God of War: Ragnarok | Playstation Showcase 2021

Pa to se desava i filmovima. Pa seti se koliko je prozivki na seriju bilo zato sto nije glavni lik bas 100% kao u igrici.

Prije ce failovati season 2 jer Cavill i radnja ne lice puno na Geralta i Witcher 3 igru :joy:

Pominjao sam nedavno izgled Thora, bas ova okrugla verzija je vjerovatno ā€œnajrealnijaā€ i najdostojnija.

Thor je po mitologiji snazan, sto ne mora nuzno da znaci da je i sav zategnut i nabildovan

1 Like

Toliko me nahajpovao ragnarok da sam krenuo ponovo da obrnem ā€œkecaā€. Ima ga na ps now ko nema ovako. Lebemekani kakve su ovde granice pomerene pre tri godine. Na stranu to sto konzola oce dumre, i malo mi zao sto nemam pro pa da ide 4k ali u HDR-u ovo je bolest. 2018 godina i dalje jedna od najlepsih igara ever

7 Likes

@Akiris Jeste stvarno, izgleda neverovatno. A gameplay spektakl za spektaklom. Evo i ja razmisljam da ga pokrenem opet, iako znam unapred da ce mi ipak biti dosadno da prelazim iste oblasti.

Licno bih voleo da su nivoi bili linearni, ova kvazi-metroidvanija napred-nazad da otvaras kovcege mi nije legla. Ozbiljno mirise ko da ce Ragnarok jos vise da ode u tom pravcu, avaj.

A dal je Thor kanonski debeo ili tanak je toliko besmislena rasprava da ja canā€™t even. Treba ljudima neka drama inace im dosadno, ko ce ga znatiā€¦ :roll_eyes:

2 Likes

Hoce. Ja sam se mislio da jurim platinu kad sam uzeo PS5. Cak sam i namerno iso na laksi nivo tezine cisto da je preletin bukvalno ali jbg. Jeste sve lepo ali kad sve znas sta ce se desitiā€¦

1 Like

:joy:

2 Likes

Haha, najgore je kad zaglavis na teskom bosfajtu, nema posle vracanja ako ne predjes odmah.

1 Like

Da ne pricam da je ā€œkanonā€ verovatno neka romanticno-arijevska predstava, ili, u boljem slucaju, paranoicno-hriscanska.

1 Like

I ja u odsustvu pravih igara razmisljam da li da ponovo upalim GOW, i pokusam da je 100% kompletiram (sve valkire, armoreā€¦) ali kada se setim da sam dosta toga pozaboravio- iskreno mi se ne mili.

Al zato moram da kazem, meni je prvih sat, sat i po igre ostalo medju najupecatljivjim gejming iskustvima, ako ne ikad, a ono barem u poslednjih nekoliko godina.

Sve, pocevsi od melanholicnog rusenja debla, preko lova jelena i sukoba s trolom, do ocajnicke, spektakularne borbe s onim psihopatom sto im zakuca na vrata kolibe, maestralno od pocetka do kraja.

Predocili u tri recenice i par bremenitih tisina emocionalnu tezinu situacije, odnose likova, razlog za celo putesestvije, provukli tutorijal za kontrole, a sve zabiberili s nekoliko ā€˜vauā€™ momenata koji bi u drugim igrama bili show-stopperi a ovde su tek pocetak.

Jednostavno maestralno.

6 Likes

Ja sam prije dvadesetak dana poceo ponovo GOW, negdje na forumu je i taj post. Krenuo sa namjerom da odigram do platine, medjutim toliko sam ponovo bio odusevljen igrom da sam uzeo ponovo da predjem sve prethodne djelove. Na Viti GOW 1 i 2, na PSP Chains of Olympus i Ghost of Sparta, ostali su mi GOW3 i Ascension i onda mogu da idem na platinu.

Nakon GOW 2018 serijal je izbacen u jedan od najboljih u citavom svijetu gaminga.
Prethodni djelovi su bili veoma slicni, izometrijska kamera sa 90% gameplaya koji se prenosi izmedju dijelova (jedino malo odstupanje je bio Ascention), te jednodimenzionalnim protogonistom, i ove igre su bile u stilu-ili obozavas ili mrzis.

GOW 2018 je donijeo potrebnu promjenu, produbljivanje likova, te mogucnost da ponavljaju spin off igre koje su u duhu originalnih GOW igara sa glavnim serijalom koji je ispratio sve moderne trendove.

3 Likes

Hmm, zanimljiva stvarā€¦

Upalio GOW (ps+ igra) u zelji da nastavim od dela gde sam stao nakon prelaska igre ili eventualno da pokrenem new game+. Medjutim nema sacuvanog save-a, i setim se da sam igrao pozajmljenu disk verziju (Eu) od drugara. U ponudi je samo ā€œnew gameā€ kao da prvi put palim igru.

Oce to. Ja imam uk nalog. Gow kad sam igrao imao sam us nalog sa razmene, presao igru i uzeo platinu. Sad pokrecem sa mog naloga na ps now, samo new game

1 Like

da li bi mi preporucio ps now? Nikada ga nisam koristio.

Pa sve zavisi od neta kakav imas sto se tice striminga ps2 / ps3 igara. Ps4 igre skidas uredno na konzolu ko da imas gamepass na xboxu, i mozes da igras dokle god imas aktivnu pretplatu.

Spisak igara us ps now

Spisak igara uk ps now

Znam da je ranije bilo da us ps now ima dosta vise igara od uk, ne znam da li su iznivelisali

Na cd keys imas kodove direktno za ps now, ne moras da kupujes gift kartice sa kintom i kupujes preko store-a ps now

1 Like

Hvala na info, sve mi je jasno. Nego sā€™obzirom da imam nekoliko naloga, da li je moguce koristiti Ps Now na US nalogu (primarni nalog) iako prethodno kupim UK kodove za UK nalog?

Ne znam da li je neko postavljao vecā€¦

Ali onaj trenutak kad ubodes prvi put bifrost i doticna witch of the woods ti ibjasni realm travel i igra se konacno otvori, well mrtva trka sa even the odds iz arkham knighta. Vec vidim da cu opet morati sve da ocistim iako vec imam platinu. :joy:

Ok mozda poslednju valkiru ostavim, secam se da sam toliko garderobe promenio ne bi li ubo pravu kombinaciju, vise nego Bosko Jakovljevic :joy:

Sad nesto kontam, na traileru se u jednom trenutku vidi kako kratos krece u fajt sa light elfovima a vidi se se strane kako dolece dark elf. Upravo zavrsih afflheim i sad citam za dark elf kinga

We just killed the Dark Elf King thatā€™s been harassing us this whole time. I thought Iā€™d feel good about that, butā€¦ just before he died, he said the Light Elves were the bad guys. Could that be true? What if weā€™ve been fighting against the good guys this whole time? The Light Elves donā€™t SEEM evil, butā€¦ if they really were the ones who started this war, then maybe the Dark Elves were just fighting back? So confusingā€¦
I guess I see why Father didnā€™t want to get involved (but Iā€™m not going to tell him that)

Svakako vredi ponoviti gradivo :grin:

Ja sam kompletirao igru na 100% u prvom prelasku. To je bila jedina igra da sam u prvom prelasku uzeo platinu i sa uživanjem prevrnuo svaki kamenčić, bez koriŔćenja youtube-a i sl. Valkire sam prilično brzo reÅ”io na normal težini. ReÅ”io sam ih i pre zavrÅ”etka kampanje. OduÅ”evila me je igra ali sada kad sam hteo da je odigram opet u 60 fps-a, ne ide. Počeo sam bio New Game plus na najvećoj težini i dosta odmakao joÅ” na ps4 tada ali sada kad sam se vratio, najobičniji minjoni su me satrli iz dva udarca. A i jednostavno znam sve napamet Å”to se priče tiče i igrao pola sata i stao. Isto i sa TLoU2ā€¦ Mora joÅ” neko vreme da prođe, plus Å”to sam sve otključane poteze pozaboravljao.

3 Likes