Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

ADMIN EDIT: sorry MitraljezaC moram tako, studiovpc

Dakle ovako je najpravilnije, najjednostavnije sta god vec…

Kao prvo extractujte igru sa XBOX BACKUP CREATOR-om kao u ovom tutorijalu http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3552-tutorijal-jtag-rgh-instalacija-igara-na-hdd-xbla-igre-dlc-evi-samo-za-jtag-rgh.html

**DISK 1 **

Iz ovog diska je potreban samo CONTENT folder, u njemu ima folder sa 16nula i u njemu folder 545408A7 e taj folder se prebacuje na HDD u Content/000000000000000 ili na internu memoriju konzole u isti folder, ili na USB flesku koja je formatirana kao MEMORY UNIT u isti folder

**[SIZE=6]SHVATITE DA AKO NEMATE INTERNI HARD DISK NITI FLES FORMATIRAN KAO MEMORY UNIT NE POSTOJI NACIN DA PREBACITE PRVI DISK I IGRA NECE DA RADI, SA EXTERNOG NE RADI KRAJ TACKA, dakle nabavite interni hdd ili flesku od 16GB pa onda lepo na nju prebacite posle to, ali preko FSD-a prebacujete na USB MU uredjaj kada prethodno kroz MS DASH formatirate usb kao MEMORY UNIT (opcija Configure this device as Xbox360 storage)[/SIZE]
**
sve ostale fajlove sa DISK 1 mozete da obrisete nisu potrebni uopste

DISK 2

Udjite u extractovani folder i kompletno obrisite folder $Systemupdate
Kopirajte extractovani folder gde god vec kopirate igre da li je to hdd/usb/externi hdd ili sta vec NIJE BITNO, skenirajte bazu i pokrenite igru

TO JE SVE nema neke muke i nauke…

Ako ovo ne radi onda morate prvo da update-ujete KERNEL… a to ima ovde kako se radi, i PAZLJIVO CITAJTE SVE http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7774-ultimate-tutorial-update-osnovnog-dashboarda-na-rgh-konzoli-2-0-16537-update-up-to-date-14-09-2013-a.html

po novom dashlaunchu kaze da igre treba da idu bas tako, pre je moglo npr GTA 5 DISK 1 jedan folder pa to u games a drugi disk GTA V DISK 2 isto u games i radi sada su to malo izmenili

GTA 5 folder u GAMES, a u njemu da budu folderi Disk 1 i Disk 2, naravno content uvek na hdd pa u content folder takodje, ovo vazi za XBC extract dok GOD radi savsim ok dokle god se stavlja u CONTENT folder onako kako je zamisljeno da radi, tako da kome nece da prebacuje automatski sa jednog na drugi neka ili prebaci GOD (iso2god extract) sve u content onako kako i treba ili da uradio sa XBC po uputstvu

Jel se content iz GTA stavlja u folder sa 00000000000 ili samo u content?

ceo content kopiras u isti folder na hardu, dakle samo stani na HDD 1 u file manageru i rokni ceo content preko

ja sam stavio content sa diska 1 u content a disk 2 na interni, radi kao leptir.

jel je jedina opcija kopirati FSD na USB Flash i onda da ga tako pokretati, jer necu imati mesta za content zato sto imam Slim 4GB… ?
imam 2.5BG slobodno…

da da jedina, ali FSD ti je veoma mali, sem ako nisi narokao brdo igara u bazi, ali ne verujem da ti on jede vise od 300 MB

probao sam iz MS-Dasha da brisem neke sejvove i dlc-eve od Forze, obrisao sam sto mi nije trebalo, bilo je oko 700mb ali opet malo je mesta za content, sigurno je vise od 2.5gb kada se raspakuje…

kupi bre hdd bar sad nisu skupi :slight_smile: bili su nekada sada se koliko toliko normalizovale cene…

Isti problem imam. Imam slobodno samo 1.5 gb i moracu da puknem 50e za hdd od 250gb. Bar ne placam igricu :smiley: Jel novi hdd mogu da samo da ubacim i on ce da radi ili su potrebna neka dodatna podesavanja za RGH?

raspakuje se drugi cd, a ja ne mogu pokrenuti igru :smiley:
izvadicu hard iz ovog kompa i ubaciti u rack neki i pici, ko sisa komp :smiley:
jako mi se igraaa

2.5 inca, ubacis u konzolu, odes u MS DASH, na storage pa lepo FORMAT i uneses serijski broj konzole i to je to… dalje FSD i ostalo

izgleda mi ne gine prebacivanje fsd-a na fles… a vec sam jednom zezno stvar kada sam pokusavao x)
da na idem u off vise…

imam pitanje kada hocu da otvorim iso file u xbc-u pise mi access is denied zna li ko u cemu je problem

Ja sam odradio sve po upustvu i opet nece da mi radi, cak sam instalirao i najnoviji dash 3.09.

Desni klik na .iso decekiraj read only, ako nece, skini Xbox Image Browser, isto je kao XBC samo sluzi za ekstraktovanje .iso fajla bez dodatnih funkcija.

Koji dash imas? Napisano je negde da treba 16203.

^Mislis karnel version? 2.0.14719.0

[QUOTE=aLx;150904]Desni klik na .iso decekiraj read only, ako nece, skini Xbox Image Browser, isto je kao XBC samo sluzi za ekstraktovanje .iso fajla bez dodatnih funkcija.

hvala brate pomoglo je :smiley:

Prati ovaj tutorijal i updateuj kernel na 16203 (ili noviji ako ima dash, ne pratim ih):
http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7774-ultimate-tutorial-update-osnovnog-dashboarda-na-rgh-konzoli-2-0-16203-update-up-to-date-06-04-2013-a.html

evo ti preglednije http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7871-lite-tutorial-kreiranje-dahsboard-nand-a-za-azuriranje-vase-rgh-konzole.html