Guide - Download i rezanje

ako je sve zeleno moze na live… ali ukoliko ima delova sa zutom bojom ne sme se na live ali moze ofline da se igra ili gresim? ja sam skinuo bad company 2 i ima delova sa zutim slovima i igram ofline, da li bi to smeo da rdaim?

E da, sto se tice problema sa pucanjem diskova i ja sam pre neki dan imao problem na famoznoj koti 40%, tri sam diska upropastio sa imageburnom dok nisam odlucio da skinem clonecd i sa njime narezao iz prve i poslusao savet sa foruma da restartujem komp i da nista ne diram dok rezac radi…

Upravo sam zavrsio ceo ovaj proces skidanja / rezanja :stuck_out_tongue:

Na disku sam dobio 3 fajla :
$SystemUpdate
AUDIO_TS
VIDEO_TS

Kada pokrenem disk (na PC-u) pise da ga ubacim u kutiju :slight_smile: Nadam se da to treba da se pojavi.

Zahvalicu se jos jednom na guide-u :tap: Stvarno sve pohvale

Pozdrav

Btw da neznate gde bih mogao da nadjem jeftino ove DL diskove ? Ovde kod mene ih prodaju na komad (stipse nikakve…), jedan je 200dinara.
Nije mi problem da ih narucim preko neta, zacas mi stigne preko poste - Problem je sto ne mogu da ih nadjem :confused:

ja kupujem iskljucivo Verbatime ne printabilne na stapu 120 din kom, na najlon pijaci u novom sadu :smiley:

Interesuje me da li se nekako moze kopirati igrica sa originalnog diska? Ili sa kopije i kako?

moze a ako ne gresim to se radi pomocu xbox 360 drajv-a e sad postoje vise nacina kreon (valjda orginalni firmware) i 0800 (ixtreme)
neka me ispravi neko ako gresim

@prototype
A kako bih mogao da sa neoriginalnog diska koji sam sam narezao kopiram sadrzaj na hard i da opet to rezem nekad kad mi bude trebalo? posto sam primetio da ponekad nece da se ocita…

@prototype
A kako bih mogao da sa neoriginalnog diska koji sam sam narezao kopiram sadrzaj na hard i da opet to rezem nekad kad mi bude trebalo? posto sam primetio da ponekad nece da se ocita…

pa to ti je bar prosto! uzmi instaliraj u racunar ako nemas imgburn verziju 2.5.0.0 i kada si to odradio pojavice ti se program koji pokrenes onda ces videti drugu opciju sa leve strane koja se zove CREATE IMAGE FILE FROM DISC ali pre toga u podesavanjima podesi layer break da ti stoji ovaj broj 1913760… a to ti se nalazi u tools, settings, write, pa ces sa desne strane u gornjem uglu videti options, pa kliknes na user specified i dole u ono polje ukucas onaj broj sto sam ti dao!

@kornjacaNS znam ja za tu opciju i to sam vec odradio, nego ne znam da li se od toga svega (iso. dvd file) moze dobiti rar arhiva, kako prilikom downloada?

cekaj ako te razumem dobro ti oces od igre koju si vec narezao da ponovo stvoris novi image (iso. dvd file) i da oni budu u rar fajlovima kao kada je skidas sa neta? pazi mozda je moguce jer ces ti prilikom pravljenja svog image da posle odes na taj image fajl desni klik pa pokrenes winrar pa tamo mu kazes da ti zapakuje igru i da je podeli na odredjenu velicinu! mada samo pakovanje igre moze da te izadje duze nego da je ponovo skines sa neta!

mada nerazumem svrhu svega ovoga ali ok!

za pravljenje iso od narezanog DVD koristi se dvd muler dvd fajl ce ti ABGX generisati kada proveris iso, A za to pakovanje mislim da je glupost

za pravljenje iso od narezanog DVD koristi se dvd muler dvd fajl ce ti ABGX generisati kada proveris iso, A za to pakovanje mislim da je glupost

Ili ako koristis IMGBurn za rezanje igara kao ceo svet, umesto Write Image File To Disc izaberes Create Image File From Disc, a sto se tice .DVD fajla to si u pravu, provuces .iso preko abgx-a i on ti napravi .dvd fajl koji ti u sustini nije ni potreban ako si u IMGBurn-u vec uneo rucno layer break, jer .dvd fajl nije nista drugo nego obican tekstualni fajl na kom pise kad rezac trreba da predje sa prvog layera na drugi…

FaTale, neki dan skinem ja Burnout Paradise, Manithuovi linkovi, i nakon raspakivanja dobijem .dvd fajl i .000 fajl!!! Tu ti se totalno pogubim, krenem da guglam, šta je to .000 fajl, kako se to konvertuje u .iso, itd. Potrosim jedno dva sata bez nekog konkretnog odgovora, te mi padne na pamet da pokušam da narežem ovo čudo kao i standardni .iso, i gle čuda, šljaka igra k’o leptir… Nego, mene zanima, ima li još ovakvih ekstenzija, i ako bi mogao da dopuniš taj svoj guide, možda ima još ovakvih k’o što sam ti ja… Eto, pozdrav brate.

Ljudi moji, sta se desava sa xbox360iso.com ? Meni vec 2 dana ne radi :confused:
Zadnji put sam ga koristio pre neke 2-3 nedelje

moze sve zavisi koji deo je zutom bojom :D:P