Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Samo novo sve stavljaj

1 Like

Hvala, vec mi je malo lakse, idem svudje je najjeftiije bude tu uzimam i idem opet da se zameni.
Hvala!

1 Like

Diskove uzmi nešto kvalitetnije,pločice i one kugle možeš bilo šta

1 Like

Znaci donje jabucice i plocice najjeftinije a da malo uzmem bolje diskove?
Hvala na savetu, tako ce i biti.

Pa napisi sta ti nude?

Svaka prodavnica ima drugacije cijene.
Ono sto me zanima za sad jeste kakvi su Japko amortizeri?

Najbolji na svetu ako su jeftini i ako su tvoji za zamenu :slightly_smiling_face:

1 Like


1 Like

Tacno, niko ne zeli te govnjive ekrane.od 120cm.
Ti ekrani su najveca podvala. Ljudi misle kako.je to luksuz. A to je neko djubre i ostatak od nekih tv panela bukvalno skart.
A taj ekran kosta 10x manje od svake prave table sa cajgerima.

1 Like

Promenih set kvacila, amortizere, diskove, plocice i jabucice.
Imam sad par pitanja.

  1. Auto ide bolje nema sumlje, medjutim kada sam se raspitivao po prodavnicama auto djelova jedna zena je rekla da treba zameniti glicerin, ja sam u medjuvremenu u drugu prodavnicu uzeo, niko nije drugi spominjao glicerin, ja zaboravio na to i sad mi palo na pamet. E sad me zanima, gdje se glicerin sipa, kako da proverim da li ga ima dovoljno i slicno?
  2. Kvacilo je pre lagano, kao pero, kaze majstor to je tako navices se, znaci bas nema nikakvu tezinu, to je normalno?
  3. Mislio sam da mu odradim mali servis, nisam siguran jesam li radio prosle ili pretprosle godine, kako znati kad je vrijeme?

Au čoveče, pa moraš znati koliko si kilometara prešao između servisa, ako ne ti to mora svaki iole normalan servis da upiše…
10, 15 hiljada km do malog servisa se prelazi.

2 Likes
  1. Kakav glicerin? Jedino sto mi pada na pamet jeste da se podmazu brave/keder da ne mrzne tokom zime?
  2. To je normalno. Taman ne umaras nogu :smiley:
  3. Zavisi kada si poslednji put radio mali servis. Za svaki automobil je drugacije. Uglavnom se radi na godinu dana ili 10-15k km, zavisi sta dodje pre. Tako da ako je proslo god/dve, tebi je vreme.
1 Like
  1. Glicerin se nesipa nigde! Glicerin mozes eventualno da namazez zimi kedere ako zivis na zabljaku. Pa zaledi. U suprotnom glicerim ne ide u auto!
  2. to je ok.
  3. Jbt jesi lud!?!? Pa moras znati kada radis servise.
4 Likes

Još je auto i dobar kako ga tretira :rofl:

5 Likes

A jbg oko kola se slabo razumem pa sve sto cujem pitam odmah na forum.
Evo nasao sam papire, prije 2 god je radjeno, odradicu mu i mali servis.

Radi ga na godinu dana ili 10-15k km predjenih

2 Likes

Najsigurnije po kilometraži, neko pređe 50.000-100.000 km godišnje…
Upišeš lepo i nema da brigaš.

Pitaj nije problem, samo za tvoje dobro je da se edukuješ malo kao vozač, barem te neke osnovne stvari da znaš…
Nije automobil samo sipaj gorivo i vozi, daleko od toga.

2 Likes