Horizon Zero Dawn stiže na PC

MS nije briga jer je PC delimicno njihova platforma, jacaju WIndows 10 uslovljavajuci igrace da urade upgrade a prihod ide preko MS store-a. Ta prica “nije me briga za ekskluzive” deluje prosveceno, ali je izuzetno naivna… Nisu MS, Sony i Nintendo ludi sto su forsirali takav biznis model. PC je itekako pretnja za konzole i za svaku timed ekskluzivu se radi ozbiljna cost benefit kalkulacija. Taj koncept ce jednog dana postati mozda zastareo kada u potpunosti zazive striming platforme, ali sada se jos uvek biznis okrece oko malih crnih kutija.

Pa nisu baš ni demantovali. Rekli su da neće sve igre ali neki broj će doći. Vremenom će sve više a onda dan i dan sa izlaskom na PlayStationu izlaziće i na PC.

Prvi SS

1 Like

Samo polako

1 Like

Jedva cekam da hard core sonijevci krenu da kmeče :joy:

2 Likes

Bilo bi sjajno da portuju igru na PC, tako da je mogu odigrati i za deset godina.

1 Like

Staaaaa, sada ce rulja da izgubi jedine igre u koje se klela?!!! :smiley:
Hahaha

2 Likes

bre profo :slight_smile: nece vise imati cime da se dice a bice ko u bioskopu sa ter flpsovima :smiley: meni je realno zanimljivo ovi sto ce da se hvale sa stvarima koji ne znaju sta znace. Konkretno igraci necemo imati igre ko igre koje su bile institucije za konzole, nego neka multiplatformska s. surova istina.

Na kraju ce svi kmecati za igrama.

1 Like

Mene samo zanima da li ovde ima osnova da se tuzi Sony? Napises samo na PS4 i onda ljudi kupuju konzolu zbog ekskluziva koje to zapravo nisu, igra posle par godina izlazi na PC i ispostavlja se da su ljudi prevareni. Msm meni je drago da igre izlaze na komp ali me zanima kako bi taj slucaj zavrsio na sudu :slight_smile:

Da li je ova obmana legalna :slight_smile:

Naravno tu ne mislim na DS kod koga je oznaka uklonjena na vreme dok kod Detroita i Horizona jasno pise samo na PS4.

Pa zavrsio bi podjednako uspesno kao da tuzis mesec sto kruzi oko zemlje bez tvog pitanja :smiley:

1 Like