Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Au lebemekani sad mi bio covek u radnji na novom citroenu ds9, nisam ni znao da postoji :joy::joy:

1 Like

S klasa u DS izdanju, bas je namudjen, ja ga ovde vidjam s vremena na vreme, ali to je neka druga(treca) kategorija :smiley:

https://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2023&mm=07&nav_id=2373959

Balkanski način

slobo jel si video alfe/fijate u fh5?

Sa novim ažuriranjem je stiglo,sad za vikend može se otključati 155 i delta s4

1 Like

Na temu kola, voznog parka.
Sada sam u HR i kako volim kola i zapazam te stvari. Primetio sam koja je enormna razlika u voznom parku turista koji dolaze u HR kolika i turista koji idu u Grcku.
Ono za grcku izgleda vise kao vozni park neke zemlje treceg sveta.
Ovde je moj auto bio bez sale najstariji na 300km auto puta!

Idem kod majstora sutra i rekao mi je da skinem klemu cisto kako bi bili sigurni jer neki osigurac zeza, sta mislite, jeli ok ostaviti klemu na akumulator sam?
Racunam da jeste ali da pitam, htio sam je ostaviti pored akumulatora ali nece, ovo je max koliko hoce da ide. - sam ostavio pored ali plus je ovako.

Samo skineš masu to je negativni pol,nema potrebe i plus

2 Likes

Hvala, tako cu sledeci put ako bude trebalo da se skida akumulator, neka ga ga sad tako, samo reko da ne ispadne koji problem oko kola.

Primetio sam isto prosle godine kad sam otisao u Umag. Hrvati su uspeli da privuku bogatiju masu. Doduse, pricao sam sa par konobara tamo. Uglavnom su nezadovoljni njima. Skrti su poprilicno :sweat_smile:

Odusevili su se ljudi kad su culi da sam iz Srbije. Bas su nas gotivili. Tj nas Vojvodjane, za juznu Srbiju vec ne znam hehe.

Kad smo kod kola. Posle dve godine voznje BMW 128TI imam samo reci hvale. Jos dve i menjam ga, polako vec pocinjem da gledam kola slicnog cenovnog ranga i imam osecaj da necu pronaci nista interesantno.

Planiram neki dzip koji moze da ide kao ovo cudo za nekih 45k. Mrka kapa.

Edit:
Odradio na brzinu sad pretragu da vidim ima li sta zanimljivo za tu lovu sa preko 200ks i iskoci mi maltene isti auto

2 Likes

Za 45k? Pa nema auta koji ne mozes uzeti, manje vise. Zavisi sta ti treba

Stelvio

Vozio sam ga. I imao sam bas losa iskustva sa njim. Imao sam osecaj da je nedovrsen izasao iz fabrike. Zaobisao bih ga.

1 Like

a ds7? ima varijanta sa 300ks

1 Like

Traži nešto do 45k a suv sportaš,nema tu neki preveliki izbor