Igre, verzije, patchevi, banovanje i ostalo

za sada nista, videcemo posle 4. novembra

Jel mene to oci varaju ili je pes verifikovan. Taman dok se ne verifikuje FIFA da malo dam sansu konamiju. Sta mislite jel da se ceka jos koji dan ili je bezbedno da ga reznem i igram posto je u abgx sve zeleno

Medal.Of.Honor.Limited.Edition.NTSC.XBOX360-COMPLEX

cisto informacije da se igra pojavila ali za sada samo ntsc verzija a verujem da mozemo za koji dan ocekivati pal ili cak region free da se pojavi na nama dobro poznatim mestima!

Kornjačo na kojoj to str je izašlo? ja skidam sa ilovetorrents.org…ako se ne smije ovdje napisat str napiši na pm…pozz

ovde pratis sta je izaslo ABGX.net, pa onda cekas da se pojavi na sajtovima odakle skidas

Care, ne kapiram sta ti cekas da se verifikuje kod fife?! Fifa je komplet verifikovana jos pre nedelju dana, tada mi je bila sve zeleno u abgx i evo igram je online vec nekoliko dana i uskoro mi istice 7 dana trial…

ima verzija FiFA.11.PAL.XBOX360-LoCAL koja jos uvek nije verifikovana. ja sam skinuo istu pa jos uvek mi nije sve zeleno

Da covece samo ne razumem zasto jos nije VERIFIKOVANA! :hm :mad:

Danas zvanican datum izlaska igre enslaved, cisto da javim da znate za one koji verifikuju.
Enslaved: Odyssey to the West - Wikipedia, the free encyclopedia

Ne vidim razlog zasto cekate da bude verifikovana, bitno je da ima ssv2 i validan splitvid
upisite u guglu kod xex-a i ssv2 i naci cete dmi, pfi i ssv2 za pomenutu igru
Pozdrav

mi volimo da nam abgx to sam odradi :smiley:

salim se nasao sam i verifikovao

…i sada se ne javljas na telefon!!! Verifikovacu ja tebe ako mi se ne javis da je i ja verifikujem :slight_smile: x.x

Proverio sam Pes i sve je zeleno, ali pise da je ssv 1! Sta da radim, da li da ga manuelno pecujem ili? btw ne znam kako se to radi :slight_smile:

Uspeo sam, manuelno sam ga pecovao i sada je sve zeleno i ssv2 trusted… sada cu da rezem :slight_smile:

cisto obavestenja radi pojavila se i pc verzija:

Medal.Of.Honor.Limited.Edition.MULTi3.CLONEDVD.P2P

ali jedina mana je ta sto se pojavila samo igra a krek mora da se ceka, tako da bi vam bilo bolje da sacekate da se pojavi neka reloaded verzija ili nekog drugog tima jer ovo je isto iscekivana igra i pojavice se bar 3 - 4 verzije dok neizadje ona konacna! samo se nadam da ce mp biti besplatan ali od toga verovatno nema nista ali ko zna mozda i bude?

Cisto sumnjam da ce MP biti besplatan jel ga pravi DICE tim koji je radio MP za BC2 koji znas koliko je besplatan :smiley:

jel ko probao MOH,kakav je ? jel se isplati pržit za xbox360??

Ljudi ovako,imam kući 1 DL…i na kompu skinute igre BRUTAL LEGEND i Medal of Honor,na koju mi preporučate da potrošim dvd?

Za MoH ti ne mogu reci nista jer nisam probao, vljda je dobar FPS a Brutal Legend mi je onako, ne znam ni sam. Igra mi je bila super u pocetku, GTA sandbox style fazon, velika mapa, lokacije, secret-i, misije sve super i onda negde na pola, igra poprima oblike real time strategije (zanr koji ne podnosim) i igra mi je postal onako, meh. mada s tehnicke strane grafika je fantasticna, produkcija jos bolja (sam uvodni meni je neverovatan) a takodje kvalitetan i voice acting (jack Black). ne znam kako hoces, tvoj izbor

zapržit ću onda MOH ipak,a BL ostavljam kad baš nebudem imao što igrat…idem danas po još jedan DL za Saw II :D…ta mi je igra mrak trebala bi doći za koji dan na “one” stranice