Guide - Download i rezanje

Stavio sam u listu sve REGION FREE a nisam gledao jel PAL ili NTSC, nece mi prikazivati sliku kako treba ako je NTSC.

Treba mi pomoc
Skinuo sam igru sa neta i narezao je po upustvima i u disku imam dva foldera AUDIO_TS i VIDEO_TS
Da li je to dobro? Nemam xbox

Jeste.

Phail… Jes video sta sam napisao? :smiley: Ne bitno da li je PAL RF ili NTSC RF doklegod je RF… Ako je samo pal radice kod nas, a ako je samo NTSC/U/J onda nece…

Skinuo si s neta i narezao bez boxa? Radi hype :smiley:

Dobro si narezao… tako se vidi svaki disk… samo onaj filmcic sto kaze :" pls insert disk into xbox 360" ili sta vec :slight_smile:

Mnogo dobar tutorijal.Bravo za trud i hvala za sajt sve igre koje nisam nasao na drugim sajtevima sam nasao ovde. :):):slight_smile:

Haha, np. Glavno da nekome koristi :wink:

I ja koristim ovaj tutorijal i prezadovoljan sam. :slight_smile: :wink: :cool:

Hvala puno za tutorijal.extra je.i za sajt hvala…ja preporucujem warezbb .
imam pioner DVR 112D .nisam na njega puno rezao.nadam se da ce raditi kako treba jer DL diskovi nisu jeftini :smiley:

ceka se 25 sekundi, ako si se registrovao (free je)
Mozes skinut preko 5Gb (toliko sam do sada uspeo da skinem kao free registrovani korisnik)

Sorry, pogresana tema :slight_smile:

Ne razumem sta se dogodilo. Registrovao sam se na sajt xbox360iso i nakon toga mi ispisuje svaki put kad pokusam da otvorim bilo koju stranu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never

WTF???

Da li si otvorio poruku i aktivirao acount?

Pa nisam, nikad mi nije stigao aktivacioni mejl :frowning: a proverio sam nije otisao u spam folder, i siguran sam da sam dobro napisao mejl adresu (dva puta) kad sam popunjavao formular za registraciju.

Da li se jos nekom dogodilo ovo?

Kako je to moguce?
Mozda si upisao pogresan mail ili tako nesto
Smislio sam sta cemo daj ti meni tvoj meil i reci koji ti odgovara username i password i tvoj posao je da aktiviras acount i promenis password(posalji mi privatnom porukom)
Da meni se to desilo kad sam pokusao da se registrujem na xbox republiku i sve sam lepo odradio i nisam mogao da postujem mogao sam samo da saljem privatne poruke i tako sam poslao robotbojniku i on je nekako aktivirao(hvala jos jednom robotbojnice)

Sad sam probao ponovo i uspeo. Moja glupost :slight_smile: izvinjavam se. Bio sam zaboravio da kliknem na checkbox “Prihvatam uslove… bla bla” kada sam se registrovao (mada me i pored toga sajt pustio da izvrsim registraciju do kraja).

Hvala u svakom slucaju Pljeska Man 1

Nema veze bitno je da si uspeo

Ako ne prihvatis TOS, onda ti nece pustiti da se registrujes. A da Confirmation mailovi ne stizu, je do servisa. Ja sam se na jednom forumu registrovao preko PTT-a pre 4 meseca, a dan danas mi nije stigao aktivacioni mail. Probao na gmail i stigao odma’.

E ljudi sta trebam da uradim kad dobijem ovo? Nemam ni .iso a ni .dvd

Molim za odgovor!Hvala.

Otvori prvi file u nekom archiveru poput winrar-a 7zip-a i onda ga raspakuj da bi dobio iso.

Evo pokusao sam i nece.Pre nego sto sam dobio sve ove fajlove raspakovao sam preko winrara.

Nek mi kaze jos neko ako zna sta da uradim.

trebam pomoc oko rezanja!

pre par dana sam skinuo battlefield bad company 2. zatim sam sve to raspakovao i dobio iso i dvd fajl, proverio LayerBreak i on je ok, pustio igru kroz abgx i nije stealth(necu igrati na live), rezao preko imageburn-a sa pioneer115d na maxell dvd+r dl, 2x brzinom i jednom je stala na 40 i nesto a drugi disk je pukao na 50…%… jel mi neko moze pomoci? hvala