Guide - Download i rezanje

ako si procitao tutorial znas da ucitavas .dvd fajl u imgburn, ime iso fajla i dvd fajla je identicno … restartuj masinu pre nego sto pocnes da rezes i ne surfuj i ne muci masinu pusti da nareze 45min, meni je jedan samo pukao i to kada sam reza tekken 6, kada sam restartovao masinu i poceo rezati sve je bilo ok. isto je meni negde na 40% pukao :slight_smile:
Vecinom kada cimas hdd on brljavi tako.

Ajd poslusacu tvoj savet i probacu da je tako narezem…

Ja sam igrao kanter dok sam rezao i nije puko disk.
Verbatim FTW

Koji ti racunar imas? Meni se ne daju pare za dodatne diskove tako da uglavnom samo idem na internet kad rezem.

Ma neki prastari, al’ fura ko zmaj :smiley:

opet mi je rezanje stalo na oko 40%, tri diska od 60 din su pukla tako da odustajem od rezajna ove igre… probacu da skinem nesto sa xbox360iso na verbatim disku od 130 din a i ako u tom slucaju ne uspem da narezem onda cu to bataliti zauvek!:frowning:

jel ima megaupload neki dnevni limit za download? mislim na free user…

Mislim da ima 5gb dnevno koliko znam, al nisam siguran posto sam davno presao na premium pa zaboravih… Na koju brzinu rezes te diskove koji ti pucaju?

na 2.4x sam probao pa jedan na 2x i oba pukla na slicnom mestu… skidao sam je sa nekog bugarskog torent sajta pa mozda ne valja… sad skidam sa xbox360iso pa cu to probati da narezem sutra kad se sve skine…

Ma verovatno a mozda su i neki felericni diskovi, jbg i toga sam se nagledao, al valjda ce biti bolje :slight_smile:

Nije do diskova problem, rezac je u pitanju. Imao sam isti problem, i mislio sam da je do diskova. Kupi novi rezac, imas ga za 1700din u TC Usce ako si iz bg-a. Ja sam prodao moj stari Pionir koji je rezao sve i svasta, samo DL diskove nije hteo. Prodao ga 1000din i kupio ovaj za 1700 i sad bez problema rezem sve.

A pa dobro, jbg nisam znao za to

Hmm cudno, meni uvek ceka 45sekundi pa tek onda pocne da skida :? Znas li mozda do cega je ?
Mislim, nije mi problem da sacekam 45sekundi, nego cisto onako hocu da znam :wink:

A jel to sa megaupload, rapidshare ili…

Diskovi ako puknu prilikom rezanja xbox igre, obicno pucaju kad rezac prelazi sa jednog layera na drugi (to je to oko 40%). i ja obicno uvek restartujem masinu i ispraznim Pagefile pre rezanja za svaki slucaj…

Megaupload-a

Meni img burn isto stane na 40 % i kaze invalid adress to write.Rezac je nov i narezao sam jedno 30 igara na njemu al je odjednom poceo da ne reze DL diskove.Koristim Verbatimove.Je l zna neko o cemu se radi?Je l moguce da je do hard diska nesto?

Mozete li mi pomoci :slight_smile: ?
Pre svega hvala na guide-u, bio mi je od velike koristi :slight_smile:

Sve sam uradio kao sto si napisao i sve mi je proslo ok bez problema.

Jel sve uredu sa ovim (pogledaj sliku) ? Mozes li mi reci kako da prepoznam kada igra nije ok ? Napisi nesto vise o tome ako nije problem :emoticon-0111-blush

Pozdrav

Edit : Samo da napomenem da prvi put radim ovo tako da stvarno neznam ^^

pucaju dvd ne znam ni ja iz kog razloga i birajte medijume ljudi da bi laser trajao, ja imam laptop i moram da vodim racuna na drive.

@spacecow028
Kaze da je ok, jer si pcekirao da prover SplitVidi:
Comparing L1 Video on L0 to L1 Video on L1…
SplitVid is valid

ako je sve zeleno, uredu je, ako ima zutog nije dobro…