Igre, verzije, patchevi, banovanje i ostalo

Vec presao prvi, skidam ostala dva … Fenomenalno!!!

moze mala pomoc?da li mogu igrati wave 10 i 11 igre na LT 1.61(mislim da je taj u avgustu 2010 flesovan) i dashu iz novembra 2010?

mozes ja igram na liveu sa 1.6 i nisam bio flegovan sve dok nisam sam zasrao motku stavljanjem igre sa ap2.5

fala mlogo

Evo pojavilo se par novih DLC-ova medju njima je i prvi L.A. Noire DLC

L.A. Noire Pre-Order DLC
Shift_2_Unleashed-Unlock_All_Cars_and_Events_Pack-DLC
Mass.Effect.2.Genesis.XBOX360.DLC-MoNGoLS
Shift.2.Unleashed.Speedhunters.Edition.DLC.XBOX360-MoNGoLS

e ljudi moze pomoc uzeo bi od kolege flashovanu konzolu da odigram la noire konzola je na 1.72 lt e sad da li trebam pachovati igru i kako da bi je odigrao na 1.72 a da ne updejtujem konzolu na novi dash ,uglavnom kako da odigram la noire na 1.72 lt ,izvinete ako sam malo konfuzno pitanje postavio

Prvo,ne postoji lt 1.72 verovatno si mislio 1.61.Drugo ne zove se LT vec iExtreme[koliko ja znam].Nego da se vratim na temu,igru skidas,provuces kroz agx[imas i neka uputstva tamo za video koji treba da se ubaci u abgx videces u svakom slucaju.I da da bi igrao na 1.61 ili kako ti kazes 1.71 XD trebas da pacujes igru na wave 3-4 imas i taj tut cini mi se na forumu :wink:

ok hvala na brzom odgovoru:da:

negdje sam procitao da bi konzole ‘60GB Pro’ iz 2009. godine mogle imat problema sa nadolazecim updateom…problem je navodno da mu konzola jednostavno prestane funkcjonirati…(e sad ko ima garanciju ok ko nema pa pa…a takvih je na balkanu najvise…e sad me zanima ako ko zna jel 60 gb premium konzola isto kao ta pro il je to drugi par opanaka…

Pro ili Premium to ti je isto.

Dosao je Dirt 3 :stuck_out_tongue:
Dirt.3.XBOX360-MARVEL

predator hvala na informaciji. Dirt 3 spada u moju listu igara koje želim odigrati ove godine.

Btw, igra je wave 11, što je sjajna vijest. Dok pređemo Noire i Dirt valjda će stići i novi fw. A i ljeto dolazi… :cool:

Novi dash je stigaoo taraaaaaa

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/2271-dashboard-update-2-0-13146-a.html

Wave 11 i nema AP 2.5,evo sta kaze Abgx za Dirt 3

Sta uopste novi dash znaci za ljude koji ne idu na LIVE ?
Necu valjda opet morati da placam flashovanje ?
Pa tacno cu da prodam onda Xbox.

pa jednom kada se pojavi igra koja na sebi nosi ovaj dash a ti bas hoces tu igru da igras ne gine ti flesovanje opet… eto sta znaci za one bez live-a

Je*eno!!! :@@@@@@@

“izašao” DIRT 3!!!