GTA Trilogy izlazi 11. novembra, GTA San Andreas dolazi u Game Pass

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition will be released on November 11, Rockstar Games has announced. Additionally, Rockstar confirmed plans to launch some of the games on Game Pass and PlayStation Now, detailed plans for physical releases, and shed new light on the various upgrades and improvements included with all three games: GTA III, Vice City, and San Andreas.

Starting with the release date, the $70 compilation package will be available across PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, and PC through the Rockstar Games Launcher on November 11. A physical edition for Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, and PS4 is coming on December 7. The press release made no mention of a physical version for PS5.

Additionally, a standalone version of GTA: San Andreas The Definitive Edition is coming to Game Pass on November 11, while GTA III The Definitive Edition will be available on PlayStation Now beginning December 7.

9 Likes

Čim Rockstar to daje u pretplatu ne treba se nadati nekom čudu od remastera :rofl:

2 Likes

Niceee :rofl:

Ne izgleda toliko loše izbacilii su par screenshotova…
Pristojno će izgledati, nego me više brine da li su ista uradili po pitanju fizike…

Videh te SS, teksture i dalje sa početka 2000-ih. Kao što rekoh, ovim igrama treba remake da bi to bilo nešto, ali neće Rockstar time da se bakće, ovo je easy money…

Profo, ako postoji jedan lik iz domacih serija za koga bih reko da si ti, to je MILE KONTRAS iz serije Vruc Vetar :joy: vecito kontra od svih nas :joy:

1 Like

Pa kojih svih, vidiš da se svi slažu sa mnom, pre ti ovde imaš drugačije mišljenje od većine :rofl:

Ne znam šta je ovde kontra, igre izgledaju jadno, a i jadan je način na koji Rockstar muze pare n-ti put za iste igre. U stvari jadni su oni koji će po n-ti put dati pare :rofl:

1 Like
1 Like

Wow, velika stvar za MS i gamepas.

1 Like

Ne mislim samo za ovde leMi, cuti tu :joy:

ma bomba :joy: mogli su ovi retardi iz Sonija da barem uzmu Vice City, a ne III …

Šta ću kad nemam konvencionalno mišljenje i teško mi je udovoljiti :rofl:

1 Like

I PS Now je dobio nešto, mada malo kasnije.

1 Like

Jeste, ali od sva 3 dela, ljudi najmanje zele gluvonemog Kloda.

Nije gluv, samo nem. :grinning:

Inace 70e za ovo je preeeeeeevise.

3 Likes

Btw GTA III na PS Now je PS4 verzija, ne ova novija za PS5 jer PS Now ne podržava PS5 igre.

1 Like

Pa kontam da će moći da se uzme i posebno Vice na Argentini mozda bude 20​:rofl: uz gamepass dobiješ San Andreas, a trojku možeš i da preskočiš :rofl:

Istog dana u Game Pass dolazi Skyrim sa next gen updateom.

1 Like

disappointed oh no GIF

2 Likes

Još jedna od igara koje će mislim da nadživi pola foruma i da se izdaje i na ps15 :rofl:

3 Likes

Bukvalno, možda je sad završim. Na 360 me frejmrejt vrlo brzo odbio od igre. Na momente slideshow…