Horizon Zero Dawn stiže na PC

Zamisli borbu u halo infinity Xbox vs Sony :smiley: a joj Ala bi to bilo klanje.

1 Like

Pa to već možeš u svim crossplay igrama, samo stavi Xbox ili Sony ispred gamertaga i eto instant mete na čelu.

1 Like

:ddd

6 Likes

Neće izbacivati ostale ekskluzive za Pc. Čitao sam baš pre neki dan da je objavio neki lik iz Sonija da se fanovi ne navikavaju i ne očekuju sve ekskluzive na pc-u. Ova i Death Stranding samo i to je to. Možda bude još neka, ali neće sve da puštaju.

Frka im jer ako izbace i ostale na pc nece vise imati argumenata zasto je ps bolji od boxa. Pateticno…

Zasluzio sam :joy:

1 Like

Oni gledaju novac, sve ostalo je proseravanje. Sony isto zna da je najveći broj igrača na PC-u i da tu pare leže. Oni ako zarade odličan novac na ovim igrama u buduće će hteti i ostale da izbacuju. Prosto novac svi jure i to je to…

6 Likes

Ja bih rekao da nista konkretno i konacno nije rekao vec je sve i dalje otvoreno :wink:

“And to maybe put a few minds at ease, releasing one first-party AAA title to PC doesn’t necessarily mean that every game now will come to PC,” Hulst states in a new interview. “In my mind, Horizon Zero Dawn was just a great fit in this particular instance. We don’t have plans for day and date [PC releases], and we remain 100% committed to dedicated hardware.”

Mene čak neće začuditi ako Sony otkupi ili finansira nastavak onog čuda od Minecraft vr koji je trebao da dođe na Xbox one. Apsolutn je sve moguće kada su tolike pare u pitanju :smiley:

Kome je zanimljivo da cita ljute ps fanove evo jedan link gde ih ima dosta :smiley:

Horizon Zero Dawn: PlayStation-Fanboys sind stinksauer über PC-Veröffentlichung und rasten völlig aus

Isto tako ti je i najveci procenat piraterije.

Pa i Nintendo switch je hakovan, PS4 isto pa šta? :smiley:

Piraterija na pc-u je u nmg da kazem ogromnoj ali solidnoj krizi sigurno. Brdo naslova iz zadnjih par godina nije uopste krekovano i pitanje je dal ce ikad i biti. Ne znam dal je hakerima dosadilo da se bave time,dal je zastita jaka,denuvo ih muci, il dobijaju pare od devova…itd
Dovoljno je i samo par meseci da igra ne bude krekovana i oni ce lepe pare zaraditi.

Pa? Bili su i PS2 i PS3 pa Sony nije propao.

Nece oni propasti, nije to poenta price. Nego koliko im se isplati da rade PC port igre stare 3 god na platformi gde je pre ubijala piraterija.

Mada ako je istina sto trooper kaze da je piraterija u krizi onda jos i ima logike u prici. Licno mi ne smeta sto ce se pojaviti za PC, neka se igraju ljudi neka vide sta su propustali do sada. :smiley:

Ljudi prave big deal oko portova ekskluziva posle 3 godine. Niko nije lud toliko da ceka, ako ga zanima igra, tako da ne moze ugroziti PS brand.

4 Likes

Ma to divljaju samo okoreli fanboyevi, koji se drze tih ekskluziva ko pijan plota. Nikad nisam to uspeo da shvatim. Volim Sony-jeve ekskluzive i to je razlog zasto imam PS4 a ne Xbox. Dal ce izaci sada ili nece iskreno me bas zabole. Cak i da Sony izda official statement da ce od sad pa nadalje sve njihove ekskluzive biti day one i za PC, opet bi s moje tacke gledista uzeo PS5, jer je jeftinije nego da budzim komp koji nisam pipnuo od 2012 godine.

E sad da imam masinu kao djordje, onda nema smisla uzimati playstation vise, jer po meni, ako ostavimo ekskluzive po strani, Xbox tj Microsoft ima ( u ovom trenutku) mnooooogo vise da ponudi nego Sony.

Case closed ako mene pitate :smiley:

2 Likes

Nije bas tako jer nije da su svi kupili PS4 i ekskluzive na launchu. Ovo je sad specificna situacija da vise nije pitanje da li ce nego kada ce PS4 ekskluzive stici na PC. Do sada je bilo ako hoces ekskluzive moras da kupis konzolu, a sada treba samo da budes strpljiv. PC je postao tri u jedan :slight_smile:

1 Like

He also went on to make clear that just because Horizon Zero Dawn is coming to PC doesn’t mean every single other first-party title will be getting the same treatment. “And to maybe put a few minds at ease, releasing one first-party AAA title to PC doesn’t necessarily mean that every game now will come to PC.

Nista od toga.

E to je članak koji sam i ja pročitao. :slight_smile: