GTA Trilogy izlazi 11. novembra, GTA San Andreas dolazi u Game Pass

Ono sto me raduje u remasteru San Andreas-a (i svih delova) je sto su ubacili replay checkpointove u misijama. Secam se kakav je to bio pakao jos tu negde pred kraj kad misije traju po 15-20 minuta i onda na motoru naletis na bankinu odletis, pogines i celu misiju ponovo.

5 Likes

I to i poboljašne kontrole na fazon iz GTA V. I to je bila muka, da se ne lažemo :smiley:

1 Like

Ne secam se toga, tako da verovatno nisam imao neki problem sa kontrolama ali ovo sa ponavljanjem celih misija came sreaming back to me cim sam video prvi leak

Ko je naucio da upravlja kolima u GTA IV, taj cipelom moze da igra remaster, nece imati problem :smiley: :smiley:

4 Likes

Uuuu meni je bilo lagano to upravljanje kolima. Valjda mi je bilo interesantno i svidjalo mi se :smiley:

Ne znam, meni cela cetvorka ostavlja gorak ukus u ustima. Od protagoniste koji prica na balkanskom jako smesno, do sumornog grada, blesave fizike vozila i manjka sporednih stvari u odnosi na prethodni San Andreas. I to je sigurno GTA koji definitvno nije zasluzio desetke. Sedmica at best, na lepe oci i minuli rad.

Ko sad kad bi izbacili forzu horizon 5 koja se odigrava u omanjoj varosici sa tri staze i 20 automobila

Slažem se. Ako su hteli balkanskog protagonistu, mogli su već da nadju lika koji tečno priča srpski jezik. Grad jeste bio sivkast i monoton, ali to je valjda kao neki uvod u HD grafiku, šta znam. Meni kao nekome ko je bio 2-3 treći razred srednje škole, sve to je delovalo wow. Veoma je čudno što su posle SA i raznih stvari koje si mogao da radiš u tom naslovu, napravili IV koja nije imala ni delić toga. Kastomizacija gotovo nikakva. Side activities nikakvi.

1 Like

Pripisali su to tada novoj tehnologiji i infrastrukturi hardvera (xbox360,ps3). Kao next gen, ucimo polako, sledeci ce biti bomba. Tako je i bilo

1 Like

8 Likes
2 Likes

Gone is the fast train.

1 Like

Iskoci mi ovo:

Popravili su dosta stvari.

1 Like

Ovaj patch je bio pre više od godinu dana, lol.

2 Likes

videh pre 2 meseca video pa rekoh da nije nov, barem je sad igrivo, ali da ne vredi te pare ne.

Šta znam i nije toliko loše kako izgleda,prešao sa GTA 3 i vice city