KODI - multimedijalna platforma za filmove, serije, muziku, emulatore i pitaj boga šta još...

Da, u meniju KODI-ja ne moze veca rezolucija od 1280x720, iako mi je tv full hd. Isto tako, preko youtube ne moze nista preko 720p

Izasao Kodi za Xbox One (doduse jos je alpha build) ali odbija saradnju sa repo-ima tako da je za zad jos uvek beskoristan!

1 Like

To ce biti pravi bum kada izadje, jos podrska za emulatore i jos bog zna sta sve ne.
Sad mi krivo sto sam uzeo PS4 Sim, ali u stvari ne. :smile:

moze li mi neko reci best addonse za live tv?

Recimo ovaj

Hint, posto Exodus ne funkcionise vec duze vreme, njegov najbolji naslednik je Convenant… Takodje titlovi.com koliko vidim trenutni ne funkcionisu, ali open subtitles radi kako treba

1 Like

Koje duže vreme?Za vikend sam gledao filmove preko Exodus-a…

exodus radi, sinoc sam gledao film preko njega

hvala isprobacu, inace, zanima me samo usa kanali, i eventualno uk.

A post was split to a new topic: Tutorijal: Kako podesiti KODI aplikaciju na Xbox One konzoli

Hmmm…instalirao sam ovaj Srbija IPTV add on, međutim, nisam baš najzadovoljniji sa kvalitetom slike. Naravno, zbog sportskih kanala sam instalirao, ali SportKlub ne izgleda baš sjajno.
Da li postoji još neka lista da se pristupi SportKlub kanalima, a da je slika čestita?

Nešo instalirah sports deamon addon,on pronalazi više linkova za neki sportski događaj pa i samim tim kvalitet slike.Sportsdevil je ja napravio zabunu

1 Like

Updatovo Live Tv Serbia add-on i opet ćorak, neće da se pokrene nikako.


Sportsdevil addon instaliran iz zip fajla

1 Like

Ovo bas i nije za gledanje (meni) ovo je 240p :smiley:

Na qhd rezoluciji je napravljen screenshot

Na Twichu uvek neko strimuje utakmicu koja god da se igra. Arena ili SK nije vazno vise. Samo odem na Twich ukucam ko igra i gledam i to uvek bude HD prenos.

1 Like

Al su sasavi…i ljudi doniraju vise nego sto bi platili paket sa tim kanalom :smiley:

http://ihavesport.com/channels/all/sport

Sportski kanali! :ziveli:

2 Likes

radi na xboxu?