno 2-3 godine i sad sam poceo iz navike da ga kupujem vec , evo za ovaj mesec ni uzeo nisam .