Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Ako se setis, i kad bude 205 GTI javljaj molim te :slight_smile:

1 Like

Vazi :slight_smile: Nema jos spisak svih automobila koji ce biti ali od 80 komada ce sigurno biti neki za svakoga :smiley:

Edit: Evo sta izlazi u narednih par brojeva

3 Likes

Osim opel corse svi su mi must have :grin:
Tražio danas ćofija, nisam našao…

1 Like

Baci oko na još neki kiosk. Navavili oni kolekcionari kao blesavi, kupuju po 5 komada da bi ih posle prodavali slepci. :roll_eyes: Sreća pa živim u manjem mestu gde ljude boli uvo za ove stvari pa se i nađe kiosk gde ih ima :joy: Idi u neku slepu ulicu tamo, izbunari neki kiosk gde niko nije kročio :joy:

Ako naletim ovde na još neki, a ti ne nađeš - mogu da ti uzmem pa da ti pošaljem brzom poštom.

1 Like

Našao Fićka :star_struck:


2 Likes

Top su ga uradili :ok_hand: Spremaj polako neku staklenu vitrinu sa led osvetljenjem :joy:

Ahaha, koje govno od kola. Jos samo da napisu da je sasija koju smo mi pravili i dobili od zabara proglasena za nebezbednu jos po standardima 60tih. A mi je pravili jos 50god.
Kada vidis keca on ostavlja uvek 4 traga tockova posto mu je sasija sva kriva. Uzas od kola.

Pa gore pričaju o originalu a ne o klonovima kao što su bili zastava,seat i ostali

1 Like

Pa da, taj original je proglasen nebezbednim sa 4 vrata. Zato su i pravili karavan sa 2 vrata.
Kanturina teska.

Jbg bio je i automobil godine,nebi rekao da je bio tolika kanta a zastava je tek kasnije pravila 128 prvo je bio 101 kopija a posle su dobili licencu za 128 kopiju

Pa bio, pa su posle shvatili da nije bezbedan. A mi ga pravili jos 50god.
To je nasa tuga.

Mislis da nemam? Cekamo drugi :joy:

Ja skupljam onog Charger-a i teška priča da budem iskren :joy: Stigli do broja 43 od 110 :joy: Da nisam to počeo verovatno bih ovo sve skupljao. Ovako ću samo poneki, ne smem sve. :joy: Hot Wheels kolekcija narasla i sve skuplja i skuplja :joy:

Pa ja nemam nijedan mint hot wheels, svi su otvoreni. Ali brat bratu imam ih jedno 350

2 Likes

Jel imaš i premium modele i sl…? Ili skupljaš mainline uglavnom? :smiley: Ja imam neke koji vrede i po 300e pa nisam još ništa otvorio dok ne pređem u stan i uzmem neku zastakljenu vitrinu i sve poređam :heart_eyes:

Mogu li sam ovo da sredim?



Mora novo platno,spužvica i lijepak pod uslovom da je ostalo sve čitavo

Nema, ja i znam kako bih uradio ali nema sanse da bih se cimao. Mora da se skida celo nebo…
Obicno to naplacuju oko 110-150€ za prosecna kola.

Treba mi za Pola 2008.
Reko barem da ga malo podignem nemora perfektno ne smeta mi sem ovo sto viri