Igre, verzije, patchevi, banovanje i ostalo

U dogovoru sa ostalim administratorima ovog foruma, otvara se nova tema vezana za "kupljene" igre. U zadnjih par nedelja pojavio se bespotrebni overflood u temama za igre a tiče se** verzija igara, patcheva za iste, diskusija odakle su te igre “nabavljene”, kad ce biti banwave i slično**.

Da bi se to smanjilo i da se u temama predvidjenim za igre diskutuje konkretno o samoj igri otvara se ova tema. Dakle informacije o pojavama novih igara, ssv fajlova, problemima vezanim za abgx, i ostale stvari vezane za ovaj deo gaminga postavljajte ovde.[SIZE=2] DIREKTNO POSTAVLJANJE PIRATSKIH LINKOVA JE I DALJE ZABRANJENO, I SANKCIONISAĆE SE BANOM OD NEKOLIKO DANA A DALJE NEPOŠTOVANJE JEDNOG OD GLAVNIH PRAVILA KAŽNJAVA SE PERMANENTNIM BANOM!!!. [/SIZE]

Stavljam ovu temu kao sticky da bi svako video i krenuo da postuje dotične informacije upravo ovde, a dalje nepoštovanje ovog pravila će se sankcionisati.

Možda zvuči malo strogo ali verujte mi da je ovo sve u dobroj nameri. Uzmite samo za primer FIFA 11, i pogledajte zadnje dve strane vezane za igru. Naći ćete diskusiju o španskoj , portugalskoj, engleskoj verziji i sa kog XY torrent sajta je ona skinuta.

Toliko za sada i postovanje može da počne :slight_smile:

Admin Team

WRC_FIA_World_Rally_Championship-PAL-XBOX360-DAGGER

Region: PAL

Zasto jos uvek nece da mi verifikuje FIFA-u 11 inace ovo je PAL verzija (da li je moguce da jos nije verifikovana PAL verzija? )

Igra je koliko citam blagi uzas,pocev od grafike koje je kao da se radi o portu sa ps2 pa do fizike koje kao da nema,znaci cista arkada.
Cisto da upozorim ljude koji misli da skidaju ovu igru.

pa ili imas stari abgx pa ne moze nove igre da ti upodpuni a uostalom koji ce ti da ti verifikuje kad ne mozes na live sa njome.

@rakisa

Skinuo si PAL-Local verziju koja jos uvek nije verifikovana. i ja imam istu

PS: i kornjacaNS je u pravu, imas staru verziju abgx-a koji ne prepoznaje nove wave-ove pa baci pogled na http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/1357-abgx-mod-za-wave-5-6-7-download.html i sredi da ti abgx radi kako treba

@KornjacaNS

moze da ide na LIVE s njom ima free nedelju dana online, a posle moze za 800 poena da kupi online pass ako hoce. to ga izadje cca 1000 dinara, u svakom slucaju manje od 6000 za original. e sad ako ga banuju sto je kupovao Online Pass (koji je inace namenjen za polovne igre a ne skinute sa neta), 5 dana otkako je igra izasla, to je vec druga stvar…

ja znam sta je realno i kakva je situacija u praksi.

ali ne mogu nekoga da banuju na osnovu “nema sanse da je neko prodao svoju igru prvog dana” a kamoli petog.

znaci u teoriji je apsolutno moguce da je neko kupio original, aktivirao online pass, sutradan prodao igru i novi vlasnik zeli da kupi svoj online pass.

ako banuju samo zbog toga - imace puno puno ljutih musterija i problema.

moraju da imaju cvrst dokaz da je kupio online pass za piratsku kopiju igre.

^
Upravo tako, mora postojati jasan kriterijum ko se banue i imati cvrsti dokazi, a ne banovati na osnovu pretpostavaka tipa “ko bi jos prodao polovnu igru dan posle izlaska” itd. Masina ne zna da razmislja i ima precizno definisan algoritam banovanja i nema tu “sanse su ti za ban ovakve ili onakve”. Jednostavno se samo ne znaju kriterijumi po kojima se neko flaguje/banuje. Licno mislim da nece biti vise banwave-ova nego da ce sve igre imati taj online code.

@akiris

sorry my bad.

mada mu to dodje na isto, svakako je u strahu dali ce da ga navataju ili nece, dali je bacio pare za dz ili ce da se naigra. to je ono kod nas uvek si u nekom grcu, ili ti nikada nisi opusten pa makar se to radilo oko igirca. nazalost uvek neki problem ali dobro ko zeli da reskira zelim mu sve najbolje!

A uostalom,sto bi neko igrao bas fifu online,imas drugove i sa njima igraj ceo dan :smiley: :lol:

Pa kad ce vise biti verifikovana tako mi se igra nema veze sto treba online pass i ovako je SUPER!

pojavilo se!

Pro Evolution Soccer 2011-PAL-XBOX360-DAGGER

Rapala Pro Bass Fishing XBOX360-DAGGER Region Free

sada mi samo objasni a sto bi je verifikovo i stace ti to ako neces ici na live? ako si je najnormalnije skinuo sa neta, raspakujes igru narezes i igras. nerazumem sta se toliko cimas oko svega toga ako nejdes na live.

pa ne moras da je verifikujes da bi ti ona radila ona iovako radi a to provlacenje kroz abgx ti je samo da vidis dali je sigurna za live ili nije i da je pecujes sa kojekavim fajlovima koji trebaju a ona i ovako radi bez ikavog cackanja!

Kornjaco, Rakiša ide na Live, zato se i brine.

That’s what I am talking about :smiley: to je nesto drugo sto ti mislis da sam banovan (ako si uopste mislio to :lol: )

pa da, hoce da ima verifikovanu igru ako sve igra na jednom profilu a taj profil je LIVE profil…

UPDATE: Castlevania “pozelenela” GOGOGOGOGOGO

e pa sta da mu drugo kazem osim prijatelju strpi se jos malo. meni licno nije bitno za live posto me nezanima ali ocigledno je da nismo svi isti.

Pa ko oce da igra live neka neigra pirate rizik je to jedino imam da kazem,al navodno ako uradite jtag onda moze pirate igrati online a da vas nebanuju,tako sam cuo,pozzz

ajde ljudi javite ako izadje patch za nba 2k11 jer vise ne mogu podneti one retardirane greske u dodavanju

“Pazario” sinoc… NBA Jam (Scrubbed) NTSC-US 700mb… :woot::woot:

Jel su se pojavili neki novi waveovi za igre ? Dugo me nije bilo al sad sam opet tu ? XD