Igre, verzije, patchevi, banovanje i ostalo

Bas jucer navecer citam na jednom sajtu da uskoro izlazi pach za Brink tako da mozda on sta pomogne…

Cuo sam nesto na foru da nece sve stare igre da rade sa novim flashom…
E brat ,posto nisam toliko upucen(ali se trudim :D)znaci u principu samo bi trebao da stavim taj LT+ 1.1 Flash i onda ce m iraditi starije igre i ove nove,ili to ima i neke veze sa drajvom koji poseduje moj Xbox???Mene u glavnom zanima da li bi mi radio Star Wars the force unleashed 1 i 2 ,i MAss Effect 1 i 2 ,posto sam totalno navucen na te igre :smiley: :D???U napred hvala…

Jel postoji neki nacin da zaobidjem AP25 zastitu i da mi rade i te igre???

Ti si moj covek :smiley: :D,ali moracu da te rozocaram durugi deo je sra*e u odnosu na prvi,tako da vrati se na prvi deo i uzivaj :D…

Brate srbine igra je izašla pre skoro pola godine, ne znam odakle iskopa to.

Jel zna neko da li mogu da se igraju DLC-ovi ako ih skines sa torenata i kako ,ako moze???

trebas da imas JTAG-ovanu konzolu da bi igrao dlc-eve,demo-e i jos par stvari[nisam siguran]

http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/1556-tutorial-kako-ubaciti-xbla-igre-na-usb.html

i sledeci put ako si zadnji u temi a oces jos nesto da pitas, koristi edit dugme pa dodaj pitanje u trenutni post, nemoj bezveze da postavljas nove postove jedan za drugim, brate

Samo ako imas Samsung drive mozes zaobici igre sa AP 2.5 zastitom.Ako ga nemas moras konzolu da fleshujes na LT+ ili LT+ 1.1. a to sto si cuo da ti igre nece raditi toga se nemoras plasiti sve igre ce ti raditi normalno.
Star Wars 1,2 i Mass Effect 1,2 njih mozes igrati i bez LT+ flesha jer nemaju AP 2.5 zastitu.

Nisam upucen brate,sta znaci JTAG???

Evo ti tu pa citaj o JTAG-u,imas sve na forumu samo trebas malo potraziti
Izvoli:http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/1198-xbox360-jtag-noob-friendly-f-a-q.html

Joint Test Action Group - Wikipedia, the free encyclopedia drugi put ne pitaj nego pogledaj po netu.

PES 2012 announced - first details, trailer and screens

izasli su SSV2 fajlovi za LA noire za oba diska koja su do sad leakovana. takodje leakovani drugi disk ima bad video partition pa morate rucno da popravite putem abgx-a. video particiju cete 100% naci na istom mestu odakle ste skidali i drugi disk.

JEDVA cekam da se Dirt 3 pojavi,izlazi 24.5 moguce da nece ni on imati novi dash.jos ta igra da prodje i odlicno :da:

P.S. Jer ako 19.5 izadje dash. na Live ne verujem da ce isti datum stancati na igrama.

da ali moras da shvatis da se brotherhood stancao pre novog dasha a igra je imala ap25 zastitu na sebi…

Ipak postoji nekih 15-20 % da DIRT nece imati novi update na sebi… Ljudski se nadati.

Ma ja ne verujem da ce 19.5 izaci taj novi dash.dok ne vidim.Na svakom sajtu pisu drugacije vezano za datum,tako da iskreno ne verujem vise nista dok se ne pojavi.

se7en sins je potvrdio, a oni nikad ne grese :smiley:

izasao treci disk LA noire