Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

stelvio,ds7 ili bmw i to mu je to

Uh Stelvio ne bih se ni premisljao :heart_eyes:

Odlicna kola vozis nema sta :slightly_smiling_face:
A sto se kola tice bas se oseti razlika.
Kako domace tako i strane table tamo.
Ali nije samo to nego i turista koji idu tamo.
Ali isto tako sam primetio da su stranci batalili (verovatno za duza putovanja) sva ta El sranja od kola.
Znas kada sam video 2 tesle i to domace(HR) table.

Ja sam bio u malo jacem hotelu. Samo dva auta su bila prikacena na punjac za 10dana sto sam bio tamo.

Nema, nema ni blizu toliko EL automobila.
A pazi ovu sliku, salje mi zet iz Beca. Koliko samo punjaca oni imaju u Becu covece.

I opet sve to dzabe koliko god da ih ima kada se puni dugo.
El samo da imam kucu i to mi je 3 auto. Posto ne znam sta cu od sebe. Smorio me kokajin i rave pa sada glumim eko debila :grin:

3 Likes

Sve je to prazno….nema V8 grmljavine. :smile:

1 Like

Imaju one active sound tj imitaciju zvuka sus motora ali nekako je previše providno kao naša estrada

Kao i Stelvio :stuck_out_tongue_winking_eye::sweat_smile:

Nije to i8 troklipac

1 Like

Jedan od retkih kola koja nisu “ruzno ostarila” pogotovo iz najnizeg segmenta.
Bas lep auto.

2 Likes

Plus fenomenalna paleta motora. Svaki je dobar.

Za razliku od danasnjih.

2 Likes

https://www.topgear.com/car-news/retro/eye-catching-50s-alfa-worth-ps640k-heads-auction

Da, bukvalno je svako ali svako mogao da se nadje. Hoces lagano 1.1 benzin. Savrseno za grad, dizela koliko hoces… hoces da jurcas 2.0 benzin… ma top.

Ja kad god vidim 207 odusevim se koliko je lep auto. Nerealno dobro izgleda. Stop svetla sa kruzicima :heart_eyes:

A danas 1.2 kanta, 1.6 benzin djene djene, nit smrdi nit mirise.

1.5 hdi koji ja imam, i dobar i sranje. Problem lanac bregaste, 1000€ zamena da se stavi update-ovani, posle je odlican, ali jbg :smiley:

2.0 HDI koji je nesalomivi. pravi, ukinuli, “ekologija”…

Itd. Za druge proizvodjace je manje vise ista prica. Ovo sam za PSA napisao trenutnu paletu.
Sve i svemu, prejadno za brend sa tolikom tradicijom.

2 Likes

Tako nekako, jedu g…a sa tom hipi pricom o ekologiji… i stvarno je kod svih bukvalno sranje ponuda.

2 Likes

Na kioscima trenutno ko voli ovakve stvari. Bice 80 brojeva, u svakom broju neki kultni auto sa nasih prostora u 1:43 razmeri (kao stari burago automobili). Ovaj prvi broj je 300 din, sledeci je Golf dvojka u bordo crvenoj boji 600 din i onda su svi sledeci brojevi 999 din. Ne planiram da uzmem sve jer nije razmera koju skupljam inace ali ovako neke legendarne sa sve Zastavom 101 koju je cale vozio godinama, to mora da se uzme. :blush:

7 Likes

Top :top:

1 Like

Golf dvica mora da se uzme :sob::ok_hand:

1 Like