Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

Ja sam na 16202 i igra radi bez ikakvih problema.FSD je pre ovog 775 i dashlauch je .07

Tako da ako ste preko 16202 i ne radi vam vi gresite negde.

odradio update dasha i odradio po ovom tutorialu prebacivanje gta V i sve radi :smiley: :smiley:

Kazu da je prvi dvd 7gb raspakovan. Fsd imam na internom a flesku bih formatirao u ms dashu a onda sa externoog hdd prebacio dvd1 u content/000000 na fleski.i pokrenuo igru?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Ja sam 32gb fles formatirao u ms dashu i tu ubacio content,FSD mi ja na internoj, a imam rack i u njega sam ubacio 80gb hard i tu sada stavljam igre… gta radi bez problema
3.0b rev735 fsd
16202 kernel

prvi post editovan i objasnjeno najlakse kako se instalira GTA V, kao i svaka druga igra i sve to vec pise ovde http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3552-tutorijal-jtag-rgh-instalacija-igara-na-hdd-xbla-igre-dlc-evi-samo-za-jtag-rgh.html

tresla se gora rodio se mis koliko ja vidim, digli ste halabuku oko najprostije moguce stvari

Dakle dosadasnji rezime

  • ne treba update Kernel-a, samo se obrise $Systemupdate folder kada se extractuje igra (svaki put treba da se ovo brise sa SVAKE igre inace)
  • treba vam bar 16GB fleska ko nema hdd, tj vi koji imate 4GB internu memoriju, zalim slucaj, treba fleska formatirana u ms dash, opcija configure this device bla bla bla da je vidi xbox kao MEMORY UNIT
  • prebaci se Content folder sa DISK 1 na interni hdd ili na flesku gore, resto fajlova sa tog diska ne treba uopste
  • DISK 2 gde god vec prebacujete
  • Pokrenete igru
  • Procitate sve ovo :slight_smile:

Ajd sad svi na igranje nemoj da se neko zalio nesto :smiley:

Skinuo sam igru, ekstraktovao sa XBC, konfigurisao fles, disk 2 stavio na eksterni hard, izbrisao iz njega folder $SystemUpdate, na fles prekopirao content folder sa prvog diska, skenirao, igra nece da se pokrene, izbacuje “Game error” i vraca me u ms dash.

Kazem ajde da pokusam drugacije, ponovo prekonfigurisem fles, ubacim contect folder preko ovog tutorijala na fles: link, igra opet nece da se pokrene, istu gresku izbacuje.

Gde gresim? Imam Jasper sa 512mb, pa zato prvi disk mora na fles, koliko sam razumeo

RGH slim, dash poslednji, launch 3.09: Prekopirao sa diska 1 sve kako treba, kada prebacim disk 2 u GOD i pokrenem igru stane na Waiting for Cloud. Kada prekopiram disk 2 na interni i pokrenem , blinka ekran i sve vreme ucitava (ovo blinkanje kao da stoji poruka za online profile iza svega pa na smenu pokusava da iskoci), ali ne prikazuje one tips dok ucitava i nema muzike. Skinuo PS3 verziju i cao…

Napisi ti nama lepo:
http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8294-kako-pravilno-postaviti-pitanje-sablon.html

Ja sam resio moj problem na krajnje trivijalan nacin: prekopirao oba disk foldera u jedan folder i sada radi igra…

Intsalirajte igru na standardan nacin ms dashboard oba dvd, zatim NXE2GOD i pokrenite. Igra ce biti u content/00000.000 - pvo je za RGH ko ima ma dvd-u.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ili extract sa ISO2GOD i lepo prebacite sve u CONTENT folder i nema da boli glava :slight_smile:

Kernel 16203 odradi sve kako je reko MitraljezaC i radi sve kako treba !!! :slight_smile: Hvala jos jednom

Ne kapiram cemu ovolika halabuka? Igra se instalira/kopira kao i svaka druga do sada. Prvi disk u content folder, drugi disk u games folder. Kraj price.

Ja sam prvo prebacio oba diska sa Iso2God i Content Managerom ali prvi disk mi prijavljivao gresku, a drugi trazio live profil. Onda sam odradio po ovom tutorijalu i sve lepo radi.

Nisam napisao zato sto je receno da ne mora najnoviji kernel ako se izbrise folder $Systemupdate.
Verzija dash-a je :3.0b Rev775, kernela 2.0.15574.0, konzola phat, arcade verzija sa 512mb, igra ekstraktovana sa XBCc

Dobri ljudi, postoji li neko iz Novog Sada ko bi mi sve ovo odradio, mislim taj update kernel-a, dash-a, sve sto treba i da mi ubaci GTA V, posto trenutno nisam u mogucnosti sve to da uradim, a brat me ubi’, oce da igra GTA V.

Hvala unaprijed…

I naravno castio bi covjeka…

Ja i dalje imam ovakav problem… Stvarno ne znam gde gresim, sve sam probao…

Meni samo nije jasno kad pre ste vi skinuli igru i odakle. Ja skidam sa torenta od juce ujutru i nisam stigao ni do 50%. Prosecna brzina mi je 70 kb/s :confused:

Sa privatnih trackera.

XBC nece da mi ucita ni disk 1 ni disk 2 iso.
Kaze Acces denied ?
:expressionless:
Prvi put u zivotu ovo vidim.