Igre, verzije, patchevi, banovanje i ostalo

@ Kornjaca
Radi sada i MoH na PC,nema cracka od strane Razora ili SKIDROWa,nego neke sitnice uradis kako bi igrao.Kazu ljudi da radi,ako te zanima kazi da ti dam i link sa uputstvom i sve. :smiley:

Obe su sranje, skini alan wake i na njega potrosi dl disk :slight_smile:

Nasao sam i patchovao pfi ss2 i dmi ali i dalje mi je “verifikejsn feijld” jel to sad kao bezbedno ili sam pogresio negde i kako se zove uopste taj release fife pal koji je verifikovan skinucu njega na kraju krajeva za par sati

verifikejsn fejld ce ti biti sve dok ne verifikuju abgx-ovci. zato sto taj verification se bazira na konektovanju ka onlajn databazi. cim nema verifikovanog bice fejld iako si ti uradio sve sto treba. ako si skinuo prave peceve sibaj na disk i przi.

ajme jadni Bože,spržia MOH,upalia 10min,prešao prvu misiju,grafika SMEĆE,nakon toga ugasio i nedaj bog više ikad upalio…btw.SAUČEŠĆE mom jadnom dual lejeru :frowning: barem da je otišao za nešto drugo a ne za ovaj poluproizvod

Naruto_Ultimate_Ninja_Storm_2_PAL_XBOX360-STRANGE
Rock_Band_3 RF. Denzel

Ceka se Gothic 4,nadam se da ce uskoro :time:

STEXNS kad bi trebala izać SAW 2 igra na torrente,izlazi 19.10 službeno…imam još 1 DL pa pitam,čuvam ga za tu igru :slight_smile:

verovatno ce izaci odma taj dan , ne bi trebalo da se ceka dugo posle izlaska igre , dan … dva max

nasao sam neki ss pfi i dmi i abgx ih je patchovao uspesno jel moguce da su pogresni. u abgx nije stavljeno da ih patchuje i ako su pogresni tako da ne bi trebalo da bude problema

Alan.Wake.The.Writer.DLC.XBOX360

Source: XBOX Live
Retail Cost: 560 MS Points
FW Required: None
Notes: Jtagged XBOX360 Required

pojavilo se na torrentima…

Medal Of Honor Limited Edition-NoGrp 6.90 GB

Arcania.Gothic.4-RELOADED 7.84 GB

eto ko zeli moze da proba ove igre na pc pa da se odluci dali ce da snima za xbox ili nece.

Posto vecina vas kaze da je Alan Wake odlicna igra hocu da je skinem, e sada da li ima vise verzija ili da skidam na koju prvu naletim na xboxiso samo da je pal? Mislim da li su izlazile kasnije neke verzije sa dodatnim sadrzajem ili samo DLCovi… Nisam upucen pa reko vi znate, hvala unapred

Piratski postoji samo Osnovna verzija (Alan Wake igra) za skidanje ,a DLC-ovi se još nisu pojavili.
Skini na koju prvu naletiš, ali pazi ipak da bude sve zeleno :wink:

heh oh hvala ti :slight_smile:

Skinuo sam MoH i ovo mi je ispalo posle ABGX-a (pogledajte sliku).
Jel ovo ok ? Ako ne bi bio problem, jel bi mogao neko da mi da neki link u vezi ABGX-a, tj. kako da znam da li je ovo zuto ok ili ne (na forumu nisam uspeo da nadjem), ili da mi barem u kratkim crtama objasni, posto ne bih da vas smaram sa svakom igrom koja ima “nesto zuto” … :wink:

jeste ok, tj sve je u redu, ali nije ok za rezanje, zato sto MoH jos uvek nije verifikovan od strane abgx-a

abgx360 - Verified

prati na ovom sajtu, pa kad prvi na listi bude MoH, onda ga provuci kroz abgx, bice sve zeleno i tek onda rezi…

Ja cekam da Gothic 4 “pozeleni”

Na sajtu abgx360.net - MoH je “pozelenio” ali samo NTSC/U verzija. Za dan/dva trebala bi i za PAL verzija

evo pozelenela i PAL verzija a inace gothic nece barem jedno 10 dana posto je zvanicni izlazak 26.10 koliko mi se cini

12.10.2010 je izasla Arcania Gothic 4 - provjerio sam na xbox.com