Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

U naslovu je sve receno napisite a moze I neka slika.ja cu da postavim cim odem do igraonice.

Vozim Opel Corsa 1.4 (2009). Vozio bih… ufff sta bih sve vozio. :slight_smile:

ček, ček, da nađem neku sliku…



a na ovom se vozim kada sam na poslu:


Škoda Felicia 1.3 GLX :cool: … a sta bi vozio…pa Audi R8…skromno zar ne :slight_smile:

Ja vozim VW Passata IV 1999 a volio bi vozit Juga 45

Daciu Sandero uzeo novu pre 7 meseci a nemam neku preteranu zelju ni potrebu da vozim nesto drugo.

Trenutno se vozim gradskim prevozom, ono za 950 kinti kupim studentsku markicu i vozim se ceo mesec :slight_smile:
Kes trolica i markica :slight_smile:
Inace najcesce koristim autobusku liniju 95 (nesto redje 73, 89 i 94) kao i tramvajske linije 7,9 i 11 :slight_smile:

A inace najveca zelja mi je Subaru Impreza WRX STI

Takodje bi voleo da imam neki od Ferarija recimo F550 GTS Mranello, F430, F360, F458 Italia, ali to je vec u domenu naucne-fantastike, ali ko znaa… :slight_smile:

Ja u Opel Vectri 1.7, nekih bednih 60-70 konja, '97… A imam zelju kao i Fabrizio, Subaru Impreza WRX STI, a mozda radije Lancera Evolution IX ili X, nebitno nisam izbirljiv :slight_smile: Veliki sam fan Japanskih automobila, a i motora bogami.

Ma bjezi,moj Passat i moja stara OPEL Ascona rokaju brate…A tek Yugo 45…

E da Fabrizio imao sam tu cast da se vozim u Subaru Imprezi WRX, samo 100 takvih ima u Evropi, u NS-u mozda si video skroz crn, 370konja… Kad nisam zaplakao, a vozac josh ludji, 3 puta sam se upisao na zadnjem sedistu. :slight_smile: I da moram reci da je zaista neudoban auto, samo odskakuces od sedista, al kako da mu zamerim :smiley:

Ja trenutno vozim bajs i koristim gradski prevoz (jbg kad se mora).
A voleo bih da vozim Bugatti Veyron, dosta mi je.

Pa ne verujem da ih u Evropi ima svega 100, ima ih vise 100%, mislim taj auto i japanski automobili uopste su poznati po dostupnosti i “popularnim” cenama , tako da negde polovnu Imprezu WRX mozes naci za nekih 10-15 soma Evra.
Evo bas danas dok sam isao do faxa video sam "cak"2, ovog jednog sam video tamo na Novom Beogradu kod servisa “Petosevic” igra se sa njim po snegu, nesto kao driftuje po snegu i to (a auto je stvarno dusu dao za takve stvari, kao i za te terenske i ekstremne uslove)
Mislim udoban je on i konforan unutra dosta samo znas kako, to je ipak sportski auto, mislim nije za one sto se loze naliksuz tipa : kozna sedista,komandna tabla od hrastovine, bife na zadnjem sedistu i to, taj auto je za one sto se loze na sportske automobile, dobre perfomanse, brzinu, drifting, terenske voznje i takve stvari.

Auto koji bih najvise voleo da imam je svakako Nissan GTR, a nakon njega Audi R, inace vozim Punta keca iz '97 i sinoc mi je produvao auspuh (ode 50 evrica).

Ma znam i ja da ih ima vise, ali ovih modela nema. Ovaj nije kostao oko 15000eura, ovaj je mnooooogo vise kostao i to polovan.

E ja trenutno vozim samo u glavi.
Ali kad bih mogao da biram koja kola zelim.
To bi bilo ili Nissan 350z ili BMW Z4.

Ja se vozim na rolerima :smiley:

kao i Stefan, najradije bi vozio Nissan 350Z ili Lambo Gallrado… To je ono vrh… ispod toga je Opel Insignia i Passat…

jebes to…ja sam sjebala moj ( bratov) opel kadet C coupe iz 74,imala saobracajku…danas sam tek stigla na forum…do danas sam se oporavjala…inace zelja mi je plymouth satellite…baws cudno sto niko od vas ne voli klasike…

Heh dobro dosla.
Kod mene se vozi stojdza a tamo pred kraj godine moji ce najverovatnije videti da uzmu ovog zastavinog punta. Mada videcu da nateram caleta da saceka sajam automobila pa uzeti neki drugi auto po jeftinijoj sajamskoj ceni(ove godine je opel corsica bila da se uzme za 8500 evra)

Bas sam zadnjih mesec dana gledao americke automobile i skontao sam da su neverovatno jeftini ali dzabe to nama evropljanjima kada nam je benzin skup ko djavo a auti americki trose ko tenk.
Do 35000 evra mogu se uzeti takve masine da je to strasno

polovan charger sa velikim blokom se oze naci i za 4000 eu,preradis izduvni sistem i mozes da ga uvezes…ipak skupa zabava…
sad sam duzna burazeru auto…moracu da mu dam 1300eu ili opel mantu A … ovo mi je drugo auto koji sam sjebala…samo sto ovaj put ja nisam vozila vec moja pijana drugarica…i ona je prosla bez ogrebotine a ja sam sjebala dva rebra,rame i saku…zato me nije ni bilo na forumu

Zar vi gore u Beogradu imate tramvajte trolejbuse autobuse i tako to? Ja kontam to ima samo u Sarajevu…