GTA Trilogy izlazi 11. novembra, GTA San Andreas dolazi u Game Pass

Али, наравно, неће бити ништа од тога, јер им је боља инвестиција да одраде нову игру. Али по свему судећи тамо 2033 године :grin:

1 Like

Замишљам све нас у 70им како пикамо GTA 7 :joy:

1 Like

Ова игра сада изгледа као како ми замишљамо да је некад изгледала и како памтимо игре.

Реално бедан потез. Смешни су. Да зарађују и разбијају да али је пресмешно.

Мада то не мења чињеницу да ће следећи вероватно бити најбруталнији и можда најбоља игра икада.

1 Like

The Truth ne valja gudru ; )

1 Like

Kada smo kod njega, nezaboravan momenat. :rofl:

1 Like

Mafia je remake. Komparacija nije na mestu.

1 Like

Po meni je ovo vrh što su odradili. Ja sam najviše igrao vice. I pamtim misiju sa malim helikopterom postavljao bombe na zgradi. Osvojio onaj mansion na kraju ,istina je da ovo budi lepe uspomene. Što se tiče cene jeste previše i neću je platiti tim parama koje traže. A igrat je hoću ako ništa i da sačekam neko vreme da izađe na torente pa za dz ili ako bude neka pristojnija cena na arg .

To ti govori koliki su olosi ovi za GTA

A brate realno bole ih piša, samo od GTA 5 online do ove godine, negde sam video podatak ukupno su zaradili oko milijardu dolara…
A stalno će imati priliv novih igrača, jer na tržištu nema ničeg sličnog da im parira…
Ja licno nikad nisam odigrao ni sekunde online, story prešao 2 puta na 360 i ps4, i verovatno cu i na XSX kad dodje upgrade :laughing:
A oni dok budu imali toliki priliv keša online, čista matematika…
I ovo sto su odradili trilogy kontam da je bilo na sastanku ima li neko da hoće da se bakće sa tim, jedan se javio kome je koliko toliko stalo to gejmerske zajednice, ajde kad niko neće ja cu :sweat_smile:
Daj skarbudži neki tim i eto zabavljate se malo deco i taman malo da zaćute ovi sto traže GTA 6 …
Jer čim izadje GTA 6, GTA 5 online staje …
Ostaju samo oni koji su uložili boga oca vremena I para, a svi novi i ovi casual igrači odmah prelaze na GTA 6 i tu dolazi do rasipanje igrača…

3 Likes

Posto nema Oculus ili VR tema, kacim ovde. San Andreas dolazi na Quest 2… :exploding_head:

4 Likes

Uh ne znam oce biti mesta na hardu :joy::joy::joy:

1 Like

To je samo placeholder. Oko 22 Gb je igra.

Evo i velicina ostalih delova:

1 Like

Verzija za mobilni :sweat_smile:

Kada je release date???
Meni sad počeo skidati celu verziju :thinking:

1 Like

11 новембар

2 Likes

Da se pohvalim danas zapoceo Vice City na poslu, poskidao par modova i presao cuvenu misiju sa RC Helikopterom iz prve :slight_smile:

2 Likes

Nikada nisam zavrsio GTA SA do kraja, tako da eto prilike da ga obrnem na box-u :grin:

Ja sam pocinjao 2 puta i nikada nisam zavrsio. Prvi put na ps2. Sigurno sam presao trecinu igre i morao sam da vratim pozajmljenu konzolu. Drugi put skoro nesto, mislim u avgustu preko backward compatibility x360 igru. Sigurno sam presao 2/3 i stao na nivou gde treba na nekom brdu da pucam helikoptere. Znaci uzasne kontrole pa sam batalio.