Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

Evo uz pomoc ovoga sam odradio za par minuta, radi igra sada, hvala puno momci :slight_smile:
[TUT]Update your RGH-Jtag to dash 16537 in 1 minute! No flash drive or file transfers needed! - Jtag & RGH Tutorials - XPG Gaming Community

[SIZE=3]Sva pitanja vezano za GTA V koje imate a posedujete RGH konzolu pisite u ovoj temi.[/SIZE]

Ljudi imam problem, instalirao sam i jedan i drugi dvd na HDD i kada startujem igru izbaci mi game error, download game again. Sta mi je ciniti?

jos jedno pitanje imam jtag konzolu i stavio sam gta v na hdd kao sto stavljam sve igre i pokrene se igra prikaze se slika i pise loading story mode i tu stoji zna li ko u cemu je problem

igra ubacena prema ovo m tutu http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3552-tutorijal-jtag-rgh-instalacija-igara-na-hdd-xbla-igre-dlc-evi-samo-za-jtag-rgh.html

@djika i DraganR

Momci, koji kernel imate, koji dashlaunch, koji FSD?

Procitajte prvu stranu, obavezno pisite koji dashboard(kernel) imate i dashlauncher, na statim dashboardima ne radi.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Kernel 2.0.15574.0, dash 2.2 Rev 725. Moze pomoc kako da vidim koji FSD imam?

What? Pa dash ti je FSD, imas 2.2 Rev 725…
A ne startuje ti jer treba minimalno 2.0.16203 kernel dash, pisano je par posta iznad.

Druze iskreno ne razumem se ja u te FSD, dasheve i ta cuda ali zaista lepo od vas sto hocete da pomognete. Sta ja trebam za pocetak ovde da uradim kako bi osposobio GTA V?

Ovo: http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7774-ultimate-tutorial-update-osnovnog-dashboarda-na-rgh-konzoli-2-0-16203-update-up-to-date-06-04-2013-a.html
Treba ti barem 16203 kernel, prati tut i ne mozes da pogresis, ja sam radio po ovom tutu zato ti ga dajem jer znam da radi 101% bez problema.

Imas dva tutorijala za azuriranje dashboarda, pogledaj koji ti vise odgovara i po njemu uradi azuriranje, isti su samo su na drugaciji nacin objasnjenu jedan pesacki 100%, drugi sazete forme.

Fsd je aktuelni 3.0 r775 verzija dashboarda 2.0.16537.0

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

kod mene je dashboard 2.0.16197.0

Probaj ako nece onda moras na visi da azuriras

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

[SIZE=4][SIZE=5]OBAVESTENJE ZA SVE koji radite extract sa XBOX BACKUP CREATOR[/SIZE]

kad odradite extract treba da izbrisete folder $SystemUpdate znaci kompletno brisanje foldera, ne bi trebalo da vam trazi ni update kernela, niti crn ekran niti bilo sta

ko je u mogucnosti da proba neka javi, posto sam ja na novom 16537 pa me ne dotice ovo, ali bi trebalo da radi

Disk 1 potreban je samo CONTENT folder koji se kopira na HDD u isti folder, tj pogledajte lepo gde sta ide, ima content/16nule/ pa ono posle ide u isti folder na hdd tj u content/16nule/ ili na internu memoriju zavisi sta imate, hdd se preferira

Disk 2 ide klasican extract i sa njega se sve pokrece
[/SIZE]

Posto nisam nimalo strucan u vezi ovoga,imam jedno pitanje za Vas koji se razumete u xbox.
Imam LT3.0+ i dashboard 14966,nemam HDD niti eksterni(arcade konzola),da li bih ovu igru mogao na fles da stavim i kako bi to islo.Hvala unapred ,ne snalazim se najbolje.

samo ako imas RGH konzolu, onu sa fizickim cipom i da sve pokreces vec sa harda ili usb-a, ako imas LT+ 3.0 kao sto kazes onda moras da rezes, i trebace ti USB koji ces da formatiras na konzoli pa na njega da instaliras prvi disk, a sa drugog da igras

Pa nemam odgovarajuci rezac u tome mi je problem.Inace moja greska,imam dashboard 15574,
inace ja sam mislio ako bih mogao igru na USB da prebacim i odatle da igram?

druze NE MOZES na konzoli koja nije RGH, ne postoji nacin, moras da narezes ako imas LT+ 3.0 tu nema pokretanja sa USB-a i slicno vec mora sa narezanog diska… ako nemas rezac javi mi se na PM narezacu ti ja

Ne, ne mozes. Moras da imas DISK, i to oba da bi igrao. Jedan treba da se instalira, on moze i na USB da se instalira, a drugim se igra pokrece

Meni krene da ucitava igru, i krene ucitavanje da mi treperi… Tako do besvesti kao ucitava…