Igra sa najboljom pricom?

druze ne kontas, to sam ja citirao jednog klinca u igraonici kod ortaka, odigrao sam ja AC2 i ok mi je prica ali nije nesto sto me je oduvalo…

me je prvi deo je smarao ali ovaj drugi je neverovatan

jaooooo kolikoo je tema skrenula:tmi::tmi:
meni se prica svidela u assassins creed 2 osim kraj to je bilo malo glupo
mislim necu sad da spojlujem ali nakraju vam se pojavi ona vanzemaljkinja ili duh ili nesto sasvim 3

Oh, vec vidim da ce ovo da bude “topic sa najboljom pricom”… Mislim, nije bas da rado gusim spontanu diskusiju i Potragu za Jednom Istinom, ali ajd ipak da ostavimo ove price za rodjendane i upisivanje u spomenar. Ili, u stvari, najbolje da splitujem temu. Mislim, ako necete na igrackom forumu da diskutujete o smislu zivota i postanku ljudske civilizacije, gde cete?

Premestio sam postove koji nemaju veze s temom u zabavnik. Robotnjik, molim da se u opis podforuma dodaju Bog i vanzemaljci. I ruzicaste zeke. :smiley:

Ruzicaste zeke izviruju iz WC solje.
Nego da se vratimo na temu, da dodam jos neke igre sa najboljom pricom, po meni su:

Bioshock 2 - Jednostavno izgleda - nadji malu sestru sa kojom si bio spojen, ali razliciti krajevi i izbori tokom igre upotpunjuju pricu
Mass Effect 2 - Mnogo sporednih misija, price, razlicitih izbora i krajeva, jednostavno, voleo bih da je ovo igra godine!

Legacy of kain igrala nesto na PC-u…kolko skontala extra je…onda naravno princ persije…jedna od retkih igrica gde nisam preskakala filmice izmedju misija…
mada koliko sam skontala u pucaskim misijama,uglavnom su sve filmske sekvence predvidive…

E a taj Legacy of Kain , mislim jel taj Kain onaj Kain iz Biblije ?

ma najbolju pricu ima SWAT3, da 3!:slight_smile: MAFIA ima fantasticnu pricu, jeste da je to sve vidjeno, ali je zanimljivo do samog kraja. MGS je prica za sebe, FALLOUT 3, BIOSHOCK 1, ASSASSIN’S CREED 1 je neuporedivo bolji od drugog dela, sve vreme me je nervirao Italijanski naglasak i komicna nota koja se provlaci kros igru. Tacno se vidi da su hteli da udovolje sirim narodnim masama. A u narednom delu idu korak dalje tako sto uvode multiplayer…

Da, SWAT 3 je majka.:slight_smile:

Ne bih mogao za jednu da se odlucim, ali nabrojacu nekoliko igara koje po meni imaju odlicne price - Mgs serijali, Gow serijali, Me I i II, Sw K.O.T.O.R ( I i II )

Jedva cekam Assassin’s Creed Brotherhood da vidim nastavak price i rasplet, nadam se da ce prica u ACB biti bar upola tako genijalna kao u dvojci.

God of war :slight_smile:

Planscape : Torment ! Ko je igrao zna o cemu pricam :wink:

ko je presao zna o cemu pricas :wink:
baldurs gate serijal.
morrowind
final fantasy 9
su neke od igara koje su se meni konkretno svidele…
od novih skoro sve su mi super, jedino me dante’s inferno malo smorio.
sa darksiders-om sam bio odusevljen…ma jos sam :slight_smile:

  1. Resident Evil - 1,2,3, Code Veronica X
  2. Silent Hill
  3. Final Fantasy
  4. Mass Effect
  5. Darksiders (steta ako ne naprave neki nastavak)
  6. Devil May Cray
  7. WoW
  8. POP - Prince of Persia
  9. Gears Of War
  10. God Of War
  11. Gothic
  12. MGS
  13. Borderlands
    14 …

Ovo su samo neke od igara koje su mi pale na pamet mada ima jako dosta igara s dobrom pricom. Ko nije probao neke od ovih igara - topla preporuka

Da dopunim listu:
Mass Effect - I prvi i drugi deo imaju odličnu priču, ali sam više za drugi deo.
Final Fantasy - Priča je oko 40 sati, plus je interesantna. Šta više reći (:
Legacy of Kain - Čudi me što nije izašao nastavak za NextGen, igra je stvarno dobra.

Tako je pobratime :), definitivno igra (serijal igara ustvari :)) sa najboljom pricom ikada.Oduvek sam govorio kako bi bilo predobro da se napravi anime po toj igri.

Zato sto je osoba odgovorna za taj serijal Amy Hennig napustila Eidos pre 5 godina a ni oni sami nisu bili previse odusevljeni idejom o novom nastavku jer su im se druge igre bolje prodavale pa bi nova igra LoK serijala bila rizik za koji nisu bili voljni.Imas po netu razne price i razne fan sajtove/peticije/predloge o novom nastavku.Cak imas i fan made game od nekih 800 Mb da skines na netu koja govori o Razielu kao vampiru u Kainovoj sluzbi pre dogadjaja u Soul Reaver 1.Grafika i nije toliko losa, slicna je prvom Unreal Turnament-u i igra je jos uvek u fazi razvoja ali se moze skinuti i probati, mislim da se zove legacy Of Kain - Prodigal Sons.
Inace, imas ovde
Legacy of Kain: The Dark Prophecy (Cancelled) - Eidos Forums
neke slike igre koja je otkazana pod nazivom Legacy Of kain - Dark Prophecy pa mozes da ih gledas i places zajedno samnom :).

Zar nije Dark Chronicles?
Nije važno, žalim za igrom, nisam stigao da odigram sve delove, samo Soul Reaver 2 i Defiance, ostale nisam ni pokušao, izgubih nekako volju kada nije hteo da mi na Win7 proradi Legacy of Kain - Blood Omen :frowning:

ma dark prophecy ce izaci ali pod palicom square enix-a posto su pre dve nedelje otkupili licencu za serijal, jes da amy nece biti tu ali valjda ce skrpiti nesto

Mass Effect 2 bez premca.Jos kad izadje ME3 ufffffff…