GTA Trilogy izlazi 11. novembra, GTA San Andreas dolazi u Game Pass

Da se ne naviknete i da vam se ne osladi pa posle da tražite još. :joy::joy:

Inače ni za tri života ne bih dao 70 dolara za ovu smejuriju. Koliko god da sam voleo ove igre. Remake je jedina stvar koja bi me naterala da ponovo kročim u ovo. Moderi rade x puta bolji posao nego njuške iz
Rockstar-a.

1 Like

If You Say So Shrug GIF

4 Likes

Haha, dobro bre, ne mislim sve probleme u zivotu, samo konkretan problem sa nedostatkom igara, svi znamo koliko “sadrzaja” ima tu za klince (pod sadrzaj, mislim na glupiranje, otimanje automobila i prebijanje neduznih prolaznika, jasno).

1 Like

Samo na nasem forumu vest da najpopularnija fransiza svih vremena sa najnovijim remasterom dolazi besplatno u okviru pretplate, moze da proizvede ovoliko negativnih reakcija.

Jim Carrey Reaction GIF

“besplatno” :rofl:

1 Like

Dobro, 1$. :smiley:

Money Im Rich GIF by Adult Swim

1 Like

Sprdaju se, al dobro vide da im prolazi pa masinicu ne moraju da ostre za novo sisanje.

1 Like

Dolazi samo jedna u game pass, a mi hoćemo sve tri! :joy::joy: Kakav je to remaster bre, ovo unreal engine? PU! :joy: Sad odo da igram Crysis :joy:

Ej ovo će biti jako zabavno igrati.
Ko ovo downloaduje da li na gamepass ili PS now, proba neka dodje ovde i neka laže da se nije dobro zabavio kao pre 10-15 godina .
Da li vredi 70, hmm ne … Da li bih dao 3 do 4 crvene, Da …
To je neka realna cena za dobru remaster trilogiju, a sad koliko su dobro ili nisu dobro odradili posao će da vidimo .

1 Like

Inace ne vidim da je 70, nego 59$ :slightly_smiling_face:

2 Likes

Kljucni faktor je nostalgija. Novim generacijama ce biti sasvim prosecan dozivljaj.

2 Likes

Neko je gore napisao 70… pa ono

Pa za nas matore i prave remaster, neće klinci baciti 60 dolara za nesto staro 15 godina, nego matori nostalgičari koji sad zarađuju novce :grin:
Znaju oni dobro koja im je ciljna grupa i po kojoj ceni :rofl:

1 Like

Ooravdanje za cenu je prosto. Reci ce rockstar “pa koliko sati igre sa novim teksturama dobijate za 60$“ ? I to je to :grin:

Profesore uz dužno poštovanje i duboki naklon…
Ti si i pre 15 godina bio mator :rofl:

2 Likes

Ja sam samo San Andreas završio, tada sam prvi put dobio komp kad je ta igra izašla. A trojku sam igrao u igraonici i to samo da bih nalazio što bolje automobile i da bi kucao šifre. Odmah na početku igre šifra za letenje, šifra za tenk, okrene se cev u nazad i pucaš da dobiješ ubrzanje da preletiš preko mosta za drugi grad i tamo su bolji automobili :joy::joy:




Kao Sims :joy:

2 Likes

Iskreno muka mi je vise ovih remastera. Ili neka rade remake i onda da to bude po ovoj ceni koju traže ili neka zajebu sve ovo. Bas bi trebali da budu kažnjeni od strane kupaca zbog ovih stanja, ne samo Rockstars već svi koji hoće na ovaj način da uzmu lovu.

Pogotovo ovaj Rockstars koji poslednje 3 generacije muze jednu igru i to bez blama. Barem da su neki DLC spremili pa da se proguta nekako.

Poslednje 2 godine samo neki remasteri i slicno izlaze, nista novo i to neke kompanije rade bez blama. Trebalo bi da počne da se kažnjava lošom prodajom pa da malo stave prst na celo.

2 Likes

Mislis Rockstar. Rockstars je nacin zivota kojim braca Houser zive i iskreno zabole ih patka sto mi ovde trtomudimo oko trilogije, ionako cemo da pohrlimo na bajsu u cuveni kruzni tok cim izadje :joy:

4 Likes

Ima da potrgam gume na novom biciklu :rofl:

1 Like

Jes jes ti. Malo sam pod dejstvom alkohola pa ne zamerite :rofl:

Meni ovo izgleda sasvim ok i vidi se upgrade. Jeste malo Fortnajtovski, ali u kom drugom pravcu su mogli da idu sa ‘upgrejdom’ nego ovako kako je ispalo?

1 Like