Igra sa najboljom pricom?

Tek sad videh temu. Hm, igra sa najboljom pricom!! Nemam je…
Iako volim kada se lepo sklopi fabula kao npr u Fable, SW-The Old Republic bla bla, ono sto mi je ipak najvaznije je gameplay…
Dzaba prica, ako nema zabave!

Ne zezaj…stvarno!!!YAHOOOO!!!E ovo me je obradovalo vise nego bilo sta drugo u poslednjih godinu dana :):).poznajuci njih, prica ce verovatno otici ko zna kojim tokom ali briga me, 'ocu da igram :).Jedino je bedak sto je lik koji je davao glas Elder God-u umro…

Hmmmm… Heavy Rain?? ._.

Igra sa 22 kraja… Šta reći, ima dobru priču, ali pošto je nisam igrao, nisam je ovde stavio. A mala količina ljudi ima PS3 tako da nam nemoj zameriti (^_^)

Mafia 2, mada ne kao 1 i Mass Effect 2.

Fantasticna je, nisam se smirio dok nisam sve odradio do kraja :slight_smile:

Ima 18 krajeva, iako pisu da ima 22 kom, ne znam odakle su izvukli 22 ( znam sigurno jer sam uzeo platinu i neke krajeve je maltene nemoguce odraditi bez guide-a ).

Final fantasy 13

FF13 ima zanimljivu pricu ali realno te japanske igre su dosta nekako konfuzne u tom smislu.
Mislim gotovo da se nikad ne zna tacno vreme i mesto radnje u igri, nit se zna mnogo o likovima , a tek pogotovo se ne zna otkud oni na tom i tom mestu i zaso i kako su se nasli tu.
U tom nekom smislu igre zapadnjackih produkcija su daleko ispred, mislim tamo se uvek zna tacno mesto i vreme radnje, zna se gotovo sve o likovima i tacno znas zasto su se oni nasli u toj prici…

Lepo imas uvod, razradu i zakljucak, dok Japanci uglavnom preskacu uvod u pricu.

nisam puno naslova na xboxu odigrao ali od onoga sto jesam definitivno metro 2033. mafia je dobra ali je prvi deo dosta bio bolji (ima ga za xbox 1 i za pc) po pitanju same price i ostalog…

Hehehe, secam se Soul Reaver-a, i wow efekta, kad sam prvi put ugledao “shift”, iz zagrobnog sveta u svet zivih. To je bio OMG efekat. :smiley:
Hmmm, prica sama po sebi ne mora da bude ozbiljna da bi bila “ozbiljna”, ako me kapirate :wink:

Recimo, prvi deo Medievil-a na Sony1, po meni je jedna od zanimljivijih igrica. Smeshna, zanimljiva, interesantna pricica. Ehhh, taj bezvilicni Ser Daniel Fortesque ;)))

Oba Assassin’s Creed-a imaju genijalnu pricu (povezani su sa pravom istorijom (godine smrti odredjenih likova koje ubijas),povezani su i sa Biblijom (Apple of Eden je glavna stvar koju svi jure),povezane su i medjusobno)
I naravno Super Mario :smiley:

Assasin’s creed definitvno…

Pored Assasin’s creed-a, jako zanimljivu pricu ima i red dead redempton i mafia 2.

Blight

geometry wars 2(valjda se tako pise) je ubedljivo najaci :slight_smile: uvod a onda razrada pa to je naprosto nevjerovatno oni preokreti kada trougao ubije kockicu umjesto kruzica ,wow.msm sta reci, tesko da ce i jedna igrica ikada uspjeti da joj pridje i blizu.jedva cekam 3 dio da vidim nastavak ovog umjetnickog djela.

Assassin’s Creed(oba dela),Mass Effect(oba dela),GTA IV i Fallout 3.

igra je starija ali ubedljivo najbolja priča resident evil 1, ostali delovi su topla limunada!

mogu da se kladim da RE:Zero nisi igrao

imaš pravo, nisam je igrao…šmrc…misliš da je dobar ili bolji od re1?na kojoj platformi je bila?GENERALNO,MISLIM DA SU PRVI DELOVI IGRICA NAJ BOLJI PO PRIČI ,A POSLE SVE SE SVODI NA MUŽU KRAVE, ŠTO SE TIČE PRIČE U NASTAVCIMA! GRAFIKA MI NIJE PRESUDNA,AKO JE PRIČA VRHUNSKA! re 5 je dobar ,ali je otišao u pogrešnom smeru!!!

generalno mislim da fps nema nijdna sa dobrom pricom to je generalno vise samo pucaj i negledaj ko sta gde uradio ali MW2 me odusevio sa pricom zanci on je kod menje no.1, a tu su i alan wake i darksiders