Koje gaming časopise čitate?

delimo isto misljenje

Redovno kupujem ScreenFun, ali mislim da su ga upropastili i da su opisi u prvih 20 brojeva casopisa mnogo bolji,nego ovi novijeg datuma.A pored SF-a citam i OXM u pdf formatu i mogu vam reci da sam odusevljen njihovim opisima igara, kolumnama koje casopis poseduje, ali i trudom da nam u svakom broju donese nesto novo :slight_smile:

Screen Fun,Svet kompjutera po meni najbolji :devil

Screenfun i GamePlay.

GamePlay FTW :rock:

Gejmplej nije izasao ovih meseci?

Ovaj zadnji,zbog tehnickih problema.

Screenfun ofc :smiley:

Ma ja citam Hrvatski Gameplay :emoticon-0100-smile

Najrealnije,od svih casopisa nabrojanih ovdje ScreenFun je definitvno najgori piece of shit.Razlozi su jednostavni…pa pogledajte samo opise koji su totalno n00bovski,koji se sastoje od 4 velike slike i 8 redova texta…a o rubrici “Pismo meseca” da ne pricamo…Manite se toga,nije ni cudo sto ga vecinom citaju djeca uzrasta od 10-14 godina…

ScreenFun…!!!

Imam skoro sve BONUS casopise koji su izasli, steta sto vise neizlaze:-( Za koji mogu da dodam da je bio najbolji sto se tice konzola. Sada gameplay i screenfun.

Ja citam redovno ScreenFun :))) Extra je

Ja citam samo Screen fun i to cisto radi reda,kupujem ga redovno vec 3-4 godine prelistam za 1 dan i to je to :slight_smile:

takodze

Ebook : Free Download | Search results for ‘xbox’

Xbox World 360 - September 2010
Xbox World 360 - October 2010
Xbox World 360 - November 2010

Ful izdanja u pdf formatu

Xbox World? U jbt pa oni imaju vec za novembar :smiley:
Ali nigde nema OXM za pdf format…

screenfun al da je djubre jeste

citao svet kompjutera i screenfun redovno u sredjoj (pre 3 god) posto su tada drugovi kupovali itd…posle toga kupim kad se setim ili svet kompjutera ili screen fun mada nema nista interesantno, kupim jedino kad treba da izadje pes ili nfs…ove god mislim da nisam ni jednom kupio… :smiley:

Nisi puno propustio, malo opisa, mnogo slika, buđavi komentari, svi im se ulizuju…