Igre, verzije, patchevi, banovanje i ostalo

skidam gta 4 koji je wawe 2,pal verzija,ali na abgx-u nema ss2,mogu li je ostaviti na ss1 pošto je wawe 2???

već je danas 15-esti a još nema SAW 2 za skinit(izlazi 19.)?!! WTF

Možeš ostaviti SS1. SS2 je obavezan za wave 4 pa na dalje.

Fallout New Vegas XBOX360-MARVEL pal verzija

izaslo…

evo ja taman skidam FALLOUT NEW VEGAS,samo se bojim da mi se igre neće svidit…i da neće biti lagga i trzanja(pada frameratea)

Najnoviji dlc za red dead redemption izlazi 26. oktobra. Takodje su iz rockstar potvrdili da ce svi dosadasnji dlcovi se pojaviti i na disku da se kupe(downloaduju), ali ne znam kada ce taj disk izaci u prodaju da li isto 26. oktobra ili kasnije

E extra vest bas mi drago sto cu moci da produzim vec iovako veliki broj sati provedenih uz rdr :slight_smile: bravo za rockstar :slight_smile:

ja kontam da ce biti neki ultimate edition ili tako nesto, ali tamo kasnije

Pojavio se Vanquish XBOX360-MARVEL na dobro poznatoj lokaciji :tap:

Izasao i Naruto UNS2 NTSC/U na onoj istoj lokaciji ^^

neznam sto ovu vest objavljujes kada je ta igra vec izasla u pal verziji i svi koji su ovde clanovi i ne samo oni, svi mi imamo u srbiji pal konzolu. drugo da si stavio vest da se prvo pojavila ntsc igra pa da kazes da se ocekuje uskoro i pal ali posto je igra vec izasla u pal verziji onda nevidim svrhu ovog tvog posta.

cisto ako neznas vec onda lepo pitas svako ce ti reci! ali eto sada znas objavljuju se igre samo u pal ili region free verzijama ili u slucaju da se prvo pojavi ntsc verzija pa postavis vest da se zna da se uskoro ocekuje i pal. poz

Kornjačo jel ti pucaš na to da postaneš ovde mod? Bez ljutnje, ali stalno se nešto praviš pametan. Čovek je napisao da se pojavila NTSC verzija pa šta onda?
Evo ja npr. imam i PAL i NTSC konzolu (doduše nju sam uvalio burazeru :slight_smile: ). I moj kolega je baš pre neki dan dobio na poklon iz Amerike xbox tako da može da igra igre samo iz tog regiona.

igra je tako dobra uff, odlična vijest!
ima li tko da se približio 100% prelaska red dead redemption? ja sam na 89%…nikako da otključam Legend Of The West Outfit, ostao mi samo 1 zadatak - naravno onaj kada trebaš bez mijenjanja puške i municije razožurat 6 protivnika - preteško je.
p.s. ako znate na kojoj lokaciji da uhvatim bijelog konja, također se javite…poludit ću jahajući okolo ko budala

Pokušaj Mexico (severno istočni) tamo sam ga ja našao, a još nekoliko ljudi na googlu to potvrđuje. Javi kako si prošao!

Call of Duty: Black Ops (2010/ENG/XBOX360/JTAG/BETA/RF)
Koga zanima,PM me. :slight_smile:

zoom23 ja sam presao rdr sa nekih 98, nesto posto(mrzelo me je traziti sve sto sam propustio da bih imao 100 posto) ali ne secam se gde sam nasao konja. Ukucaj na youtube i tu ces imati par klipova gde ljudi pokazuje gde su kojeg konja uhvatili.
A to da bez menjanja municije razoruzas 6 protivnika je smesno lako. Uzmes onaj pistolj sto u sarzeru ima 15 metaka i ispucas sve metke u prazno dok ti ne ostane samo 15 za zadnji sarzer i onda ides samo od coveka do coveka,uperis pistolj u njega, on izvadi svoj i ti mu sa onim usporenim efektom pucas u ruku i tako ides od coveka do coveka(fora je sto ne mozes da reloadujes jer imas samo tih 15 metaka :)-nadji neki deo gde ima puno ljudi-thieves landing,stilwater creek tu negde bas ima puno ljudi kod onih kockarnica.

Malo, možda offtopic pitanje ali, jel’ mi može neko dati link za wave patcher? Drugar ima par Wave 6 igara, a nikako da nađem patcher koji radi posao.

kucaj u google “rapidshare.com wave patcher”… ovde ne smemo postavljati linkove

Tražio sam tako. Ovoga puta mi čak ni Google nije pomogao. :slight_smile: Isprobao sam sve sem jednog (onaj koji ima na dva jezika, engleski ifrancuski) kojeg ne mogu da nađem. Pa, postoji privatna poruka. :slight_smile:

zahvaljem se savjetima alekse i bodibibera, carevi ste! čim stari zaspe i dočepam se LCD-a, oprobat ću…ccc, kak mi nije palo na pamet to s trošenjem municije aaaa dobra fora hehe