A koja je razlika u ceni US -JP cerzija?
Pa japanskog ![]()
Pa skini sa US ![]()
Ako pričamo o X-u
Ne brt, nisu ![]()
Obe zvanične objave su drugacije od tih koje si postavio. ![]()
Za xbox je definitivno fan made slika.
Vidim ovu igricu kao “cip za pregovore”
Npr. ako dobro prodjes u skoli na polugodistu dobices GTA 6 ![]()
Pa gde sad da šaltam regiju pa da vraćam, pa opet da unosim podatke za karticu, a kakve sam sreće ima da mi zabode kartica posle i ne da prolazi više ikad ![]()
![]()
Ako ta fora radi za gta onda top ![]()
Edit: evo Gemini kaže da može ![]()
Ko da ga je Đomla internešnal programirao. ![]()
![]()
Malo kasnije:
“Izvini, potpuno si u pravu – ne moze da se menja regija. U ovom trenutku nemam nikakve druge opcije da ti ponudim, sem iskrenog izvinjenja sto su ti kartice i nalog blokirani.”
Ma koja je razlika u ceni US i JP ili tako nesto? Vidim svi pominju ali ne kapiram koliko?
Pa u Japan ti deluxe verzija igre oko 7200 ako se dobro sećam. A ovako je 100 dolara/evra. Nije baš ni mala razlika
Ladno jeftiniji preorder na Playstation-u (US) nego na Xbox-u (Chile)
Ma kakav Čile, Japanski store ~60$, Indijski store ~63$
Edit: Korea ~58$
Cek… Za japanski i korejanski store, rade nase kartice? Klasika kao za sve? A kontam da za Indiju moraju dopune…?
Pričam za PSN, ali da, prolaze naše kartice kod Japanaca i Koreanaca na Xbox-u. Za Indiju ne znam, mislim da ne. Na PSN-u uzimamo kodove za Indiju preko njihovog Amazona i cene kodova su 1/1
Aaa OK. Hvala. Pregledacemo sve varijante ![]()
Kakav je ovo deal bio
Kolko god da je ova Super Slim konzola bila hejtovana bila je tako mala i praktična, a PS3 install za first-party igre minimalan i sve se očitavalo/keširalo sa diska ![]()
Ima li negdje podatak koliko je već ljudi kupilo igru




