Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

ajd sad svi koji niste uradili update na 16537 updateovao sam tutorijal za 16537 update nanda pa polako samo
ULTIMATE TUTORIAL: Update osnovnog Dashboarda na RGH konzoli (2.0.16537 update) UP TO DATE 14.09.2013

ficicaaa

ugasi TORRENT bre jer ti on cita fajlove i ne mozes da ih otvoris, a druga solucija je na ISO desni klik pa READ-ONLY odstikliras, logika samo malo…

Imam 2.0.16202.0 , 3.0rev58 i jos jednom da pitam: Da li MORAM da apdejtujem nesto ili je samo treba da obrisem $Systemupdate folder i radice bez problema? Pitam jer sam zbunjen, neko kaze mora, neko da ne mora, itd…

obrisi samo update folder i probaj

pogledaj u prvom postu kako se instalira jos jednom ponavljam

sa DISK 1 treba samo CONTENT i ide na HDD, dakle imas Content u njmeu 16nula folder i u njemu jos neki folder sa brojkama, taj folder sa brojkama ide na HDD u Content/000000000000000 folder

resto fajlova sa DISK1 ne trebaju slobodno BRISI

DISK 2
obrisi $Systemupdate
Kopiraj gde ga vec kopiras gde su ti igre, skeniraj bazu, pokreni igru i teraj

ako ti izbaci neku gresku onda updateuj dash ako ne izbaci teraj vozi…

Iz contenta sam prekopirao u content na externom hardu,a igru klasicno na externi i nece,stoji na slici sa devojkom sa mobilinim u ruci,inace imam najnoviji dash…medjutim nikako ne mogu sa externog da prebacim na interni fajlove u content,niti bilo koji drugi dlc?

CONTENT i DLC su namenjeni iskljucivo za INTERNI hdd, ja ne vidim razlog zasto ne mozes da prebacis na interni… obrisi nesto sa internog mozda nemas mesto

[SIZE=1]Kaze ne moze na root da se kopira ili sa njega naravno na engleskom…inace mi je sve podesio mirko pre dva tri dana…[/SIZE]

Ja svaku igru stavljam u Hdd1/Content/16x nula

Kako je sad princip za GTA,extractao sam .iso sa DVD 1 pomoću ISO2GOD,i tu nema nikakav “content” nego samo normalan folder 545408A7/00007000 ?

Oću taj folder 545408A7 samo prebacit u Hdd1/Content/16 nula???

Ako je odgovor DA,gdje onda ide DVD 2 ??

Da vas pitam za Lt 3.0 4GB konzole treba li USB flash od 18gb npr. da se formatira u fat 32 da bi instalirao Gta V na njemu?

isto mesto ako radis sa ISO2GOD kopiraj oba u 16nule, jel neko uopste kapira sta se radi? Jel kapirate sta radi XBC a sta radi ISO2GOD ili da pravimo i pojasnjenje za to?

kad si vec rekao da sve stavljas tu ne razumem sta je problem onda sada :smiley: sam sebi si odgovorio

ne nego ga samo ubacis u konzolu odes na storage i formatiras ga prek okonzole, to je to ona ce ga napraviti na MEMORY UNIT, instaliras posle sve sta treba, tj pokrenes prvi disk i pratis dalje sta se trazi od tebe

E, hvala ti. Nego sam ranije pokusavao sa usb fleskom i otvori mi osnovni storage od 4Gb i Cloud a planiram da uzmem od 16GB zbog GTA V, je li potrebna neka posebna fleska procitao sam da treba da ima protok 15 mbps??

Kingston samo, i pre nego sto krenes da pises procitaj pravila posto vec gresis :slight_smile: ne pisi svuda nego otvori temu sa pitanjem, imas deo za pitanja pa lepo otvoris novu itd itd itd

Ok,onda ću prebacit 2 foldera(DVD-a) ista naziva 545408A7 u Content/00000000000000 ?

I radit će bez problema?

zar ti uvek treba 3 konfirmacije za pitanje :smiley: uvek moramo da ti potvrdimo 3 puta vec receno…

sry,neznam ni šta pišem koliko se tresem od uzbuđenja što ću napokon u sljedećih sat vremena zaigrat GTA V!!! :lol::lol::lol::hihi

Uzmi andol prije igranja. Ne daj bože da ti bude nešto… :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

ja sinoc igrao gta 5, i danas prebacujem konzolu u stan znaci nista pipao nisam oko ubacivanja drugih igara nista,nista i samo lagano da je pokrenem i izbaci mi gresku da treba da je ponovo skinem, i gledam i nije mi jasno, odem u freestyle manager i obrisem i sa prvog diska $systemupdate i sa drugog, i probam ponovo, kakvi isto… i obrisem je i evo prebacujem je ponovo pa cu videti sta ce biti…
ali tamo u stanu nisam imao pristup internetu, ne znam da li moze biti zbog toga, mada iskeno ne verujem…

Zašto se samo prebacuje content sa diska 1? Ima također nešto Install_Music…neće mi valjda ništa falit iz igre ako prebacim samo content folder?

da javim da sam ubacio igru ponovo prebacio content na fles, ali skeniran u ms dashu i igra radi najnormalnije, ne znam sto je imao bug…