Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Druze moj, valja li ista na tim kolima?

1 Like

Ne moze! Mora sve dole i da se lepi.

1 Like

Stigao i Mk2 :star_struck:


Sledeći je “Stojadin” :grin:

3 Likes

Odmah sam skocio do radnje duzmem jer ce me ovaj kuci ubiti ako ne uzmem a nestane :rofl: :rofl:

1 Like

Taj rad, moram reći ovima u trafici da mi ostavljaju da ne vijam po gradu kada zaboravim :grin:

Sva sreca nema ih puno, samo osamdeset modela. Od stojadina cena jedna crvena :joy:

Imam i dve babe u timu koje su stalkeri. Morao sam da im javim da ne uzimaju jer sam ja pokrio ovaj put

1 Like

Ja mislio sutra izlazi. :joy: Veselo… Da ugrabim jedan dok se ne sjate oni preprodavci što kupe 10 komada. :joy:

1 Like

Moram malo da se pohvalim. Škodilak prodao još u aprilu, od tada pešačim ili vozim bickli (dok ga nisu maknuli) ili kradem zenin Smart. Totalno drugačije od svega što dam dosad vozio, tako da sam prezadovoljan. Mrdao sam izmedju 3008, Talismana i C5, ali sam nekako uvek najviše naginjao na C5 tako da mi je drago da sam našao nešto što mi odgovara.




14 Likes

Decak mnogo igra starfield, pa kupio svemirski brod :heart_eyes:

Prelep!

Jel ti fali skoda? Najbolji odnos cene i neudobnosti na trzistu. Kakva su sjedala u c5 ?:smile:

Iz Fabije u ovo kao prelazak sa 30 na 120 fps-a. :smile:

2 Likes

Prelep auto, rado bih ga posedovao, uživaj…

Dobar auto,dosta viđam onaj c5x on je neki kupe baš zanimljivo izgleda

https://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2023&mm=10&nav_id=2408303

Na temu tog eko fasizma…
dolazi polako svima iz dupeta u glavu.
Skoro samcitao sta prica direktorToyote, otvoreno je rekao da je ta el prica budalastina ali da nisu hteli da talasaju u jeku tog ludila…
Evo sada se Italijani bune isto.
Lepo kaze covek nista dobro iz Brisela…
B92: “Električni automobili su gomila besmislica koje je nametnuo Brisel” "Električni automobili su gomila besmislica koje je nametnuo Brisel" - B92

https://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2023&mm=10&nav_id=2410418

Jel moze neko da mi objasni oko downsizinga i generalno motora sa malom zapreminom? Odakle to dolazi? I kako to da skoro svi osim nemaca to moraju da postuju. Jedino svabe i dalje guraju 3.0,4.0…

Suplja EU prica. Posto kao time na oko smanjujes sve. Pa kada prosecnom tupanu kazes da je ce manje da trosi on ti veruje. A to sto ce da crkne za 150-200k i mora novo to nista. Da ne pricamo sto ti 1.0 trose kao da je 2.5 posto da bi ga iole normalno vozio moras da ga vrtis na 7000 obrtaja.
Problem je naravno nastao zbog tih eko sranja pa su svi ti eko delovi skupi da se ugrade na male kubikaze.

jasno, moje je vise zapazanje bilo kako to kao da ne vazi za nemacke proizvodjace u od osu na sve ostalo.
Mada secam se pre par godina da je vw falsifikovao pa su popusili kaznu ok o3 milijarde

Ma ima kod svih. Vagen je isto ima one debilne 1.2 turbo 3 cilindra. Gurali su u sve zivo.