Igre, verzije, patchevi, banovanje i ostalo

Evo sta nas novo ocekuje u FIFA 2012

Smrdljivi M$ !
Cim predjem Alan Wake-a ima da prodam konzolu, za 20e mogu da biram igru za PS3!
Nema 2 meseca kako sam flashno konzolu, sad opet da placam 20,30e!

većina ljudi sa foruma su isto kao i ti skoro(do 6 meseci) radili fleš kutije,tako da nisi jedini koji opet mora da radi fleš,a kad uradiš, igra te izađe 120 din koliko košta dvd dl,pa možeš ta biraš :ps3 igra =20e(kako ti kažeš),xbox 360 igra=120din!!!:cash:

Bobe prekini da pljujes jer si na nasem forumu. Uostalom ko je tebi kriv sto si kupio konzolu pre dva meseca. Sto nisi kupio konzolu u decembru i bio bi miran pola godine do flesa, a ulaganje u xbox od 20 evra za pola godine je smesno. Tako da bolje ti je da cutis da ne bi dobio po …

Druze, ovo kazem iz najlepsih namera, ali ako ti nisi u stanju/si toliko skrt da das 20/30e na j****i flash, umesto da dajes dvaput-triput toliko za originalne igre, onda ovo nije za tebe.

Napokon se pojavio prvi Campaign teaser trailer GoW3

Gears of War 3 campaign teaser trailer
Microsoft’s launched a new campaign teaser trailer for Gears of War 3, along with one new screenshot.

Focusing on Marcus and his desire to find his father, it’s a tiny section of a longer trailer that’s due to air after the Champions League final next Saturday night and during Game 6 of the NBA Playoffs on TNT in the US.

It’s a meagre offering, but it has got us wanting to play the game right now. Shame it’s not out until September. Microsoft says the full version of the trailer will be “laced with explosive new gameplay”.
Microsoft said earlier this week that Gears of War 3 has become the fastest Xbox exclusive title to reach one million pre-orders.

Konzolu sam kupio pre skoro 2 godine, ali mi uglavnom skuplja prasinu pored PS3.
Nemam jbg 20e, kriza. :smiley:

Ako budes prodavao javi meni
A ionako originali za Xbox kostjau isto ko za PS3, tj nove igre do 50eur, stare do 20 sa slanjem iz UK

Ako nemas za flash nemas ni za ps3 igru…samo se nadam da ce nam flash biti brzo dostupan ostalo je lako resiti…bice opet posla za neke sa foruma :slight_smile:

Ne dirajte Boba. On je covek legenda a ocigledno i on shvata da su originali buducnost (Sony to vec odavno radi a izgleda da se i MS odlucio da povede odlucniju bitku). Sto se tice njegove trenutne besparice… pa juce je bio petak… pare su verovatno ostale u kafani :slight_smile:

Ljudi jel moze bilo kako da se igraju piratske igre na xbox live!!! Molim pomoc posto cu tek sad prvi put kupiti konzolu!!!HVALA UNAPRED!!!

sta mislis kako mi svi igramo? naravno da da, sad ce novi dash pa cemo svi da cekamo jedno mesec dana najvise dok se ne pojavi novi Firmware a onda ajd jovo na novo… :wink:

Imam narezane sve igre sa ap 2.5 koje sam prešao. Na kompu imam “nabavljeni” 15-ak igara koje su proizvedene od 2008 do '11. Neću jedno vrijeme igrati nove igre, ali neću ni updateovati dashboard. Vrlo jednostavno…a opet ću koristi svoju konzolu i X360 mi neće samo skupljati prašinu :sun:

Ma zayebavam se da nemam 20e, sta se primate ? :stuck_out_tongue:

Smara me to crackovanje, patchovanje, drkanje, za to sam i batalio PC pre 3 godine. Nije da ne znam oko toga, naprotiv znam tacno kako sve to ide, ali kad obacim disk u PS3, pokrenem igru, zabidem dupe u fotelju, neprocenjivo !
Za sve ostalo je Mastercard. :smiley:

a da malo o’ladite, ali stvarno? mnogo ste otisli u off, ali ono bas ste zaglibili gde ne treba

Evo danas se pojavio novi kratki isecak co-op Gears of War 3 kampanje sa 4 glavna lika Dom-om,Marcus-om,Cole-tom i Baird-om…’in the shit’.

https://youtu.be/naCie9mJsTs

Heh, Baird deluje nekako drugacije. Stvarno su poboljsali osvetljenje. Deluje mi kao da je i lip-sync prirodniji.

Spec Ops: The Line

Nakon dugog, mučnog i kilavog razvoja, ratna pucačina iz trećeg lica, Spec Ops: The Line, trebala bi konačno izaći u prvoj polovici 2013. Igra će biti smještena u Dubai napola zatrpan pijeskom usljed apokaliptične pustinjske oluje koja će pogoditi grad.

Nalazit ćemo se u ulozi pripadnika Delta Force jedinice poslane da u stilu filma “Apokalipsa danas” vrati izgubljenog pukovnika Conrada koji je ostao pomagati lokalnom stanovništvu – međutim, ubzro ćete otkriti da je čovjeku nešto kvrcnulo u glavi, pa je okupio svoju privatnu vojsku koja će vas htjeti mrtvog.

The Line će odudarati od klasičnih ratnih pucačina zbog činjenice da će stav i reakcije lokalnog stanovništva na vaše akcije, kao što je eventualno ubijanje civila, imati veliki uticaj na gameplay. Također, okruženja u igri će biti promjenjiva zbog nasumičnih masivnih pokretanja živog pijeska, koja će biti pogonjeno Unreal Engineom 3 i njegovom sličnom sposobnošću stvaranja silovitih vodenih bujica kakve smo vidjeli u Bioshocku.

Impresivni rani gameplay trailer pogledajte ispod. Negdje na njegovoj sredini možete vidjeti kako to izgleda kada vam se otvori pješčano tlo pod nogama usred bitke.

A evo i video :

ALI to nije sve :

Ghost Recon Free-to-Play

Kako se čini, Free-to-Play model više nije rezervisan samo za igre na socijalnim sajtovima kao što je Facebook ili za MMO igre, nego polako stiže i među pucačine, što su dokazale i Battlefield Heroes i Play4Free igre.

I Ubisoft se uključio sa svojom, svježe najavljenom, Ghost Recon Online igrom. Ovo je zaseban projekt od Ghost Recon: Future Soldier, trenutno razvijana GR igra za konzole, PC, te za prenosne uređaje. GRO će biti ekskluzivan za PC, a sama igra je pucačina u trećem licu, multiplayer taktički cover-based shooter.

Iz Ubisofta tvrde da će imati bogatu grafiku i mape, koje se mogu porediti sa kvalitetom viđenim u igrama koje se mogu samo kupiti u običnim ili online prodavnicama. Kao i sve druge Free-to-Play igre, GRO će biti finansiran mikrotransakcijama, odnosno premium objektima koji će služiti za potpunu personalizaciju igrača i samog uživanja igranja.

Za sada nije poznato da li će se za pravi novac moći kupiti i neka moćnija oprema za bolje upucavanje protivnika, odnosno oružje i municija, te oklopi, ili će nadogradnje biti samo kozmetičke. Ako se zaista bude moglo kupiti napucano oružje, to bi moglo odbiti sve one koji bi da igraju igru besplatno, jer bi inače bili samo pokretne mete za one sa dubljim džepom, bez prave mogućnosti da uzvrate.

Kako god, trailer izgleda dobro a beta bi trebala biti dostupna ovog ljeta.

A sta je s Duke-om?

Duke Nukem Forever napokon gotov! - Gold faza

Izgleda da će ipak doći do kraja svijeta, jer je Duke Nukem Forever napokon gotov!

Igra za čiji je razvoj trebalo proći vremena koliko u BiH treba da se napravi kilometar kvalitetnog autoputa (ili tako nešto) napokon je završena, što je potvrdio šef 2K Gamesa, Christoph Hartmann. DNF je dostigao Gold status tako da bi se, ako se ne desi smak svijeta, trebao naći u radnjama 14. juna ove godine. Šef razvojnnog studia Gearbox Software, Randy Pitchford, dodao je da se zahvaljuje svim zaposlenim 3D Realmsa, Triptycha, Piranhae, te na kraju iz Gearboxa, koji su održali san nazvan Duke Nukem Forever u životu svih ovih godina, te su pokazali da imaju petlju. Doduše, iskoristio je čuvenu Dukeov repliku “… of steel” koju mi ipak nećemo navesti ovdje. Svi pravi fanovi svakako znaju o čemu se radi.

Za one koji nisu upoznati, DNF će stići na Xbox 360, PlayStation 3, te PC platformu gore spomenutog 14. juna.

Zamolio bih nekoga da mi kaze da li moram La noire da jos dodatno pecujem (ono video partition ili sta vec) ili je dovoljan manuelni pec ssv? kada sam provukao kroz abgx sve mi je zeleno.