Igra sa najboljom pricom?

re: zero kako samo ime kaze otvara pricu Residenta, i sam kraj igre je kako protagonisti Zero-a gledaju sa brda STARS team kako ulazi u Manor. Sve ostalo je istorija. pogledaj kraj na youtube-u, ionako ne verujem da ces je sad igrati…

da upravu si ,sve je počelo od zero!

Sims ima naj pricu HAHAHAHHAHA :smiley: xD

Nadam se da mi niko nece zameriti jer je u pitanju igra sa PS1 konzole :smiley:
Ubedljivo najbolja prica,radnja i sama igra je Resident Evil director’s cut

Dakle,igrao sam sve…na PS1 Resident Evil 1,2,3 na PS2 Resident Evil 4 i na Xbox 360 Resident Evil 5…
Ali ipak naj,naj po meni za sva vremena je 1 deo…pregrst zagonetki,setanja gore dole,napred nazad…ma brutalna je!
2 i 3 deo su takodje dobri ali nadzui i ipak prvi je najbolji.
Sad kad sam se setio,moram uzeti od drugara PS1 a u zamenu mu ostavim Xbox na par dana da opet precesljam i predjem prva 3 dela :slight_smile:

Ja sam igrao Resident Evil 4 na PC i bilo je gotovo nemoguće igrati na tastaturi pošto su kontrole skroz nikakve…

Ali po meni igra koja ima dosta dobru priču je Brothers in Arms,svi delovi,ali najbolji po meni je Hell’s Highway :da:

Igra sa najboljom pricom je gta 4

Heavy Rain opet :slight_smile:

Ja sam sa zakasnjenjem odigrao DEAD SPACE i meni je ona ostavila naj utisak.Jedva cekam nastavak…u januaru.Malo je mracna,ali to je moj fah igara.
Cini mi se da je i VANQUISH odlicna akcija…
Doduse,ja sam DEAD SPACE odigrao na PS3 ali mislim da je na xbox-u isti…
svaka preporuka

E da ni ja nisam nikako mogo da igram 4 na pc pa sam kupio controller samo zbog toga i nekako je preso isto i za 5 jer tad nisam imao xbox360,ps3
a sto se tice BiA to je sranje igra po meni barem ovaj zadnji deo koji sam igrao i batalio CoD 5 je daleko bolji…:slight_smile:

Star wars knight of the old republick,odusevio me je prvi put kada sam igrao.Ima dosta zapleta i nije bas predvidljiva.

Thief: The Dark Project sa PC
Max Payne, posebno dvojka, The Fall of Max Payne mozda i najbolja prica ikada
Hitman 2
Warcraft/Starcraft serijali
Fahrenheit
HALO nije los

itd.

Jedva cekam da napokon vise izbace i taj treci deo.

Koliko sam ja video usrali su fransizu totalno…

A video sam da…a dobro videt cemo najbolje kad izadje igra,ma da se nebi nista cudio…

Po meni igra sa najboljom pricom Assassins Creed :smiley:

Assassins Creed
Max Payne 2

po meni naj pricu ima Mass Effect kao i najbolje cutscene po meni mada jes ima ih mnogo ali prica je dobro pogotovu sto moze da se razvija na hiljadu i jedan nacin u zavisnosti od svega sta radite koga stedite a koga gazite cizmom po glavi

Slazem se, i kec i dvojka K.O.T.O.R. su genijalni, steta sto je presao samo na multi, upravo izlazi The old Republic, samo multi Sw iz istog serijala, smorio sam se kad sam video :frowning:

I ja sam hteo trojku ,ali zivot je uvek okrutan :smiley: